Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da, to rutinski u ovakvim mecevima odavno ga nema. Bice valjda

    tt sa A5 u inat Mi6
    Last edited by miloolja; 28-06-17, 12:53.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Novak skoro pa rutinski. Return dobar, na momente odlican, servis dobar kad treba, sve ostalo manje vise na mjestu.

      Moze mu se zamjeriti onaj prvi gem od jucer. Umalo dade servis dzabe. Isto tako, bio je previse pasivan u razmjenama. To je Pospisil koristio. Vrlo dobro za prvi mec.

      Pospisil se nadao da moze pobijediti. I tako je igrao.
      Ni, Ni... da nisi ti tajno mozda blizu Novaka 😉

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Nisam cacanin. Previse sam zauzet.

        Ali Novak je u pravu sto je rekao za Eastbourne. To je lijepi grad i prekrasan je klif Beach Head na kome je bio. Zapravo ima sedam klifova od kojih je ovaj najveci. A sve je to 10 minuta od Eastbournea. Zato, ako kojim slucajem obavim posao i ako Novak dodje do finala, moguce da odem na izlet tokom vikenda.
        Last edited by NI; 28-06-17, 13:04.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Nisam cacanin. Previse sam zauzet.

          Ali Novak je u pravu sto je rekao za Eastbourne. To je lijepi grad i prekrasan je klif Beach Head na kome je bio. Zapravo ima sedam klifova od kojih je ovaj najveci. A sve je to 10 minuta od Eastbournea. Zato, ako kojim slucajem obavim posao i ako Novak dodje do finala, moguce da odem na izlet tokom vikenda.
          Cuvenih sedam sestara i osmi koji je nastao erozijom mora

          Brass Point je prelep.

          Srecno Novaku do finala pa da provedes lep izlet

          Comment


          • Zadovoljan sam današnjom igrom, znam da uvek može gore od ovoga pa iz tog ugla i gledam.
            Skoro pa rutinski sto reče NI.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Sasvim dobra današnja igra..
              Proknjižena prva pobeda na travi..

              Comment


              • Prva pobeda Edoarda Artaldija u ulozi chief coach-a. Rispekt. Ali sto bi ljudi rekli, dok on ne veze 20-tak pobeda i 2-3 osvojena turnira necu uopste da se cimam i nadam necemu..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Nemanja ne miruje jer svi redom ovde pisu sta zele, kada se napise nesto u fan temi drugog tenisera nesto sto nije slatko sledi brisanje, opomene...

                  Novak lepo odigrao prvi mec, servis i retern dobri. Ruku je pustio odmah.

                  Lepa bre ova trava (dok je trava) za gledanje, deluje umirujuce

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                  Imaju sreće oni što ne komentarišem mnogo sportova nego samo tenis, f1 i motogp
                  Nole danas vrlo rutinski, samo jako!
                  Moram malo i ovoga da ne bi bio off

                  Comment


                  • Novak sutra protiv Janga, drugi meč iza Monfinog, koji pocinje u 11:30.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Novak sutra protiv Janga, drugi meč iza Monfinog, koji pocinje u 11:30.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Samo jako!

                      Comment


                      • Odlicna pobeda
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Novak sutra protiv Janga, drugi meč iza Monfinog, koji pocinje u 11:30.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Samo da ne bude odlaganja i prekida. Kisa ce izgleda upropastiti i W.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa te 2006. je bio klinac i mogao je da prica sta oce. A za ovo kasnije... pominjala sam uopsteno njegoo ponasanje, a nisam isla od izjave do izjave u nekim retkim slucajevima... izuzeci ne cine pravilo.

                            I mozda sam ja drska, al se ne secam kada si postovao nesto, bilo sta, dao neko svoje misljenje (mozda u pdf kosarka) ili se recimo slozio sa nekim, a da niisi isao po forumu i lovio ljudima "greske"..samo se u tom slucaju javljas, tako konkretno i meni iskljucivo odgovaras. Posle sam drska... moze bit...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Ali on ulovi te greske. Lovi i ulovi. Za razliku od drugih koji love, pa ne ulove nista. Ne mislim na tebe Olja, da ne shvatis pogresno.
                            Last edited by Sandugp; 29-06-17, 06:32.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ljudi, a gde gledate prenos? Na NDj sajtu piše meč u toku a ovi sa Sk prenose koješta....

                              Našla Eurosport
                              Last edited by Larisa; 29-06-17, 11:53.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Toliko optimizma juce, i onda surovo vracanje u stvarnost. Gubi set od Janga na travi lololololololo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X