Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobri NI ce za mjesec reci misli na USO.
    sigpic

    Comment


    • Jok.. Tad će doći bebica..

      Comment


      • Originally posted by Samuraj View Post
        Ljudi, jeste li vi ozbiljni sa ovom pricom o Pepeu i Marku, Markovoj bolesti i ostalom ili je zajebancija? Ozbiljno pitam.
        Ukratko:
        Marko je peder. Pepe mu je decko. Pre nego sto se smuvao sa Pepeom Marko je bio u zestokim problemima, cak i na samoubistvo pomisljao, jer nije mogao da se pomiri sa cinjenicom da je beskoristan. Umesto da lagano zivi i trosi pare koje mu je brat mukotrpno zaradio, sve to ga je kopkalo, a ponajvise sto mu je rodjeni brat uspesniji od njega.
        E onda Novak naivan i dobar kakav jeste zeli da se njegov brat oseca korisnim i prihvata filozofiju bratovljevog decka i brata mu. Stavise ne staje tu nego ih voda kao dve budale sa sobom od turnira do turnira i cak on potencira pricu kako mu je Mare trener.
        To ti je to.
        Realno nemam nista protiv Marka i toga sto je derpe, ali bilo bi mu mnogo bolje da se sklonio negde i na miru trosio lovu svog brata i ziveo parazitski svoj zivot. Kao onaj treci mali Djole sto radi. Njemu lepo on uziva, a ovaj srednji ne moze da se pronadje i onda "zakopava" najrodjenije.
        Last edited by Sandugp; 07-06-17, 16:56.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Dobri NI ce za mjesec reci misli na USO.
          Ili ranije.

          Ako ispadne u prvom kolu Uimbldona. Sto je tu cudno?

          @Sandu

          Pepe je totalno nebitan. Totalno.

          Postoji 10% sansi da je Novak gotov. Iz razloga iz kojih su Borg i Vilander mladi ostavili tenis, pa i Edberg.

          Postoji 90% sansi da on ima u sebi jos selmova i da prolazimo kroz period smanjene motivacije, povecane zasicenosti i prlagodjavanju novj situaciji. A to je - Kako osvajati velike turnire iako nisi dominantan kao prije godinu dana.

          Postoji 0% sansi da bude dominatan kao 2015. Nisam siguran da je to njemu u dnu duse jasno.

          @Marija

          Ako je Novak malodusaa, sto reci za ovaj forum.
          Last edited by NI; 07-06-17, 16:48.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Pa i ja ti kazem da se predao ne znam zasto se ponavljas.
            Zato što nisam precizno analizirala tvoj post, nego tek kada sam odgovorila shvatih šta si napisao

            Sada bi najbolje bilo uzeti pauzu.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ukratko:
              Marko je peder. Pepe mu je decko. Pre nego sto se smuvao sa Pepem Marko je bio u zestokim problemima, cak i na samoubistvo pomisljao, jer nije mogao da se pomiri sa cinjenicom da je beskoristan. Umesto da lagano zivi i trosi pare koje mu je brat mukotrpno zaradio, sve to ga je kopkalo, a ponajvise sto mu je rodjeni brat uspesniji od njega.
              E onda Novak naivan i dobar kakav jeste zeli da se njegov brat oseca korisnim i prihvata filozofiju bratovljevog decka i brata mu. Stavise ne staje tu nego ih voda kao dve budale sa sobom od turnira do turnira i cak on potencira pricu kako mu je Mare trener.
              To ti je to.
              Realno nemam nista protiv Marka i toga sto je derpe, ali bilo bi mu mnogo bolje da se sklonio negde i na miru trosio lovu svog brata i ziveo parazitski svoj zivot. Kao onaj treci mali Djole sto radi. Njemu lepo on uziva, a ovaj srednji ne moze da se pronadje i onda "zakopava" najrodjenije.
              Jesu li te informacije sigurne ili ste to tu pricu ti i Vladan iskonstruisali?

              Comment


              • Sve je tako osim za seksualne aspiracije.. To se samo priča.. Koliko znam..

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Jesu li te informacije sigurne ili ste to tu pricu ti i Vladan iskonstruisali?
                  Jao nasmejah se u ovog groznog dana...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne vidim kako Agasi moze da ga izleci. Novak je psihicki oboleo (sto se sportskog aspekta tice) tako da njemu treba neki dobar doktor. Agasi jeste se vratio posle pada i naosvajao se, ali on je sam u sebi nasao snagu i volju, on kao jedinka, sto ne znaci da moze nekog drugog igraca da povrati u zivot tako sto ce mu reci "ja sam postupio tako i tako, uradio to i to". Svako je razlicit na svoj nacin i unikatan. Novak mora sam sebe da izleci uz pomic srucnjaka. Norman npr. je verovatno najbolji dr/trener na turu. Radi/radio je sa labilnim teniserima i doveo ih u red. Opet po meni je najbolje imati konzilijum lekara, koji se bave ovim sportskim boljkama, gubitkom motivacije, nedostatkom koncentracije itd itd..

                    Ajoj NI, cuva se jadnicak za W. Cuva psihicku snagu. Pa gde mu je ta silna psihicka snaga? Covek odustaje od gs meca posle tesno izgubljenog prvog seta..

                    Hahahaha Sand, moracu da ti dignem malo ovu reputaciju (no homo ). Nego kazi ti nama lepo, po tebi, ko tu izigrava mladu a ko mladozenju..
                    Last edited by Fića; 07-06-17, 16:57.
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Ozmo o Novakovoj igri i formi
                      Korak napred, natrag dva
                      Vredi pročitati

                      http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...-Djokovic.html
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Aaaaooo sada znate i kako je Agasi našao snagu za svoj comeback ...mmmmm sve znamo bokte, samo jedno ne znamo... kaće ona nesreća Pepe da ode, iako ništa kriv nije.. al eto...

                        A znamo Maro i bez Ozma...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post

                          A znamo Maro i bez Ozma...


                          Nek lepo on dodje sve ovo da pročita
                          Neka mu neko prosledi link ovamo hehe
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • što jel si pročitala..šta kaže?

                            Evo ja ću, šta mi teško..neće valjda da me blokira
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Aaaaooo sada znate i kako je Agasi našao snagu za svoj comeback ...mmmmm sve znamo bokte, samo jedno ne znamo... kaće ona nesreća Pepe da ode, iako ništa kriv nije.. al eto...

                              A znamo Maro i bez Ozma...
                              Ma znam da znamo
                              U maniru jednog čoveka Novak bi rekao otprilike...

                              Ne dam Pepea , ako ćete nekoga da krivite, krivite mene
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Vidim sada u tom Ozmovom tekstu da ce od ponedeljka imati 5805 bodova. I da toliko malo nije imao od 2007 godine.
                                Ogroman sunovrat. A secamo se svi dobro koliko je prosle godine imao nakon RG-a.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X