Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebitno.. Jedino što se čitav sport zasniva na tome..

    Comment


    • Federer je bio pet sezona bez slema, Nadal tri. Ovaj nas je dvanaest meseci bez slema i nastao je haos. Da ne pominjem da je jos uvek moguce (makar teoretski) da i ovu sezonu zavrsi sa makar jednim peharom od cetiri najveca, tako da mu ova sezona i ne bude bez GS titule.
      Najveci razlog ovolike kuknjave je strmoglav pad. Jer je prosle godine u ovo vreme bio vlasnik sva cetiri slema, a ove nijednog. To je strasan pad - neverovatan. I zato je vecina ljudi ovde veoma pesimisticna.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Nebitno.. Jedino što se čitav sport zasniva na tome..
        Mozda se tvoja zamisao sporta zasniva na tome, moja ne.
        Kao da je bitno da li je neko imao 47 ili 49 osvojenih turnira, da li je neko dao 520 ili 545 golova... To su brojke kojim se opterecuju ljudi koji ne uzivaju u sportu.
        Ja uzivam u sportu i dobrim igracima koji podizu nivo igre, tako da te brojke dolaze same a u mnogim slucajevima apsolutno nista ne govore.

        Comment


        • Zile, ko misli da trolujes te ne zna licno.

          Elem, oko tih ogromnih dostignuca koje je vece, nekako ljudi moraju da pod prvim mestom imaju samo jednu stvar, neka dostignuca su toliko luda da jednostavno mogu sto se mene tice da stanu pod broj jedan lagano.

          Ono sto se ne slazem sa Ziletom je, gde si ga brate ti vec otpisao i poslao u penziju. Sto je mnogo, mnogo je

          Kapiram da je covek osvojio sve sto se moze osvojiti, pa jos po koji put, pa se izgbui slika koliko je tesko uopste osvojiti jedan GS, biti dominantan na turniru a kamoli godinu + da si dominantan. Na njemu je da li ce se vrnuti ili jok, al ne bih ja nekog ko je sampion otpisivao tako lako, pa cak i da godinu dana vec igra losije od najbolje igre na koju je navikao ljude, pa mislim da zbog toga ljudi jos vise preteraju u tome koliko lose igra, jer je igrao kao Bog medju ljudima i dominirao max.

          Nadal nije uzeo pre ovog Rg-a gs koliko dugo? Federer je bio u penziji sto se tice ogromnog broja ljudi par godina, pa eto, uze covek gs na AO-u, sto niko nije ocekivao, cak i da sam se nadao jos jednom gsu kao njegov navijac, to bi bio W. Al svasta se moze desiti

          Generalno nista nije ni belo ni crno, uvek sivo. Ima odmor, novo detence, jebo tenis, i nikad ozbiljne povrede, tako da ima taj jos godina u nogama za vrhunski tenis, nikad ne treba otpisati sampione.

          Comment


          • Naravno da niti znas Zile da se ponasas, niti si ti ruku na srce neki navijac. Jer jedno je razocarenje i kritikovanje, a drugo je pisanje gluposti....

            Originally posted by Zile90 View Post
            Cesitke Nadalu, a Novak ne zasluzuje u istu recenicu sa Rafom Rodzerom.Neuporedivo veci sampioni od Novaka.
            ...koje za cilj imaju samo jedno, da nas nerviraju, posto ovo sa normlnim zdravorazumskim stavovima veze nema. Kako ovde nisi skoro pa uopste dolazio kada je ranije pobedjivao i nizao silne rekorde, odmorili smo se od ovakvih stavova.... Dok si u suprotnom stalno ovako radio...
            Ja ne znam i ne razumem... puni su portali slicnih ideja, razmisljanja, shvatanja....idi se tamo prazni, tamo imas istomisljenike, koji ti je cilj ovde da dizes ljudima pritisak ovakvim piskaranjem, ne razumem casna rec...
            A kad covek ispizdi zna se kako se te napetosti resava, ovde to nije dozvoljeno.

            I samo da vas podsdtim da je ponizavanje, ismevanje, pljuvanje lika i dela Novaka Djokovica ovde takodje zabranjeno, jer to nema veze sa vasim navijackim misljenjima, NITI KRITIKAMA... vec nekim unutrasnjim porivima i frustracijama u koje ne ulazim, niti su bitni na kraju, al eto da vas podsetim...posto se cesto zaboravljate.
            Last edited by miloolja; 12-06-17, 15:23.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Svašta ovde neki pišu pa mi je muka i da uzvraćam , jednostavno nek ide njima na dušu , a posle će ih vreme pregaziti pa će sami žaliti
              Last edited by NEMANJA97; 12-06-17, 15:03.

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Navijam za Novaka ja, najiskrenije, ljudi to ovde ne veruju, misle da trolujem.Razocaran sam Saro, znas ono kada neko moze i naviknes se i onda mu karijera ode u najgorem mogucem smeru?To se upravo desilo, a lik ima da tone sve dublje i dublje.Kao oni bokseri sto nisu umeli da zavrse karijeru kada je trebalo i onda ih nokautirali svakojake njuske...Zeleo sam da bude egal sa ovom dvojicom, da niko to ne moze da mu ospori, ali, nazalost, ostaje on na 12 slemova, a Rodzer ce sigurno uzeti jos 2 komada, a Rafa po mom misljenju jos minimum 3.
                Nedaj bože da su svi koji vole Novaka kao ti, mogao bi uzeti štrik i besiti se na prvu banderu
                Bilo je i previše monotono kad je dominirao par godina, sad kad je (nadam se) dotakao dno vreme je da im se svima na.... majke.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Naravno da niti znas Zile da se ponasas, niti si ti ruku na srce neki navijac. Jer jedno je razocarenje i kritikovanje, a drugo je pisanje gluposti....



                  ...koje za cilj imaju samo jedno, da nas nerviraju, posto ovo sa normlnim zdravorazumskim stavovima veze nema. Kako ovde nisi skoro pa uopste dolazio kada je ranije pobedjivao i nizao silne rekorde, odmorili smo se od ovakvih stavova.... Dok si u suprotnom stalno ovako radio...
                  Ja ne znam i ne razumem... puni su portali slicnih ideja, razmisljanja, shvatanja....idi se tamo prazni, tamo imas istomisljenike, koji ti je cilj ovde da dizes ljudima pritisak ovakvim piskaranjem, ne razumem casna rec...
                  A kad covek ispizdi zna se kako se te napetosti resava, ovde to nije dozvoljeno.

                  I samo da vas podsdtim da je ponizavanje, ismevanje, pljuvanje lika i dela Novaka Djokovica ovde takodje zabranjeno, jer to nema veze sa vasim navijackim misljenjima, NITI KRITIKAMA... vec nekim unutrasnjim porivima i frustracijama u koje ne ulazim, niti su bitni na kraju, al eto da vas podsetim...posto se cesto zaboravljate.
                  Cekaj Olja, kako zasluzuje ako nije egal sa njima, barem sto se tice titula i sampionskog mentaliteta?Znam vrlo dobro da se ponasam, vladam sobom za divno cudo, posto mislis da sam neki idiot tezak.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Federer je bio pet sezona bez slema, Nadal tri. Ovaj nas je dvanaest meseci bez slema i nastao je haos. Da ne pominjem da je jos uvek moguce (makar teoretski) da i ovu sezonu zavrsi sa makar jednim peharom od cetiri najveca, tako da mu ova sezona i ne bude bez GS titule.
                    Najveci razlog ovolike kuknjave je strmoglav pad. Jer je prosle godine u ovo vreme bio vlasnik sva cetiri slema, a ove nijednog. To je strasan pad - neverovatan. I zato je vecina ljudi ovde veoma pesimisticna.
                    Slazem se od reci do reci
                    Nema razloga za pesimizam, strpljenje je najveca vrlina, toliko barem dugujemo Noletu, a zasluzio je mnogo vise.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Cekaj Olja, kako zasluzuje ako nije egal sa njima, barem sto se tice titula i sampionskog mentaliteta?Znam vrlo dobro da se ponasam, vladam sobom za divno cudo, posto mislis da sam neki idiot tezak.
                      Ovo je teška komedija
                      Aj što si ti nekako mogao izbrojati titule , ali ajd života ti kako si uspeo izmeriti šampionski mentalitet?

                      Comment


                      • Zile, nemo zezas, i te kako on moze da se poredi sa Fedom i Nadalom.

                        To sto ima manje GS-a od njih ne znaci da ima 1 pa i da razumem da ne moze sa njima da se poredi, ima 12 covek.

                        A sto se sampionskog mentaliteta tice, ocigledno da je sampion kao i ova dvojica samo sto je trenutno on taj koji je u najlosijoj formi.

                        Umes Zile da ga preteras sa pesimizmom kao sad

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Zile, nemo zezas, i te kako on moze da se poredi sa Fedom i Nadalom.

                          To sto ima manje GS-a od njih ne znaci da ima 1 pa i da razumem da ne moze sa njima da se poredi, ima 12 covek.

                          A sto se sampionskog mentaliteta tice, ocigledno da je sampion kao i ova dvojica samo sto je trenutno on taj koji je u najlosijoj formi.

                          Umes Zile da ga preteras sa pesimizmom kao sad
                          Lukicu, ne znaju me ljudi, ovako ispade sve najgore za mene, reci im da grese.

                          Comment


                          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                            Ovo je teška komedija
                            Aj što si ti nekako mogao izbrojati titule , ali ajd života ti kako si uspeo izmeriti šampionski mentalitet?
                            Cekaj, hoces reci da je Novak veci sampion od Rafe i Rodzera?

                            Comment


                            • Grese Zile, al je frka kad se ja nasmejem koliko si pesimistican ili odbacis Novaka kao da je fazon Troicki. Troicki ne moze nikad da se poredi sa Federerom i Nadalom, al Novak, stvarno ne zajebavaj Udarilo te sunce na svirki.

                              Moras i ti da znas da te ne poznaju van foruma, pa umes da odas malo losiju sliku. A Olja za koju ja licno smatram da je jedna od najrazumnijih ovde, onda znas da si se recimo pogresno izrazio.

                              Comment


                              • Originally posted by Zile90 View Post
                                Cekaj, hoces reci da je Novak veci sampion od Rafe i Rodzera?
                                Čekaj ti prvo nisi o tome mislio, a kao prvo to je skroz nešto drugo.
                                Prvo ti reši dilemu šta ti je śampionski mentalitet u "tvom kontekstu"??
                                Da probamo ovako na nekim način ako ćeś pričati o psihi:
                                Onda ovako kako je Federera uspevao toliko puta da dobije na GS? Ili kako je uspeo Nadala da dobija i to nekim slučajevima dosta puta u nizu???
                                Mnogo mračiś oko Noleta...

                                Comment

                                Working...
                                X