Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo prokuvavam. A kada sam videla šta se sve piše nije mi se dolazilo
    Novak ima u sebi još mnogo mečeva kao što je bio onaj u Rimu protiv Tima, ali taj meč je igran inatom, željom...
    Biće to sve dobro, ovo je samo priprema za Vimbldon.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Evo prokuvavam. A kada sam videla šta se sve piše nije mi se dolazilo
      Novak ima u sebi još mnogo mečeva kao što je bio onaj u Rimu protiv Tima, ali taj meč je igran inatom, željom...
      Biće to sve dobro, ovo je samo priprema za Vimbldon.
      Mare unosis svijetlo optimizma u ovu mracnu hejtersku jazbinu,sta se sve ovdje pise zadnjih pola godine sta je ovo.
      Last edited by E1_PG; 30-06-17, 16:20.

      Comment


      • Finale!

        Comment


        • Četiri meča ovde
          , lepa priprema pred Wimbledon. Idemo korak po korak.

          Comment


          • Jako znakovit mec Novaka.

            1.
            Cetiri stvari mi se nisu svidjele. Poredjacu ih po tezini. Prvo, serija bazicnih FH gresaka u 1. setu. Drugo, promasio je zicer na mec lopti. Trece, tako je olako ispustio inicijalni brjek prednosti. Cetvro, nedovoljno viskoki postotak prvog servisa unutra. (58%)

            2.
            Ako se to izuzme, Novakova igra mi se jako svidjela. Vidio sam nesto sto je nedostajalo barem godinu dana. Igrao je on boljih meceva u tih godinu dana, ali danas je igrao sa motom: "Mali dobar si, ali nemoj da pomislis da si mi ravan." Imao je potrebu da losijem igracu dokaze da je losiji, da sve zavisi od njega (Novaka).

            3.
            Kad je postalo rezultaski gusto, Medvedev je vodio 4:3 a Novak je servirao i nije igrao dobro, Novak se nije predao. Nije rekao: "Zrtvovacu ovaj set ili ovaj mec." Poslije tri spasene BL, u gemu od 14 poena, Novak je sacuvao servis. Izbijale je iz njega zelja za pobjedom i zelja da se prevazidje krizu. Iza tog gema, mec je bio rijesen. Do tog gema, Novak je dobio 59% poena na svoj servis i 32% na protivnicki. Iza su brojevi 75% i 43%, 16% bolje i 11% bolje.

            4.
            Vec u sledecem gemu je Novak poceo ozbiljno da napada servis Medvedeva. Odlicni returni, jednom kad stekne minimalnu prednost u razmjeni, odrzava je dubinom i preciznoscu i setanjem lijevo desno. Na momente, skoro pa 6. brzina. Vidi se odmah razlika izmedju pravog Novak i ovogodisnjeg.

            5.
            Jako mi se svidio Medevdev, ima strasan potencijal. Odlican FH, jos bolji BH, odlicno kretanje i servis, mastovit, odlicni dropovi, spreman da rizikuje (kako samo servira 1. kao da servira 2. i obrnuto). Ali on je polu proizvod. Nisam vjerovao da neko moze bitno losije igrati smeseve od Novaka. Uz to je 2 metra visok. Vaznije, gubi poene u serijama. Jedna greska povlaci drugu. Stalno rizikuje umjesto da to radi povremeno. Cini mi se da ima problema sa kondicijom.

            Comment


            • Finale 250ice, sto bi se reklo, "daj sta das".. Jos se naziru te neke nesigurnosti, taj neki strah da zapne, jer zna da ce promasiti teren. Neuigranost, kratko i jasno. Gledam mu noge, butine kao ne postoje. Kvadriceps puvalo zbrckano visi nad kolenom. Zadnju lozu nema. Sve je to pokriveno slojem masti, sto znaci da van turnira trenira jedan dan da pa deset ne..Kondicija upitna, posle duze razmene dise na skrge.. Mislio sam da ce ovoga puta grcevi prvo njega u'vatiti.
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Sportske Novosti prenose izjavu Maria Ančića da će biti u Novakovom štabu na Wimbledon-u..

                Comment


                • Bas hocu to napisati, vidim nitko ne komentira to. Prica ide da ga je Novak zvao prošli tjedan i zamolio da dode ranije u All England Club, jer je trebao doci tek drugi tjedan, kao strucni sukomentator BBCa.

                  Comment


                  • Originally posted by Fića View Post
                    Finale 250ice, sto bi se reklo, "daj sta das".. Jos se naziru te neke nesigurnosti, taj neki strah da zapne, jer zna da ce promasiti teren. Neuigranost, kratko i jasno. Gledam mu noge, butine kao ne postoje. Kvadriceps puvalo zbrckano visi nad kolenom. Zadnju lozu nema. Sve je to pokriveno slojem masti, sto znaci da van turnira trenira jedan dan da pa deset ne..Kondicija upitna, posle duze razmene dise na skrge.. Mislio sam da ce ovoga puta grcevi prvo njega u'vatiti.
                    Ti preuzimas ulogu upucenog Zila, cak i vise strucnog Vladana.

                    Da neugrian je. A to se lijeci igranjem. Zato ovaj turnir nije daj sto das nego turnir za ugravanje. Hoce li biti dosta? Vjerovatno nece, ne vrac se forma tako brzo.

                    Nisi primijetio da se izvanredno krece? I pored toga sto nema misicnu definiciju bodi bildera.

                    Ako ovako igra trenirajuci svaki 10 dan, kakav ce biti kada bude trenirao svaki dan?

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ti preuzimas ulogu upucenog Zila, cak i vise strucnog Vladana.

                      Da neugrian je. A to se lijeci igranjem. Zato ovaj turnir nije daj sto das nego turnir za ugravanje. Hoce li biti dosta? Vjerovatno nece, ne vrac se forma tako brzo.

                      Nisi primijetio da se izvanredno krece? I pored toga sto nema misicnu definiciju bodi bildera.

                      Ako ovako igra trenirajuci svaki 10 dan, kakav ce biti kada bude trenirao svaki dan?
                      NI pre 2 dana si rekao da Novaku za osvajanje Wimbledona fali samo samopouzdanje i to sto igraa lose pod pritiskom,a sad kazes da nema formuu i dovoljan broj meceva za to,nista lose ne mislim samo pitam sta podrazumevas pod rec forma??Jaa tu mislim islkjucivo na igracki i fizicki aspekt igre

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Bas hocu to napisati, vidim nitko ne komentira to. Prica ide da ga je Novak zvao prošli tjedan i zamolio da dode ranije u All England Club, jer je trebao doci tek drugi tjedan, kao strucni sukomentator BBCa.
                        Otkazao je Mario taj angažman...

                        Po meni odličan potez iz više razloga.

                        1. Očigledno je Novak pomislio da mu treba društvo nekoga ko je njegova generacija, ko dobro razume kroz šta prolazi na svim poljima...

                        A može i da mu sparinguje
                        Apropo toga - gde je Stilitano ? Odavno ga ne videh u boksu

                        2. Mario je pristojan i staložen ( očigledno to Novaku treba - jer misli da na taj način štedi energiju),pri tom je Mario čovek bez ikakve mrlje što privatno, što profesionalno ( tu se delom skida pritisak medija ).

                        3. Mario je vrlo analitičan, što je odlično u taktičkom smislu... ( mali/mladi Anakon )

                        4. Biće dobra kombinacija sa Agasijem , a to znači slogu u timu i manji pritisak...
                        Last edited by Marija81; 01-07-17, 13:08.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          NI pre 2 dana si rekao da Novaku za osvajanje Wimbledona fali samo samopouzdanje i to sto igraa lose pod pritiskom,a sad kazes da nema formuu i dovoljan broj meceva za to,nista lose ne mislim samo pitam sta podrazumevas pod rec forma??Jaa tu mislim islkjucivo na igracki i fizicki aspekt igre
                          Forma to je sve skupa:

                          1.
                          Sto moze da odigra Novak? Sve. To je pokazao mec protiv Tima a djelimicno jucersnji.

                          2.
                          Koliko je konsistentan? Nedovoljno. Precesti su padovi. Povezano za tackama dolje.

                          3.
                          Koliko je uigran? To znaci da u paravo trenutku igra pravu stvar, u okviru svoji mogucnosti, i da je siguran da ga nece promasiti. Nedovoljno je uigran. Osim toga, uigranost podrazumijeva da sve to ide lako, bez velikog napora, da se moze satima ponavljati. To nedostaje.

                          4.
                          Koliko je samouvjeren? Nije dovooljno samouvjeren. Zato pravi bazicne greske, grijesi u izboru udaraca, kalkulise. Zato igra ono sto je siguran ne odigra pravau stvar.

                          Sve je to povezano. Jucerasnji mec, a i kompletan ovaj turnir, su potuno nebitni ako ne nadogradi, ako danas padne ili u Uimbldonu odigra tri meca a onda padne itd.
                          Last edited by NI; 01-07-17, 13:56.

                          Comment


                          • Kiša ili kasne onako?

                            Evo ih.. Zbog žena kasne.. Strašno..
                            Last edited by Panchev9; 01-07-17, 14:23.

                            Comment


                            • Poceo da osvaja.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Pozdravljam odluku da je Ancic s njim, nadam se da ce biti za stalno. Obrazovan, normalan momak koji je imao tenis u malom prstu. Ancic je unaprijedjena verzija Ljubicica. I teniski i intelektualno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X