Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vratiće se Novak sa minobacača.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ljudi, hteo sam da napisem duzu analizu ali jednostavno nemam volju.

      Jedino iteresantno je sto sam lakse podneo ovaj Novakov poraz od poslednja tri na slemu. Jednostavno navikao sam se. Nadam se da u buducnosti necu da trosim vise zivce na Novaka kao sto je to bio slucaj u proslosti.

      Comment


      • Tako je NI, Tiem je igrao meč života

        Comment


        • NI, svaka ti cast! Ne znam sta drugo da kazem...

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Da nema Nija svi bi izgubili naduuu U Novaka,kad bi citali samo njegove zakljuckee iz poruka posle Novakovih poraza 90% ljudi bi rekloo da je pobedio siguricaa
            Ja samo napisem sto vidim. Vi pobijajte ako mislite da sam pogrijesio.

            Inace poredjena sa Delpom stoji. Za top tenisera poterbno je imati tijelo i glavu. Sa novakovim tijelom i igrom je sve u redu. Treba popraviti samouvjerenje. Za to mu trebaju pobjede a pogotovo pobjede u tijesnim mecevima. Mora igrati neki turnir prije Uimbldona.

            Originally posted by Lord Aleksa View Post
            Tako je NI, Tiem je igrao meč života
            To nisam napisao i ne mislim tako. Mec zivota je odigrao u Rimu protiv Rafe. Ovo je vjerovatno drugi najbolji mec koji je Tim ikada igrao.
            Last edited by NI; 07-06-17, 14:31.

            Comment


            • NI, veciti optimista, a ljuti se kad mu to kazem
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                To nisam napisao i ne mislim tako. Mec zivota je odigrao u Rimu protiv Rafe. Ovo je vjerovatno drugi najbolji mec koji je ikada igrao.
                Au NI legendo pa nemoj Novakovim stopama. Od onakvog analiticara i statisticara da doguras dovde.

                Comment


                • Neverovatno mi je NI da napises da ce biti bolji na Wimbledonu, a tamo ce ispasti vec u prvoj nedelji.Ti procenti koje pises su uzasno nerealni i optimisticni.Ako si realista kao sto kazes, onda bi trebao da napises da su sanse 70% da se nece vratiti, a 30% da ce se vratiti.Nisi realan NI, ali uopste...

                  Comment


                  • Biče bolje, neko viče,...

                    Comment


                    • Nista nije strasno Novak i dalje ima mozda i hiljadu puta vise novca od svih nas zajedno ovde

                      Inace jedini problem sto je NI optimistican je taj sto i mi postajemo optimisticni. A onda sledi jos vece razocaranje.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Au NI legendo pa nemoj Novakovim stopama. Od onakvog analiticara i statisticara da doguras dovde.
                        Govorim o Timu a ne Novaku.

                        U Rimu je Tim odigrao dva fantastican seta protiv Rafe koga je dobio ranije. (Radi se o mastersu.) Danas je odigrao samo jedan fantasticni set protiv Novaka, sa kojim je imao 0:5 kome je uzeo 1 gem u istom Rimu. (Radi se o slemu.)

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Ja samo napisem sto vidim. Vi pobijajte ako mislite da sam pogrijesio.

                          Inace poredjena sa Delpom stoji. Za top tenisera poterbno je imati tijelo i glavu. Sa novakovim tijelom i igrom je sve u redu. Treba popraviti samouvjerenje. Za to mu trebaju pobjede a pogotovo pobjede u tijesnim mecevima. Mora igrati neki turnir prije Uimbldona.



                          To nisam napisao i ne mislim tako. Mec zivota je odigrao u Rimu protiv Rafe. Ovo je vjerovatno drugi najbolji mec koji je ikada igrao.
                          Dobro. Citajuci tebe reklo bi se da Novak osvaja svaki naredni veliki turnir, koji dolzi posle nekog poraza. Ali evo vec godinu dana ti pises isto, a Novak ne osvaja nista. Tako da me samo jedna stvar interesuje: Zasto namerno gresis. Suvise si ti pametan covek da srljas konstantno iz greske u gresku.
                          Tipa Novak izgubio na AO ove godine, ti napravio post u kome se osvrces na dobre strane. On prsne in na IW i na Majamiju. Ti poet napises postove koje ulivaju nadu (laznu), on prsne i u MC i u Madridu i u finalu RIma ... ti to sve lepo zamaskiras - i ispada da uzima RG. Prso je sada i na RG, za godinu dana je uzeo jednu 250icu - smesno. I po tebi i dalje nije razlog za paniku?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Znam da pricas o Timu, zato se i hvatam za glavu.

                            Comment


                            • NI
                              Za Wimbledon.. Novak je (nažalost) idealan primer da se protiv njega igra progresija..
                              I to ću vrv i da uradim.. Pa kad gubim živce makar džep da se malo poraduje..

                              Comment


                              • Baš nemam volje da čitam od početkablago razočaran. Ne mogu se oteti utisku da je sve moglo biti drugačije, prvi set i propuštene set lopte su bile ključ uspjeha. Da je to iskoristio mali bi se raspao kao što se njemu desilo.

                                Comment

                                Working...
                                X