Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A onaj koji ga liječi je obični prevarant i bivši psihički bolesnik, a možda i sadašnji samo se na drugi način manifestuje. Zato i nakon godinu dana nikakvog napretka, već su mu usađene druge vrijednosti koje se potpuno protive onome čime se bavi cijeli život i zato sve analize igre u startu padaju u vodu dok ne raščisti neke stvari sa sobom i okolinom ako uopšte ima želju da raščisti, a izgleda da nema po ovome što je Zile postavio i o onome što gledamo iz turnira u turnir. Jesam li mogao kraću rečenicu napisati.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Narod je slep i neuk. Velika je iluzija sto ovaj Novakov pad u formi dozviljavate kao "problem".
      To je zapravo vas problem, njegov nije i to je ocigledno.
      Novak vec duze vreme pokusava da prenese poruku svojim fanovima, a ocigledno je da mu je do toga veoma stalo.
      Medjutim, njegove "fanove" ocigledno nije briga o tome sta on misli i uopste ko je on, kakva su mu shvatanja i zasto zeli da prenese takvu poruku, vec ih zanima mala srpska zastavica koja ce se pokazivati pored njegovog imena.

      Novak bi trebalo da se potpuno povuce uskoro iz tenisa, jer ako se ovako nastavi, mogao bi da stvori veoma ruznu sliku o sebi u javnosti. Desice se potpuno suprotno od onoga sto namerava jer je bolest uma veoma rasprostranjena, a sirenje svesti moze doci samo iznutra a ne spolja.
      U pravu si Miroljube. Da se napiše i po 1000x, ako ti se ne igra povučeš se i s tim nema problema.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Prica o prvom setu nije irelevantna. Novak je izgubio 5 meceva na GS-u od 2007. po izgubljenom 1. setu.

        Ali kad izgubis prvi set na GS-u, onda moras dobiti drugi. Gubitak servisa u drugom je momenat kad je sve manje vise bilo rijeseno.
        Irelevant je, objasnio sam ti u prethodnom postu primerima. Irelevant i kad je u pitanju stari Novak koji nije hteo da prepusti pobedu Nadalu ni posle 6 sati igre. Ovo je neki sasvim drugi Novak, njegov klon kome pobeda kao opcija u nekim mecevima uopste nije ni opcija tako da sve analize i statistike u vezi Novaka treba da batalis posle RG 2016. Ovo je potpuno neki drugi covek, poptuno neki neki drugi igrac koji nema dodirnih tacaka sa onim prethodnim sem sto igrom slucaja ima isto ime i prezime.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          U pravu si Miroljube. Da se napiše i po 1000x, ako ti se ne igra povučeš se i s tim nema problema.
          Ako mu se igra, neka igra. Sta fali i da bude 10. ili 20. na listi?
          Covek nema zivot ako je prvi na toj listi, valjda shvatas koliko je odricanja potrebno da bi bio prvi.
          Onda bi mogao da zakljucis da covek ne moze da bude srecan ako ne zadovoljava svoje osnovne duhovne potrebe.
          Veoma je prosto, njegovi fanovi ne zele da on ima normalan zivot, a samim tim i da bude srecan.
          Oni imaju utisak da ga vole jer su proveli sate i sate gledanja njegovog lika na televiziji i tako se emotivno povezali sa likom na ekranu, sa likom coveka koga ne poznaju.
          Last edited by limun; 07-06-17, 15:43.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Ako mu se igra, neka igra. Sta fali i da bude 10. ili 20. na listi?
            Covek nema zivot ako je prvi na toj listi, valjda shvatas koliko je odricanja potrebno da bi bio prvi.
            Onda bi mogao da zakljucis da covek ne moze da bude srecan ako ne zadovoljava svoje osnovne duhovne potrebe.
            Veoma je prosto, njegovi fanovi ne zele da on ima normalan zivot, a samim tim i da bude srecan.
            Oni imaju utisak da ga vole jer su proveli sate i sate gledanja njegovog lika na televiziji i tako se emotivno povezali sa likom na ekranu, sa likom coveka koga ne poznaju.
            Tako je, reci im.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Irelevant je, objasnio sam ti u prethodnom postu primerima. Irelevant i kad je u pitanju stari Novak koji nije hteo da prepusti pobedu Nadalu ni posle 6 sati igre. Ovo je neki sasvim drugi Novak, njegov klon kome pobeda kao opcija u nekim mecevima uopste nije ni opcija tako da sve analize i statistike u vezi Novaka treba da batalis posle RG 2016. Ovo je potpuno neki drugi covek, poptuno neki neki drugi igrac koji nema dodirnih tacaka sa onim prethodnim sem sto igrom slucaja ima isto ime i prezime.
              Bravo! Neko je ovde rekao, ne mogu da se setim ko, kada je gledao Novaka protiv Nadala u Madridu ove godine, citiram : "Kao da gledam coveka bez duse, zombi koji hoda" .Ta osoba je perfektno oslikala novu verziju Novaka, a tako ne izgleda osoba koja je duhovno zadovoljna, te price moze da prica novinarima, koji isto tako znaju da su to price za malu decu...

              Comment


              • NI ovo nikako ne shvatam.
                U 3. setu nije ni pokusavo. Po mom misljenju pametno.
                Zašto misliš da je pametno ?

                Drugi problem su padovi koncetracije. Bez nekog razloga. To me daleko vise brine. Imam teorije zasto je to tako, ali nemam nista konkretno.
                I mene zanima zašto gubi koncentraciju i ne može da veže par dobrih poena ili da izdrži duže razmene da ne napravi greške.

                Originally posted by Sandugp View Post
                Da je Pepe covek a ne gmaz, on bi prvi lepo seo sa Novakom i rekao mu:
                Slusaj Nole videli smo za godinu dana da ovo sa mnom "ljubav i sreca" (ili kako god vec) i tobom ne ide. Daj da se ja lepo spakujem i odem. Druzicu se samo sa Markom i to van teniskih terena.
                Ali nije, on ce ostati tu do samog kraja, jer njega boli kurac za Novakove rezultate, on je srecan kada Novak pokazuje ljubav.
                A sto je jos gore Novak ga oterati nece. Zasto???? To je glavno pitanje.
                Novak to ne vidi na način na koji mi vidimo. Ubeđen je da je to ispravno i tu je teško promeniti bilo šta.
                Čak su pokušali tu priču da ubace i u TSS , ali nije uspelo...Ne bih dalje širila tu temu...

                Originally posted by Nesic View Post
                Biče bolje, neko viče,...
                ...na papiru mrtvo slovo...
                ...na istoku stare priče ...
                ...na zapadu ništa novo


                Originally posted by Ivan_pg View Post
                Druzio se on sa Pepeom od 2012-13 pa mu nije smetalo da osvaja sve zivo,to sto se ucestalije druze zadnjih godinu dana je simptom Djokovicevih unutrasnjih problema,nije Pepe nista njemu kriv.
                Pepe je diektna posledica.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  Bravo! Neko je ovde rekao, ne mogu da se setim ko, kada je gledao Novaka protiv Nadala u Madridu ove godine, citiram : "Kao da gledam coveka bez duse, zombi koji hoda" .Ta osoba je perfektno oslikala novu verziju Novaka, a tako ne izgleda osoba koja je duhovno zadovoljna, te price moze da prica novinarima, koji isto tako znaju da su to price za malu decu...
                  Taj neko sam bio ja.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Taj neko sam bio ja.
                    Jos jedno veliko bravo! Izvinjvam se sto sam zaboravio da si ti, ali svaka cast !

                    Comment


                    • Novaku samo Branislav Peranovic moze pomoci.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Zašto misliš da je pametno ?
                        Zato sto nije junior. Zato sto je jedan jedini cilj ato je slem do kojeg se doalzi pobjedom nad Nadalom. U trecem setu je to bilo apsolutno nemoguce.

                        Konzervira energiju. Misli na Uimbldon. Sto su radili Federer i Rafa nego birali kada ce dati sve od sebe. prosla su vremena iz 2015. kada je govorio: "Ne moram da osvojim IW i Maimi ali cu ih osvojiti cisto tako."

                        @skeptik

                        ja govorim o statistici a to o par meceva koji su aberacija.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Prosla su vremena iz 2015. kada je govorio: "Ne moram da osvojim IW i Maimi ali cu ih osvojiti cisto tako."
                          Kako onda očekuješ da nešto osvoji kada više nema ove rečenice u opticaju kod njega??

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Zato sto nije junior. Zato sto je jedan jedini cilj ato je slem do kojeg se doalzi pobjedom nad Nadalom. U trecem setu je to bilo apsolutno nemoguce.

                            Konzervira energiju. Misli na Uimbldon. Sto su radili Federer i Rafa nego birali kada ce dati sve od sebe. prosla su vremena iz 2015. kada je govorio: "Ne moram da osvojim IW i Maimi ali cu ih osvojiti cisto tako."

                            @skeptik

                            ja govorim o statistici a to o par meceva koji su aberacija.
                            Jaooooooooo NI Da li stvarno verujes u to sto pises??? "Misli na Wimbledon" ?! Veruj mi, Wimbledon mu nije bio ni na pameti, ali dobro, uvek ces ti nesto iskopati...

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Zato sto nije junior. Zato sto je jedan jedini cilj ato je slem do kojeg se doalzi pobjedom nad Nadalom. U trecem setu je to bilo apsolutno nemoguce.

                              Konzervira energiju. Misli na Uimbldon. Sto su radili Federer i Rafa nego birali kada ce dati sve od sebe. prosla su vremena iz 2015. kada je govorio: "Ne moram da osvojim IW i Maimi ali cu ih osvojiti cisto tako."

                              @skeptik

                              ja govorim o statistici a to o par meceva koji su aberacija.
                              Pa onda ce on osvojiti titulu jedino ako sve ide glatko i dobija sa 2:0 odnosno 3:0, sto znaci da moze da se oprosti sa velikim titulama.

                              A Federer je uvek davao svoj maksimum u tom trenutku, druga je stvar sto to mozda tada nije bilo dovoljno.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Zato sto nije junior. Zato sto je jedan jedini cilj ato je slem do kojeg se doalzi pobjedom nad Nadalom. U trecem setu je to bilo apsolutno nemoguce.

                                Konzervira energiju. Misli na Uimbldon. Sto su radili Federer i Rafa nego birali kada ce dati sve od sebe. prosla su vremena iz 2015. kada je govorio: "Ne moram da osvojim IW i Maimi ali cu ih osvojiti cisto tako."

                                @skeptik

                                ja govorim o statistici a to o par meceva koji su aberacija.
                                Konzervira energiju, covek koji je ove godine odigrao 6 I po meceva konzervira energiju. Svasta Ni, bas svasta.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X