Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Ne mogu sebi da dodjem.. Nisam pisao od poraza od Tima. Nisam citao forum, niti novine.. cujem da ga mnogi sad pljuju, ne znam.. nisam nista gledao...

    Ja ga necu nikad pljuvati, bar ne na taj nacin kao neki. On ostaje i dalje najveci nas sportista svih vremena, a to nije malo. Naprotiv. A ja kad ga "pljujem", to je kao Zeljko Obradovic sto radi svojim igracima. Pisao sam vec da njemu treba neki takav "oficir", neki vojnicki dril njemu treba, jer nema vise fanaticnog motiva u njemu koji ce ga nositi do velikih trijumfa. Iscijeio je iz sebe to gorivo, sad mora na dril, na komandu! https://www.youtube.com/watch?v=klUKwPbIjwA
    7:39. Tako bih ja njega.. u facu mu se izderi, jeeebi mu i oca i majku, svasta mu prospi, sto ni pas s maslom ne bi pojeo.. dok se toliko ne isprovocira da dobije zelju treneru grkljan da iscupa, a onda se okreni i taj gnijev prospi na teren.

    Mnogo bi bilo bolje i korisnije po njega, a i po nas, da je istog trena kad je osvojio RG okacio reket o klin i napravio godinu dana pauze. Mislim da ce svakako morati jednom taj rez da napravi, nisam siguran da ce ovakvim koprcanjem da povrati formu. Mislim da nece nikad.. Treba da se povuce, neka potone na ATP listi potpuno, pa nek se vrati za pola godine, godinu i krene sa dna.
    Dzokeru sedeo sam par puta sa ovim covekom, jednom sa ocem bio gost kod njega na F4 i mogu slobodno da kazem da bi on bio bolji trener Novaku nego vecina teniskih strucnjaka.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ajmo Rade....
      Neko.... da ga išamara, razdrma...
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ma salim se Olja. Kakakv Pepe, nebitan. Cim vidim da neko pominje Pepea, preskacem post.
        Moracu cesce da ga pominjem izgleda dok ne ode.
        Last edited by skeptik; 09-06-17, 11:43.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Nema razloga za tim ...
          Kapiram ja šta ti govoriš i šta hoćeš da kažeš.
          Ne kapiram zašto.
          Zašto bi se takmičio ako ne želiš da pobediš ?
          Naravno govorim o sportistima - profesionalcima, ne nama rekreativcima kojima to ne zarađuje platu...
          Kada pricamo o sportistima profesionalcima - neki se takmice iskljucivo zbog novca a neki zbog svog ega (osecaju veliko zadovoljstvo dokazivajuci sebi i ostalima da su nadmocniji od drugog uma i to ih gura napred ka uspehu).
          Danas su veoma retki oni koji igraju iskljucivo iz ljubavi prema sportu, a kako i ne bi bili kada je sport (i svet generalno) sve vise pun egoista i kada je ovoliki novac u igri.

          I Novak je takodje bio veliki egoista, ali ocigledno je da u poslednje vreme radi na duhovnom razvijanju sto, logicno, dovodi do gubitka ega i onolike zelje da bude bolji od ostalih.
          Njegovi izrazi lica nakon postignutih poena su totalno razliciti danas i pre 3-4 godine. Tada je pucao, pravio face kao zver, a danas posle izgubljenog seta od 6-0, ne pokazuje ni najmanji znak da mu je zbog toga krivo.

          Prosvetljenje je trenutak prelazenja u visu svest koja razdvaja materijalno od duhovnog i ono se dogadja u sekundi, sto ne znaci da je prosvetljen covek potpuno duhovno sazreo i da je ostavio iza sebe svoj ego, vec da je dobijanjem svesti o duhovnom posao putem duhovnog sazrevanja. A to je ono sto mislim da se desilo Novaku. Jos uvek pokusava da nadje neki balans i jos uvek ga drze trenuci zadovoljstva koje je dozivljavao kao najbolji na svetu, ali ako sam ja u pravu i ako on jeste prosvetljen, njegov ego nece moci i nece zeleti da povrati jer ne mozemo preci iz viseg stanja svesti u nize. Dobro, ovo mnogima deluje kao neko glupo filozofiranje ali stvari su veoma jednostavne.
          Last edited by limun; 09-06-17, 11:54.

          Comment


          • Limune meni ovo apsolutno nije jasno a ni blisko po vaspitanju , stavovima i razmišljanju.
            Van terena može i treba da bude smiren itd. a na terenu da bude goropadan, borben, da pokaže emociju ( koja god da je ) a ne da bude zombi.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Limune meni ovo apsolutno nije jasno a ni blisko po vaspitanju , stavovima i razmišljanju.
              Van terena može i treba da bude smiren itd. a na terenu da bude goropadan, borben, da pokaže emociju ( koja god da je ) a ne da bude zombi.
              Ali kako ti nije jasno?
              Novak je shvatio da on nije svoj um, vec da je glavni izvor njegovog i svacijeg postojanja (svega materijalnog) upravo ta energija koju dozivljavamo kao nesto duhovno, a neki je nazivaju Bog, nepojavno, izvor, beskonacnost...
              To je vec opisivao u jednom intervjuu, koji je posle editovan i skracen, a delovi o Bogu i meditaciji su izbaceni (ne znam zbog cega) iako je sam naslov glasio "O snovima, Bogu, meditaciji, pauzi..."

              Onda, kada si potpuno svestan da smo svi isti a da je um samo iluzija koja nas ogranicava, ne mozes da zelis da pobedis egoistu koliko on zeli da pobedi tebe. Tj, ne mozes da usmeris energiju na pobedu koliko moze on, jer ti nije bitna koliko je njemu. Mozes da imas zelju za pobedom ali samo zbog takmicarskog duha i ljubavi prema sportu, ali zelja egoiste da te razbije je mnogo veca i daje mnogo vecu snagu.

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Haha vrh..
                Koliko je taj izvor ozbiljan?
                Izvor je Politika:

                http://www.politika.rs/scc/clanak/38...icevog-trenera

                Comment


                • Stepanek trener
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Dzokeru sedeo sam par puta sa ovim covekom, jednom sa ocem bio gost kod njega na F4 i mogu slobodno da kazem da bi on bio bolji trener Novaku nego vecina teniskih strucnjaka.
                    Ja ga nisam nikad upoznao, sve sto znam, znam sa tv-a.. ali sam poprilicno ubijedjen da je to istina sto kazes. Nema veze sto covjek nema pojma o tenisu, cak to nije ni bitno Novaku toliko sad, vec taj pristup.. MORAS!!! MORAS, SVE TI JEB.. ZAPNI!!! NE VRACAJ MI SE BEZ TROFEJA, HOCU DA VIDIM KRRRRV!!!

                    Comment


                    • Ne verujem da ce to Jelena dopustiti. Zna se kakav je Stepanek kad su zene u pitanju. Verovatno na taj nacin zeli da izvadi Novaka iz krize....

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Dosta vise pisanja budalastina i vredjanje Novaka.
                        Fico smatraj se upozorenim!

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Stepanek je jedan od najneozbiljnih tenisera, mentalno vrlo labilan, kralj je inace i veliki zajebant, fenomenalan osjecaj i cesto takticki besprekoran, ali cisto sumnjam da on moze da usmjeri Novaka, stavise Novak je cesto pricao da se nikome ne smije kao Radeku, neozbiljno je to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zeljko bi svakako bio odlican izbor, ali nije on jos zavrsio sa EL titulama, tako da nista od njega
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • spominje se i Stefanki

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • U redu je Olja, samo nemoj tim tonom..Pomislice ljudi da sam ga ko zna kako izvredjao, a u stvari ponavljam jednu te istu stvar vec mesecima.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X