Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goran je presmijesan trener, ali eto nece kurcobolju dozvoliti, iako mu je mentalitet prelos bio i u igrackim danima. Ali Goran je doktor nauka za Marka i Pepi dugukosicu
    sigpic

    Comment


    • Šta je izjavio?

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Može da se vrati.. Trajaće proces ali je to bolje nego sudbina Del Potra(glava u redu a telo stalno u povredama)..
        Vraća se predugo.
        Jeste proces, slažem se...
        Posle Rima sam mislila da je na dobrom putu, da mu samo malo fali , ali posle ovoga danas vratio se u nazad.
        I briga me za listu, igrački i mentalno nije tu.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Daj izjavu Olja, serviraj
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Goran je presmijesan trener, ali eto nece kurcobolju dozvoliti, iako mu je mentalitet prelos bio i u igrackim danima. Ali Goran je doktor nauka za Marka i Pepi dugukosicu
            Simpatičan je Pepe, faca kao u dječačića. Šta misliš koristi li viklere za svoju kosicu i imam li šanse kod njega kad me već Sara odbila?

            Comment


            • Olja
              S' kim si takav si.. Odavno narodna tako veli..
              To što smo bili dosadni sa Gmazom se sada samo pokazuje..

              Comment


              • MARIJA jesi li to ti??

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Simpatičan je Pepe, faca kao u dječačića. Šta misliš koristi li viklere za svoju kosicu i imam li šanse kod njega kad me već Sara odbila?
                  Nazalost nemas sansi jer su on i Mare i u strastvenoj vezi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Vraća se predugo.
                    Jeste proces, slažem se...
                    Posle Rima sam mislila da je na dobrom putu, da mu samo malo fali , ali posle ovoga danas vratio se u nazad.
                    I briga me za listu, igrački i mentalno nije tu.
                    Danas se krug napravio.. Godinu dana od jednog najvećih uspeha u istoriji sporta..
                    Ja verujem da Novak može da se vrati.. Glavom.. Ali samo ako bude hteo.. Ako ne bude hteo to bi bilo to.. Spuštamo zavesu..

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      MARIJA jesi li to ti??
                      Jesam, što ?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Nisam verovao da mogu biti oprimisticniji od tebe(ne ja nego bilo ko)Ali eto I to se desavaa

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Nisam verovao da mogu biti oprimisticniji od tebe(ne ja nego bilo ko)Ali eto I to se desavaa
                          Svašta se dešava.
                          Nisam pesimista pored svega.
                          Realista sam, ali što kaže Skarlet O'hara -sutra je novi dan.
                          Možda nisam trebala ništa da pišem dok se ne " ohladim ".
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Marko Djokovic i Pepe Imaz su mu treneri. Pa da su mu Nadal i Federer birali trenere ne bi mu to dali

                            Niko ne moze covjeka da nagrdi kao on samog sebe.
                            Upravo je ovo tragedija , eto ja sam bio raspoložen Vladanu da dam reputaciju , ali ne mogu

                            E sad da istresem sve ostalo, ovo je SRAMOTNO
                            Sad kad čitam šta piše NI pa da ti bude još gore iako na sreću njegovu posle ovakvog meča nije moguće da ti još više neko zgadi život.
                            Svi znamo da je hteo preokrenuti meč naravno da je mogao i sad bilo kakvi izgovori od nekih ljudi odavde su toliko nepotrebni. Jer sam je bacio prvi set i svi znamo da mu ne bibio problem i posle njega da opet preokrene, to nije nikakva umetnost
                            Samo ću kazati Nole se pozdravio sa tenisom pa ovako nešto nikad u životu nije uradio...
                            Da neko ne shvati pogrešno može on bilo kad doći i pobeđivati , ali tad kad bude želeo da igra , a ne ovako samo da bidiśe po terenu.
                            TREĆI SET - NAJGORI u celoj karijere
                            Novače samo nam kaži što si odustao od tenisa prošle godine??? Posle toga se povuci i svi srećni ovako maltretiraš ljude da prate , a i navijači pomisle da će biti bolje pa ih ovako ubiješ u pojam
                            Bar si Stefana odveo do Ajfelovog tornja pa jedino što te sad i zanima i jeste turistička šetnja tako da nemaš potrebe više igrati

                            Comment


                            • I Nemanjica postao pljuvač, NI će za par mjeseci kad ispuca sve moguće i nemoguće izgovore, jedino cacanin neće nikad jer ko vjeruje u Anu do zadnjeg dana sigurno će i u Novaka.

                              Comment


                              • Ko je zaključao temu?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X