Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
    Čekaj ti prvo nisi o tome mislio, a kao prvo to je skroz nešto drugo.
    Prvo ti reši dilemu šta ti je śampionski mentalitet u "tvom kontekstu"??
    Da probamo ovako na nekim način ako ćeś pričati o psihi:
    Onda ovako kako je Federera uspevao toliko puta da dobije na GS? Ili kako je uspeo Nadala da dobija i to nekim slučajevima dosta puta u nizu???
    Mnogo mračiś oko Noleta...
    Ne mracim, to je realna slika, nemoj da zezas i ti si bio besan samo tako kada je ispao, sta sve nisi pisao. Sampionski mentalitet mi je glad za trofejima, posvecenost i igranje do zadnjeg poena, bez predaje.Znamo svi koliko je Novak prosuo titula, a pogledaj Federera i Nadala.Njima kada se otvori zreb, oni ljudi uvek to iskoriste i jos nesto jako bitno u vezi sampionskog mentaliteta, ono najbintnije.Novak nema killer instinct Federera i Nadala, posebno ne Nadala...Novak se vracao posle izgubljenih Rg finala, ali ovo je totalno druga prica, on je kao biljka na terenu, to su mnooogo veci problemi, nego izgubljeno Gs finale i budi realan brate, uopste ne nagovestava nesto bolje, a ponavljam po stoti put, jasno je rekao da nece menjati nista, nece biti posvecen kao pre.Bitnije mu je da radi na sebi, kao osobi...Mislim, ne znam sta da kazem, smesne su mi njegove izjave i izjave njegovih bivsih saradnika.Sve je za medije skockano i za fanove, a nema veze sa tim, totalno je nesto dublje...Ili si 100% posvecen tenisu ili nisi, nema trece, a mi se kao nesto nadamo da ce on uspeti u tome...Beker mu je lepo rekao, Kurijer mu je lepo rekao, a Nadal je najbolje rekao.Samo rad rad i rad i nista drugo...

    Comment


    • Originally posted by Zile90 View Post
      Navijam za Novaka ja, najiskrenije, ljudi to ovde ne veruju, misle da trolujem.Razocaran sam Saro, znas ono kada neko moze i naviknes se i onda mu karijera ode u najgorem mogucem smeru?To se upravo desilo, a lik ima da tone sve dublje i dublje.Kao oni bokseri sto nisu umeli da zavrse karijeru kada je trebalo i onda ih nokautirali svakojake njuske...Zeleo sam da bude egal sa ovom dvojicom, da niko to ne moze da mu ospori, ali, nazalost, ostaje on na 12 slemova, a Rodzer ce sigurno uzeti jos 2 komada, a Rafa po mom misljenju jos minimum 3.
      Ja ne mislim da trolujes uopste, sto je najgore, secam se slicnih tvojih post-ova i pre par godina.. I shvatam razocarenje, ali ti sad pises stvarno neke stvari koje veze s tim nemaju. Deluje kao da ti uopste ne volis Novaka, pa pises da je Rafino dostignuce vece, da je zanimljivija licnost..Ili si sad kao besan na njega, pa tim porukama izbacujes bes iako to ne mislis? Ne znam, ja to ne bih mogla ni da pomislim za Rafu u obrnutom slucaju.. To je tvoj neki MO, ali mislim da stvarno stajes na zulj ljudima ovde, ja bar ne bih volela tako nesto da citam od Rafinog navijaca u takvim trenucima. A nije da sam u fazonu "bice bolje" kad izgubi.
      Dokazao ti je Novak vec koliko puta da jeste sampionskog mentaliteta, a sto trenutno ima krizu koja nije standardna, jbg..daj mu bar sansu da ti dokaze da gresis. Ne, ti odmah udri po njemu najgore moguce..Ali dobro, taman se sad podsetih koliko je prosto to tvoj nacin, pesimista do daske. Prevazisao si sve pesimiste koje poznajem
      13/13!

      Comment


      • Zile avatar ti je super kul
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Zile avatar ti je super kul
          Hvala batara, mozda moja omiljena igra, sigurno u top 5

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Ne mracim, to je realna slika, nemoj da zezas i ti si bio besan samo tako kada je ispao, sta sve nisi pisao. Sampionski mentalitet mi je glad za trofejima, posvecenost i igranje do zadnjeg poena, bez predaje.Znamo svi koliko je Novak prosuo titula, a pogledaj Federera i Nadala.Njima kada se otvori zreb, oni ljudi uvek to iskoriste i jos nesto jako bitno u vezi sampionskog mentaliteta, ono najbintnije.Novak nema killer instinct Federera i Nadala, posebno ne Nadala...Novak se vracao posle izgubljenih Rg finala, ali ovo je totalno druga prica, on je kao biljka na terenu, to su mnooogo veci problemi, nego izgubljeno Gs finale i budi realan brate, uopste ne nagovestava nesto bolje, a ponavljam po stoti put, jasno je rekao da nece menjati nista, nece biti posvecen kao pre.Bitnije mu je da radi na sebi, kao osobi...Mislim, ne znam sta da kazem, smesne su mi njegove izjave i izjave njegovih bivsih saradnika.Sve je za medije skockano i za fanove, a nema veze sa tim, totalno je nesto dublje...Ili si 100% posvecen tenisu ili nisi, nema trece, a mi se kao nesto nadamo da ce on uspeti u tome...Beker mu je lepo rekao, Kurijer mu je lepo rekao, a Nadal je najbolje rekao.Samo rad rad i rad i nista drugo...
            Mračiš i to dosta , a i pre si to radio.
            Ja pre nisam uopšte pisao na forumu tako da o meni ne možeš mnogo znati pa i ne možeš da imaš realnu sliku.
            Ovako...
            Džaba ti smajl on protiv mene ne pomaže, jesam svašta pisao , ali niśta lośe.
            Uopšte nisam bio besan , ali ljut to da , ali to je daleko od istog tako da je tu problem.
            Glad za trofejima? Čim si ovo rekao odmah sam znao da ćeš samo misliti na ovaj period bez uopšte priče o svemu prethodnom i to je ta debela greška
            Ajmo uporediti periode gde Federer i Nadal nisu ništa osvajali?? Naravno da to nisi ni pomenuo.
            Killer instict Nadala? Znači po tvom mišljenju svako je promašio sport ko ne želi da bukvalno nabije protivnika???
            On je kao biljka na terenu??? Jel takav tokom cele karijere?
            Lako je nekoga obesiti kad je on možda u krizi , a pogotovo jer u tom momentu drugi nemaju takvih problema.
            Izjave nemaju veze sa šampionskim mentalitetom jer može neki sportista imati očajan marketing , a u isto vreme biti ubedljivo najbolji u svom sportu

            Comment


            • Bas smo danas malo pricali o njoj

              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1642824
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sarafa View Post
                Ja ne mislim da trolujes uopste, sto je najgore, secam se slicnih tvojih post-ova i pre par godina.. I shvatam razocarenje, ali ti sad pises stvarno neke stvari koje veze s tim nemaju. Deluje kao da ti uopste ne volis Novaka, pa pises da je Rafino dostignuce vece, da je zanimljivija licnost..Ili si sad kao besan na njega, pa tim porukama izbacujes bes iako to ne mislis? Ne znam, ja to ne bih mogla ni da pomislim za Rafu u obrnutom slucaju.. To je tvoj neki MO, ali mislim da stvarno stajes na zulj ljudima ovde, ja bar ne bih volela tako nesto da citam od Rafinog navijaca u takvim trenucima. A nije da sam u fazonu "bice bolje" kad izgubi.
                Dokazao ti je Novak vec koliko puta da jeste sampionskog mentaliteta, a sto trenutno ima krizu koja nije standardna, jbg..daj mu bar sansu da ti dokaze da gresis. Ne, ti odmah udri po njemu najgore moguce..Ali dobro, taman se sad podsetih koliko je prosto to tvoj nacin, pesimista do daske. Prevazisao si sve pesimiste koje poznajem
                Nisam ja toliki pesimista koliko sam oprezan realista. U pravu si za izbacivanje besa, to stoji, ali ovo nije kao pre nesto sto se desilo, nego traje vec godinu dana, a njegove izjave sve vise zabrinjavaju.Da li moze da se vrati ako promeni pristup i posveti se kao pre?Naravno da moze, verujem u to 100 %.Da li moze da se vrati kao pre sa ovim pristupom?Naravno da ne moze.Sve je mnogo teze kada protivnici pocnu da te gledaju kao vrecu za udaranje, onda i sa poptuno pravim pristupom povratak nije siguran.On jednostavno nije Rafa i Federer.On je Novak i njemu su neke druge stvari mnooogo prece i vaznije, to je problem, ali ruku na srce, niko nema prava da mu prica sta mu je prioritet u zivotu.Zato bolje brate mili se povuci dok si jos uvek nesto, nemoj da razne njuske nabijaju pobede i potone najgore moguce...

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sada cu i ja malo da se ukljucim.

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    On jednostavno nije Rafa i Federer.On je Novak i njemu su neke druge stvari mnooogo prece i vaznije, to je problem, ali ruku na srce, niko nema prava da mu prica sta mu je prioritet u zivotu.Zato bolje brate mili se povuci dok si jos uvek nesto, nemoj da razne njuske nabijaju pobede i potone najgore moguce...
                    I ne treba da bude Rafa i Federer. On je svoj, zbog toga ga valjda i gotivis?
                    Bolelo je i mene kad su Rafu pobedjivali razni paceri, pa je i meni tad bilo u glavi da je bolje da se povuce. Ali nista ti ne brini, takve stvari njih i povuku ponovo na vrh. Mora prosto da postoji pad u tako kasnoj karijeri, to je neminovno.
                    I u pravu si, ne moze njemu niko da odredi sta ce da radi. Ili navijas za njega ili ne..
                    13/13!

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Mračiš i to dosta , a i pre si to radio.
                      Ja pre nisam uopšte pisao na forumu tako da o meni ne možeš mnogo znati pa i ne možeš da imaš realnu sliku.
                      Ovako...
                      Džaba ti smajl on protiv mene ne pomaže, jesam svašta pisao , ali niśta lośe.
                      Uopšte nisam bio besan , ali ljut to da , ali to je daleko od istog tako da je tu problem.
                      Glad za trofejima? Čim si ovo rekao odmah sam znao da ćeš samo misliti na ovaj period bez uopšte priče o svemu prethodnom i to je ta debela greška
                      Ajmo uporediti periode gde Federer i Nadal nisu ništa osvajali?? Naravno da to nisi ni pomenuo.
                      Killer instict Nadala? Znači po tvom mišljenju svako je promašio sport ko ne želi da bukvalno nabije protivnika???
                      On je kao biljka na terenu??? Jel takav tokom cele karijere?
                      Lako je nekoga obesiti kad je on možda u krizi , a pogotovo jer u tom momentu drugi nemaju takvih problema.
                      Izjave nemaju veze sa šampionskim mentalitetom jer može neki sportista imati očajan marketing , a u isto vreme biti ubedljivo najbolji u svom sportu
                      Matori, nisam ni mislio da smajli pomaze, nisi ti ribica neka koju muvam, stavio sam smajli, jer ga stavljam. Taj nedostatak killer instinct-a je njega kostao dosta titula, jedno 4 slema sigurno.Ne mislim da ne treba da se bavi sportom, ali najveci sampioni su bili najveci, upravo zbog tog killer instinct-a.Ne besim ja njega, ne dao Bog, niti ga gazim, samo govorim ono sto je ocigledno.Svako ima velike probleme nekada u zivotu.Imamo ih i ti i ja...Nadal i Federer kada nisu osvajali, nisu se ponasali ovako i izgledali na terenu totalno prazno, a tek nisu davali izjave o dusevnom miru, harmoniji i ne znam ja cemu.

                      Comment


                      • Morate da naviknete na Zileta, tesko je boriti se s njegovim pesimizmom.
                        Ajde, Zile, glavu gore! Osvajace Novak jos velikih turnira, nije ni izbliza zavrsio sa tom pricom.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Morate da naviknete na Zileta, tesko je boriti se s njegovim pesimizmom.
                          Ajde, Zile, glavu gore! Osvajace Novak jos velikih turnira, nije ni izbliza zavrsio sa tom pricom.
                          Daj Boze, zelim i ja to koliko i vi, samo meni izgleda to teze izgleda nego vama ostalima.

                          Comment


                          • Pravite od ove teme licni poligon za praznjenje ili neko licno dokazovanje. Koga briga kakvi smo privatno, ovo je virtuelni svet, a vala danas malo normanih nazalost i u realnom, a tek u ovom svetu da ne pricam, jer tastatura daje neku cudnu moc. Nista licno Zile, ali da umes da se pokakis pa onda nemusto vadis, vala nije ti prvi put.

                            I kakav crni pesimizam, nema pesimizam veze sa ovim nonsensima i pljuvacinom, ovo je cist defetizam i samodestrukcija, a bogami destrukcija i prema nama, i to u najgorem obliku. Sto da ne... bavite se i vi psiholskim razvojem i stranom Novka Djokovica, najveceg srpskog sportiste ikada, zasto ja da se ne bavim vasom
                            A uvek me zanimalo sta takvi ljudi rade u realnom zivotu, kakav ocekivanja imaju od sebe prvo, da ne pricam od svoje okoline...pa zamisljam njihovo neko dete u buducnosti koje dodje kuci sa 4kom ili na kraju nema uspeh 5,0 ili posle odlicnog uspeha sledce godine kiksne... jel isti takav stav imate i imacete? Sumnjam ili bar retki...ali onda dolazimo do vec pomenutog da tastatura daje magičnu moc zapravo...e onda ovo sve mozda ima smisla. Al pogresno i vreme i mesto.

                            Najveca glupost, omalovazavanje i uvreda, na kraju, je da se Novak ne moze meriti po uspesima sa ovom dvojicom ili da ne moze u istu recenicu sa njima. Vecih vala nema. A to da su razliciti, apsolutno jesu po svemu i nikad se ne treba meriti, niti mogu da se porede...Budalastina!! Bolje bi vam bilo da prihvatite da je on ovakav kakav je i da ce uvek biti sa ili bez jos nekog GS...velicina u svakom smislu, koju na ovim prostorima ko zna kada ce i da li ce iko dostici.

                            Utoliko je sve ovo još tuznije i ruznije sto radite.
                            Last edited by miloolja; 12-06-17, 19:19.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Treba bolje definisati pojam "pljuvacina". Ako pljuvacina=ostra kritika daj onda da batalimo sa pisanjem i raspravama. Novak zasluzuje najostriju kritiku trenutno, zbog katastrofalnog nicim izazvanog pada (bez alibija sto bi rekli pravnici). A ovo sto Zile pise je autokomizeracija sirokih proporcija. Covek ako nije u depresiji onda je tu negde border line..
                              Zile majstore, ostavi te Hachiko melodrame i daj neki cover malo veseliji. Daj neki narodnjak da pa da izginemo..batali te Adele i tu harakiri muziku
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Mnogo brkate pojmove pljuvanje i kritika, a dovoljno ste veliki i pismeni valjda da bih vas baš ja učila svemu.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X