Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacnoooo, bravo MAJSTORE.



    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Konacno sve mu jebem, konacno!
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Napokon je odlucio da poslusa moj savet i uzme jednog pravnika u svoj tim. Ako neko zna na kom koledzu je dr. Ancic diplomirao i gde je stazirao neka podeli tu informaciju sa nama..
        Vise bih voleo da je uzeo onog crnca sto je efikasno odbranio O.J Simpsona, ili onog boksera s' dugom kosom sto je branio Majkla Dzeksona, ali sta je tu je..
        Cestitke na titulici.. Dobar je bio ovo test, odlican Monfis i dobar Novak. Ali nema nadanja, ovde je dobro odigrao sto automatski ne znaci da se prek'sutra ne moze raspasti protiv napaljenog Klizana.. samo polako
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Cestitam Novakovci.

          Comment


          • Cestitam.

            Comment


            • Originally posted by Fića View Post
              Napokon je odlucio da poslusa moj savet i uzme jednog pravnika u svoj tim. Ako neko zna na kom koledzu je dr. Ancic diplomirao i gde je stazirao neka podeli tu informaciju sa nama..
              Vise bih voleo da je uzeo onog crnca sto je efikasno odbranio O.J Simpsona, ili onog boksera s' dugom kosom sto je branio Majkla Dzeksona, ali sta je tu je..
              Cestitke na titulici.. Dobar je bio ovo test, odlican Monfis i dobar Novak. Ali nema nadanja, ovde je dobro odigrao sto automatski ne znaci da se prek'sutra ne moze raspasti protiv napaljenog Klizana.. samo polako
              Aj sad' prevedi ovo... Kakav O.J.Simpson i bakrači...ili pravnik ? Mario je tu kao taktičar, klikeraš za tenis...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Očekujem NI-vu analizu meča sa lica mesta. Verujem da je našao vremena da ode na meč.

                Comment


                • 1.
                  Novak je danas bio jako dobar. Oscilacije su bile dosta male. Koncetrisan od pocetka. Servis odlican, FH jako dobar. Standardne stvari je BH-dom igrao dobro, ali je promasivao agresivne BH paralele. Return najbolji od svega. Bio je disciplinovan i citavo je vrijeme bilo jasno da hoce pobijediti, da mu je stalo.

                  2.
                  Od svega mi se najvise svidjelo kako je odigrao 2. set. Monfisov nivo je bio porastao, igrao je bas dobro. Gael je imao 81% prvog unutra. Novakov nivo je po obicaju malo pao. Bilo je lako izgubiti set. Ali se Novak nije dao. Svojski se borio da ne zaostane brejk, spasavao brejk lopte, grizao... Bio je to stari Novak, zna sto treba da radi i to radi, bez obzira sto je protivnik dobar i sto se on donekle muci sa igrom.

                  3.
                  A zadnji gem je bio super. Znao je da ce Monfis biti nervozan a on je digao return. Pokazao je pravi killer instict. Rezultat nije izostao. Imao sam utisak da je brejk neibjezan.

                  Sve u sevmu, moze se reci da je Novak ukrao 2. set. A to je uvijek dobar znak.

                  4.
                  Turnir je odigrao ulogu. Novak je digao formu. Morace jos da je digne u Uimbldomu da bi bio ozbiljan kandidat za titulu. Ako uspije, bice favorit brij dva. Kladionice su odregaovale. Digle su mu sanse na 15%. To je 2% vise nego prije zrijeba, a imao je tezak zrijeb.

                  5.
                  Ancic? Nemam misljenje. Nikad mi nije pao na pamet ali pretpostavljam da Novak zna sto radi.

                  6.
                  Weltschmerz,
                  Nazalost, nisam mogao ici na mec.
                  Last edited by NI; 01-07-17, 16:41.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Pozdravljam odluku da je Ancic s njim, nadam se da ce biti za stalno. Obrazovan, normalan momak koji je imao tenis u malom prstu. Ancic je unaprijedjena verzija Ljubicica. I teniski i intelektualno.
                    Nece biti za stalno, stovise, Marin je uzeo 2 tjedna godisnjeg da bi bio s njim, ima dobar posao na Wall Streetu i nekako je ishodio da nitko ne ispasta.

                    Zavrsio je Columbiu koliko se sjecam i Novak je cak bio poseban gost na tom sveucilistu kad je on diplomirao, tako da su u super odnosima
                    Last edited by Mrkela; 01-07-17, 16:44.

                    Comment


                    • Titula, Titula, slavice se TITULA!!!!
                      Partizan je sampion, peva cela Srbija!!!
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Nece biti za stalno, stovise, Marin je uzeo 2 tjedna godisnjeg da bi bio s njim, ima dobar posao na Wall Streetu i nekako je ishodio da nitko ne ispasta.

                        Zavrsio je Columbiu koliko se sjecam i Novak je cak bio poseban gost na tom sveucilistu kad je on diplomirao, tako da su u super odnosima
                        Ja sam optimista, uvek pozitivan, ali nemoj da on moli i kumi ove iz attorney office-a da mu daju odmor kad mu vreme nije, on onako bezbrizan mladic, vedar, pun elana.. posle nedelju dana da se vrati se tamo u Kolumbiju sed, neispavan i sa cirom na dvanaestopalacnom crevu.. Ko ce mu te muke nadoknaditi..
                        Jos ovaj nas kaze: "Ančić je otišao u drugi smer, ali ga vraćam na teren"... Boga mi, ne pise mu se dobro..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Zanimljivo je da mu je ovo prva titula na travi, a da nije W.
                          Jer Novak na travi ima jasnu filozofiju (tj imao je sve do sada) ili W ili nista! Iskusno
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Bravo No1e!
                            Ni na čiji komentar posebno neću da se osvrnem jer dosta njih ovde nervira to mislim na ovaj prethodni period.
                            Samo ću reći NI previše duboko analiziraš neke stvari. Što se mene tiče u ovom trenutnom stanju meni su najbitniji rezultati.

                            Comment


                            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                              Samo ću reći NI previše duboko analiziraš neke stvari. Što se mene tiče u ovom trenutnom stanju meni su najbitniji rezultati.
                              Moguce Nemanja, moguce. Uvijek postoji opasnost od pretjerane analize. Naravno da su najvazniji rezultati, ali je pod rezultatima podrazumijevam pobjede, 8:0 u setovima, 4 tijesna seta, a ne turnir. Sama titula je meni nebitna.
                              Last edited by NI; 01-07-17, 18:54.

                              Comment


                              • NI, mislis li ti da ovaj Djokovic na W moze da izadje na kraj sa nekim "on fire" protivnikom, kao sto je Anderson iz 2015 ili pak nekim koji besprekorno forsira s&v (Lopez, Zverev)? Nisam analizirao zreb tako da ne znam da li ima nekog takvog u prva 3-4 kola. Znaci ovaj Novak, nekonstantan, prilicno psihicki labilan, koji pravi neke grube greske narocito iz fh kada treba da udje u teren sa onom fh paralelom, sa labavim drugim servisom.. Zamisli nekog Veselog sa >75% ubacenih prvih servisa. Po meni moze da dodje do finala samo ako se desi neko cudo tj da ne naidje na takvog nekog napaljenog protivnika i ujedno da ne ustane ni jednom na levu nogu, tj da ne odigra nesto bas ispod proseka.
                                Sa druge strane hrabri to sto se vidi da servis radi u kjucnim momentima, kada treba da spasi bl.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X