Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ali jedno je to, a drugo ovo ... pa mogu da kažem slobodno... iživljavanje nad njegovim likom i delom. Britanci naravno prednjače i to sigurna sam ne samo zbog Endija, već i zbog toga što su svesni da su jednog takvog šampiona mogli da imaju pod svojom zastavom još onda, ali eto nisu. Neka njihova mala i bedna osveta? Može bit'.
    O cemu se radi?

    Comment


    • Ovom?

      Spoiler
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Da primetila sam da ne čitaš temu

        Jedni od u moru gnusoba... http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1640447

        Ooo ne može čovek više ni da odgovori na post... A što ne čitaš NI više temu, mene si ignorisao juče iako sma ti odgovorila na prozivku
        Last edited by miloolja; 08-06-17, 14:26.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ali oni su bas preterali, svi su ih ispljuvali (nezavisno od toga ciji su navijaci), ali oni ocigledno nemaju nameru da sklone tvit
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jedni od u moru gnusoba... http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1640447

              Ooo ne može čovek više ni da odgovori na post... A što ne čitaš NI više temu, mene si ignorisao juče iako sma ti odgovorila na prozivku
              Nazalost, taj klip ne mogu da odgledam. Je li to jedina stvar ili ima jos nesto? Procitao sam sad na brzinu tabloide. Nista strasno. Novakov poraz prodaje novine i to je sve. Par klipova sam nasao gdje se spekulise da je tankovao 3. set. Nije tankovao, abdicirao je.

              Da odgovorim na toj post iako sam mislio da sam to indirektno ucinio.

              Originally posted by miloolja View Post
              Molim???
              Šta i ja?
              Bila si ogorcena na abdikaciju. Dok ja mislim da je abdikacija u najgorem slucaju nebitna, a u najboljem pametna.


              Nisam ništa aspolutno čitala, ako nešto aludiraš na to...a u trećem mi se smučilo... ne treba mu to, a vala ni meni..
              Gledas stvari previse emotivno.


              I to ne samo da mu ne treba da ovi iz drugih tabora likuju i da ga pljuju sada i omlovažavaju, jedva dočekali, već mu ne treba da svoje dovodi u ovaj osećaj beznađa, pa i besa, a mogu slobodno da kažem i razočarenja...posle svega. Treći set je bio sramotan po svim merilima i aspektima igre, dostojanstva, poštovanja protivnika, svega i po svemu... i to od onakvog šampiona. Žao mi je ja to ne mogu da prihvatim, a da opravdam još manje. Izuzetno mučan osećaj mi je stvorio.
              Psi laju, karavan prolazi. Ko im... s oprostenjem. (Znas sto hocu da kazem.) Treci set, pa treci set. Mec je davno bio rijesen. Treci set je najmanje bitan.


              Da se razumemo, osećala sam i pretpostavljala da će da izgubi od Tima i drago mi je što je dečko pobedio, imao više herca, udarao, iako je daleko bilo od svoje igre, ali i uslovi su obojici podjednako bili teški... ni radio je nešto, trudio se da svoju igru nametne. Mnogo bih veći problem imala da je izgubio od Švarcamana ili Ramosa... ali od Tima ne, i bolje što je izgubio od nejga, gde bi ovakav Rafi na megdan. No, nije ni to poenta... a i to je najmanji porblem.
              Tu se slazemo, s tim sto sam ja ocekivao da pobijedi Tima.


              Godinu dana patnje i pakla za sve se zatvorli, ja sam lično veliki pesimista po pitanju njegove dalje karijere, a naravno on je tu da me demantuje, nemam ništa protiv...samo.. ako realno sagledamo stvari i ako hoćemo naravno, nema ovde povratka... psiha je čudo.
              Prerano ga otpisujes. Debelo prerano.


              Žao mi je, strašno mi je žao što je jedan takav šampion propao ovako (a grdio si me za slične reči NI pre neki dan), ne možete da zamislite koliko mi je žao... skoro pa ničim izazvan, bar iz sadašnje perspektive gledano i naravno da mu trener ne može doneti tu želju i glad jer smo do sada sve već videli i shvatili...
              Ja ne vidim da je toliko propao. Ima problema, ali u tenisu, igri malih margina, to se relativno brzo moze prevazici.


              Agasi ionako ne može sa njim, a sada je stvarno pitanje je da li su ga odbijali neki drugi i ko je...i ako su ga odbijali, iz ovog što vidimo na terenu i od onoga što se čuje van njega (da mu GS i titule nisu više prioritet) nije ni čudno ništa... da se nadovežem da se juče Ivanišević prečesto provlačio i dovodio u rekla-kazala vestima d aće biti u Novakovom štabu..Uloga trenera je znatana ako ima zelje kod Novaka. Mislim da ima. Naravno trener ne moze sve. Nemoj sada previse isticati taj nesretni pocetak saradnje njega i Asasija. DAJ IM SANSU.


              Mnogo sam razočarana, ne porazom, već stavom, a i onom smešnom igrom, što da se lažemo.
              Ja nisam nezadovolja igrom u prvom setu. Osim sa dvije stavri. Dao je dzabe gem kad je treba da zapecati vodjstvo u setu. I igrao je lose kljucne poene.
              Na kraju jedno izvinjenje.
              Last edited by NI; 08-06-17, 15:08.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Pančev brate pusti ga troluje kao i uvek.. Ne znam da li si video kada je napisao da mi koji želimo da Novak osvaja titule i dalje, ustvari mu želimo zlo, toliko o tome..
                Kada bi malo mucnuo glavom, morao bi da se slozis sa mnom.
                Ne trolujem i nikad nisam trolovao.
                Razmisli o onih 4 stavki koje sam napisao prethodno i objasni sebi i meni - gde sam pogresio?
                Sta tacno ne moze da bude istina u tome sto sam rekao?

                Comment


                • Gest sa ostrva nije iznenađenje oni su na toj liniji dosta dugo.
                  Teško pada ono što je osvanulo po domaćim portalima. Neverovatni komentari čije čitanje izaziva kao najblažu posledicu osećaj mučnine.
                  Mada ruku na srce bilo je i ovde teških reči i čašćavanja epitetima jer što bi baruština ovdašnja bila mimo sveta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Šta smatraš pod ozbiljan domaći medij?
                    Nema toga kod nas realno..

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Šta smatraš pod ozbiljan domaći medij?
                      Nema toga kod nas realno..
                      Znam za najmanje dva jer ih pratim a verovatno ih ima još.
                      Međutim oni zbog male popularnosti ne pružaju dovoljno jasnu sliku. Zato sam nešto iz radoznalosti a više zbog punog uvida posetio one popularnije i imao šta videti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dva.. Daj jedan da mi želja mine..

                        Comment


                        • Gde je jedan tu su i dva.
                          Spoiler
                          Politika i Danas
                          sigpic

                          Comment


                          • Danas nisam čitala novine i nisam se javljala na telefon određenim ljudima.
                            Strašno je koliko su ljudi spremni da ispljuju.
                            OK, kritikujte / kritikujmo , ali pljuvačina...

                            Limune , nije tvoje razmišljanje pogrešno,razumem šta želiš da kažeš ali problem je možda u načinu na koji to predstavljaš...
                            Nemoj samo o Pepeu molim te
                            A zapravo suština je u nečemu što je svojevremeno Beker rekao o bavljenju tenisom i teniserima na vrhunskom nivou ( top 10)
                            Da bi bio teniser , čovek mora biti sebičan, razmišljati o tenisu i živeti za tenis 24/7/365...
                            što sa Novakom nije slučaj.
                            Novaku je tenis na drugom mestu , odmah iza porodice što je apsolutno prirodno i normalno.
                            Problem je što on pokušava da nađe balans između ta dva već godinu dana (i ne uspeva iz ovog ili onog razloga ).
                            A kada bude uspeo to da izbalansira biće ok.
                            I dalje stojim pri tom da treba da sedne, dobro se zamisli i razmisli šta i kako dalje, a kada napravi plan, da lepo okupi novi tim, uzme pauzu od takmičenja i radi...I promeni reket...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Dva.. Daj jedan da mi želja mine..
                              Imamo samo jedan ozbiljan i slobodan list Danas. Politika kao i Novosti su u vecinskom vlasnistvu vlade Srbije i pod direktnim uticajem Vucica i njegovih marioneta. Ostalo su tabloidi i zuta stampa.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Gde je jedan tu su i dva.
                                Spoiler
                                Politika i Danas
                                Pecke mislio sam na medije koji su čitani/gledani..
                                Svaka čast ako ih čitaš..

                                Marija
                                Za vrhunske rezultata nema balansa(ili jako malo).. Velika su odricanja.. Svi pate... Zarad rezultata.. Kada se završi karijera ide druga priča..
                                Koliko je Novak puta pomenuo da mu je žao što nije išao ne eskurzije? To je cena njegove odluke da želi da bude broj 1..

                                Comment

                                Working...
                                X