Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Jedno od bitnih stavki sa konferencije, ono oko čega su svi u neverici...

    Jeste culi sta kazu ljudi.
    Od poslednjih 28 slemova Djokovic je dogurao do polufinala i bolje na 24. Od ta cetiri na kojima nije dogurao tri su: W prosle godine, AO i RG ove.
    Dosao je na proslogodisnji W sa sva cetiri slema u svom vlasnistvu. Na ovogodisnji dolazi sa NULA.
    Rapidan pad, strmoglav, provalija, ambis.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Očigledno da je problem izvan tenisa.

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Pepea drži Marko. Kako vam to nije jasno? Novak iz ljubavi prema bratu i iz straha da ovaj ponovo ne skrene psihički ga drži u timu.
        E sad pošto su njih dvojica u vezi onda ti Pepe dođe kao član familije zato jedini i nije dobio otkaz. Jedino ako mu Marko da korpu.
        Sve je to jasno, ali i taj Marko je onda nula od coveka.
        Ali realno je najkrivlji sam Novak, sto sve to trpi. Moze on da bude i dalje u odlicnim odnosima i sa bratom i sa bratovljevim deckom, ali van tenisa.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Realno Novak previše filozofira.. A premalo(nedovoljno) radi da se vrati na mesto koje mu pripada..
          Sada da pozove Dr Četojevića i Bog da nas vidi..

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ok nije se desilo u prvom setu, tako da je moralo sve tezim putem.
            A da li se u proslosti Novak predavao posle tako izgubljenih prvih setova (primera imamo koliko hocete)? Pa nije nego je grizao jos jace, borio se i okretao te meceve.
            Ovde je nakon prvog seta samo cekao da ode sa terena. Zbog ljubavi prema protivniku.
            Pa, na slemovima, sa top igracima, poslije izgubljenog prvog seta i nema bas neki skor. Ukupni skor na slemovima poslije izgubljenog 1. seta mu je 29:32. Protiv top 10 rangiranih 9:19 a protiv top 5 rangiranih 7:17. On nije bio spreman za trazeni napor poslije seta koji je trajao 74 minuta. Za mene je ne mali razlog to sto ga je cekao Nadal u petak.

            Tako citajte i njegovu izjavu da je mec rijesen u prvom setu.

            Ne bih se iznenadio da je pri 4:2 u provom setu pomislio na Nadala.
            Last edited by NI; 07-06-17, 15:14.

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Realno Novak previše filozofira.. A premalo(nedovoljno) radi da se vrati na mesto koje mu pripada..
              Sada da pozove Dr Četojevića i Bog da nas vidi..
              Mora da filozofira, jer je to prica za medije.Od promene nema nista, jer je jasno naglasio da mu tenis vise nije prioritet i da ce novi trener to morati da postuje.Ja ne znam sta ovde nekima vise treba da se napise?

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Mora da filozofira, jer je to prica za medije.Od promene nema nista, jer je jasno naglasio da mu tenis vise nije prioritet i da ce novi trener to morati da postuje.Ja ne znam sta ovde nekima vise treba da se napise?
                Dozvoli mi da sada to ne želim da prihvatim.. Mnogo je Novak dobar igrač(bio) da bi ga sada olako "pustio niz vodu"..

                Doktora Četojevića u štab..

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Pa, na slemovima, sa top igracima, poslije izgubljenog prvog seta i nema bas neki skor. Ukupni skor na slemovima poslije izgubljenog 1. seta mu je 29:32. Protiv top 10 rangiranih 9:19 a protiv top 5 rangiranih 7:17. On nije bio spreman za trazeni napor poslije seta koji je trajao 74 minuta. Za mene je na mali razlog to sto ga je cekao Nadal u petak.
                  NI, on je mec izgubio svesno, namerno... nazovi to kako hoces, jednostavno nije hteo pobedu. Tim je rekao:"Jel neces? Molicu lepo ja hocu, hvala" i uzeo poklon a da se nije ni propisno oznojio. Sve je to Novak uradio umesto njega.
                  Inace Novak je prosle godine osvojio RG posle gubitka 1. seta dok je USA Open i RG izgubio od Vavrinke nakon dobijenog 1.seta tako da je ta prica o prvom setu irelevantna kao i tvoja analiza o danasnjem mecu jer se nema sta analizariati kada kod jednog igraca pobeda kao opcija ne postoji.

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Dozvoli mi da sada to ne želim da prihvatim.. Mnogo je Novak dobar igrač(bio) da bi ga sada olako "pustio niz vodu"..

                    Doktora Četojevića u štab..
                    Shvatas da nema veze koga ce dovesti? Moze da dovede Cetojevica, Bekera, Agasija i Samprasa, opet bi sve isto bilo. Coveka ne zanima vise to i ne znam zasto je to toliko tesko svariti? On brine o totalno nekim drugim stvarima, a to nije tenis.Vuce bolesnog brata sa sobom i njegovog decka, kojeg brani vise nego Vajdu i Bekera.Svima treba da bude jasno da on njega nece oterati...Meni samo nije jasno kako ga nije sramota sto njega vuce sa sobom, to mi je bas onako neverovatno.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Mora da filozofira, jer je to prica za medije.Od promene nema nista, jer je jasno naglasio da mu tenis vise nije prioritet i da ce novi trener to morati da postuje.Ja ne znam sta ovde nekima vise treba da se napise?
                      Da, to je suština i s tim se treba pomiriti. Možda nekad nešto uradi, pogode se sve zvjezdice i osvoji nešto, možda. Sektaš mu je nad glavom i tu spasa nema dok ih ne nabije nogom jer Marko je izgleda mali da guzi a veliki da sisa.
                      Ima u planu da igra tenis rekreativno i da ga razni slijepci preslušavaju, samo neka se ne čudi što se pokreće 100 priča zašto je to tako. Kad ti se ne igra ideš na pauzu, ako ti se i nakon pauze ne igra ideš u penziju i to je potpuno ok.

                      Comment


                      • Izgubljen mec u prvom setu kao na W protiv Kverija. Tada sam ga pljuvao zbog ravnodusnosti i pustanja onog drugog seta niz vodu..i tada su mi ljudi pisali kao "sta ti je, to je samo praznjenje posle Rg, misli on vec na OI"..Tada sam se pitao "Kako moze jedan veliki sampion tek tako da odustane od GS meca, to nema veze sa mozgom".. Tada sam ja vec nazirao tu duboku pukotinu u njegovoj psihi.. Evo sta biva 12 meseci posle. Rekao sam u novembru da treba da se dovede konzilijum specijalista (psihijatara koji se bave medicinom sporta), mnogi su se smejali. On se lecio na svoju ruku kao onomad jedan moj komsija sto se lecio od dijabetesa pa eno ga sad tumara u mraku bez stopala.
                        Jeste on pametan decko i inovator ali sa druge strane je strasno zatucan i tvrdoglav. Sta da kazem nego da ga duboko sazaljavam njega i njegovo dostojanstvo koje je sam, nicim izazvan, pogazio.
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Shvatas da nema veze koga ce dovesti? Moze da dovede Cetojevica, Bekera, Agasija i Samprasa, opet bi sve isto bilo. Coveka ne zanima vise to i ne znam zasto je to toliko tesko svariti? On brine o totalno nekim drugim stvarima, a to nije tenis.Vuce bolesnog brata sa sobom i njegovog decka, kojeg brani vise nego Vajdu i Bekera.Svima treba da bude jasno da on njega nece oterati...Meni samo nije jasno kako ga nije sramota sto njega vuce sa sobom, to mi je bas onako neverovatno.
                          Ne slažem se.. Novaku treba promena.. Neko nov.. I naravno da mu trebaju teniski rekreatvci ( Marko i Gmaz)..
                          Ima da napraviš autobiografsku pesmu kad Novak osvoji GS: ala sam se zaj... zaj.. zaj... i da to vrtiš u fefrenu dok ne izgubiš glas..

                          Noto
                          Idi bre u krivi što bi rekla Marija..
                          Last edited by Panchev9; 07-06-17, 15:25.

                          Comment


                          • Narod je slep i neuk. Velika je iluzija sto ovaj Novakov pad u formi dozviljavate kao "problem".
                            To je zapravo vas problem, njegov nije i to je ocigledno.
                            Novak vec duze vreme pokusava da prenese poruku svojim fanovima, a ocigledno je da mu je do toga veoma stalo.
                            Medjutim, njegove "fanove" ocigledno nije briga o tome sta on misli i uopste ko je on, kakva su mu shvatanja i zasto zeli da prenese takvu poruku, vec ih zanima mala srpska zastavica koja ce se pokazivati pored njegovog imena.

                            Novak bi trebalo da se potpuno povuce uskoro iz tenisa, jer ako se ovako nastavi, mogao bi da stvori veoma ruznu sliku o sebi u javnosti. Desice se potpuno suprotno od onoga sto namerava jer je bolest uma veoma rasprostranjena, a sirenje svesti moze doci samo iznutra a ne spolja.

                            Comment


                            • Meni je zaista tesko da prihvatim da jedan sampion koji je osvojio 12 slemova, u QF jednog Slema odustane od borbe posle tesno izgubljenog prvog seta i da smatra da je iluzorno boriti se ? I zasto je vazno da li bi ga cekao odmorni Nadal ( da je kojim cudom prosao )? Taj mec je za dva dana, ako te dobije covek koji je 9 puta osvojio trofej na RG, Boze moj, bio je bolji i sta sad. Da je tako razmisljao od pocetka ne bi nista ni osvajao.
                              I da, ona dva dementora u boxu zaista isisavaju zivot iz njega, a bogami i iz nas

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Inace Novak je prosle godine osvojio RG posle gubitka 1. seta dok je USA Open i RG izgubio od Vavrinke nakon dobijenog 1.seta tako da je ta prica o prvom setu irelevantna kao i tvoja analiza o danasnjem mecu jer se nema sta analizariati kada kod jednog igraca pobeda kao opcija ne postoji.
                                Prica o prvom setu nije irelevantna. Novak je izgubio 5 meceva na GS-u od 2007. po izgubljenom 1. setu.

                                Ali kad izgubis prvi set na GS-u, onda moras dobiti drugi. Gubitak servisa u drugom je momenat kad je sve manje vise bilo rijeseno.

                                Comment

                                Working...
                                X