Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Proudice, kao da je to i bitno.
    Nažalost upravu si, ali pitam zbog Wimbledona i žrijeba ali ako pogledamo Novakovo trenutno stanje to nije toliko ni bitno, svaki protivnik trenutno je težak, za Novaka već neko vrijeme nema lakog protivnika
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      DAj ljudi zar svaki Novakov poraz vi okarakterisete kao nije imao zeljuu ravann je...dosadnooo je postaloo I pomaloo neosnovanoo za to,I u vreme dominaciju Novak je pred porazima bio ravan I bez emocija I krije u sebi sav bes koji oseca Ali ipak dostojno cestitaa protivnikuu,uvek je takav bio I uvek ce biti ii naviknii te se to nema veze sa zeljom ili neciimm,doduse danas je zeleo da izgubi alii posle 2 sets od koja je mogao dobiti oba a izgubio vratiti se je tesko I trazi ogroman napor kojii Novaku u ovom trenutkuu nije potreban jer i onako bi ga cekao Rafa u sf I novi maratonn

      Iako Sam u srce zeleo da Novak samelje Rafu na Rg jos jednom realno to nije bilo moguce posebno na zrebove kakve imaju,zato me ovaj poraz ne boli previse I vratice se Novak jos jaci VERUJTE(iako Sam u Mc verovao da moze Rg da osvoji ipak nije bilo moguce)
      U kojem trenutku je trebao dobiti drugi set?

      Comment


      • Originally posted by Lanas View Post
        Ovo je bilo toliko lose na svim nivoima, i igra, i htenje i volja, da stvarno ne mogu da nadjem nikakvo opravdanje za Novaka. Blamantno ponasanje u trecem setu je slag na torti . Sta li je njemu u glavi, trenutno je pitanje za milion dolara
        Sirenje ljubavi.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Zar i ti olja?
          Molim???
          Šta i ja?

          Nisam ništa aspolutno čitala, ako nešto aludiraš na to...a u trećem mi se smučilo... ne treba mu to, a vala ni meni..
          I to ne samo da mu ne treba da ovi iz drugih tabora likuju i da ga pljuju sada i omlovažavaju, jedva dočekali, već mu ne treba da svoje dovodi u ovaj osećaj beznađa, pa i besa, a mogu slobodno da kažem i razočarenja...posle svega. Treći set je bio sramotan po svim merilima i aspektima igre, dostojanstva, poštovanja protivnika, svega i po svemu... i to od onakvog šampiona. Žao mi je ja to ne mogu da prihvatim, a da opravdam još manje. Izuzetno mučan osećaj mi je stvorio.

          Da se razumemo, osećala sam i pretpostavljala da će da izgubi od Tima i drago mi je što je dečko pobedio, imao više herca, udarao, iako je daleko bilo od svoje igre, ali i uslovi su obojici podjednako bili teški... ni radio je nešto, trudio se da svoju igru nametne. Mnogo bih veći problem imala da je izgubio od Švarcamana ili Ramosa... ali od Tima ne, i bolje što je izgubio od nejga, gde bi ovakav Rafi na megdan. No, nije ni to poenta... a i to je najmanji porblem.

          Godinu dana patnje i pakla za sve se zatvorli, ja sam lično veliki pesimista po pitanju njegove dalje karijere, a naravno on je tu da me demantuje, nemam ništa protiv...samo.. ako realno sagledamo stvari i ako hoćemo naravno, nema ovde povratka... psiha je čudo. Žao mi je, strašno mi je žao što je jedan takav šampion propao ovako (a grdio si me za slične reči NI pre neki dan), ne možete da zamislite koliko mi je žao... skoro pa ničim izazvan, bar iz sadašnje perspektive gledano i naravno da mu trener ne može doneti tu želju i glad jer smo do sada sve već videli i shvatili... Agasi ionako ne može sa njim, a sada je stvarno pitanje je da li su ga odbijali neki drugi i ko je...i ako su ga odbijali, iz ovog što vidimo na terenu i od onoga što se čuje van njega (da mu GS i titule nisu više prioritet) nije ni čudno ništa... da se nadovežem da se juče Ivanišević prečesto provlačio i dovodio u rekla-kazala vestima d aće biti u Novakovom štabu..

          Mnogo sam razočarana, ne porazom, već stavom, a i onom smešnom igrom, što da se lažemo.
          Last edited by miloolja; 07-06-17, 13:18.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ta greska na Bp u prvom setu je posledica nemotivisanosti I nezelje za tenisomm krajem prosle I pocetkom ove dakle uzrokk je nezeljaa a posledica je nedostatak samopuzdanja i sigurnost I takve greska sad pravi,ne moze se preko nocii vratiti pomiritee see da tim,on zelju je vratio od Iw Ali samopouzdanje nije on je kriv sto je pao Ali sad se vraca I te priceeed da nema zelje vise ne pijem vodu prosle je to

            Comment


            • Nisam imao avatar do sada, ali evo najbolji. Vratice se kad se sredi.
              Da se razumemo ni Roger ni Rafa nisu skoro nista osvojili u zadnjih nekoliko godina.
              Nole ih je u direktnoj borbi na terenu savladao, pobedio. Rafi ja cak u glavu usao da se tek u 2017 oporavlja od Noleta

              Noletova dominacija je bila strasna i na veoma visokom nivou ko je mislio da ce to zauvek trajati se varao. Novakovanje nije moglo vecno da traje. Osvojio je sva 4 u godini i obozavacio lika i dela Mareja, Rafe, Roleta, razni teniski strucnjaci, teniski novinari teniski svetski krem nije to uvazio. Vest je prosla kao da je osvojio 250ku. E to boli Novaka. Zrtvovao je familiju privatni zivot da s kontinenta na kontinent prasi ceo ATP i sada kad ne pobedjuje ovde raznorazni ga vredjaju? NEMATE PRAVO

              Nole ce da se vrati i kad god se vrati dobrodosao je

              Ne bi da komentarisem Pepea i grljenje i srca i ostalo to je njegov izbor

              I jos nesto ponovo ce da ih pobedi njegovom teniskom inteligencijom
              THIS IS MIND GAME

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Nažalost upravu si, ali pitam zbog Wimbledona i žrijeba ali ako pogledamo Novakovo trenutno stanje to nije toliko ni bitno, svaki protivnik trenutno je težak, za Novaka već neko vrijeme nema lakog protivnika
                Ima barem 40 igraca koji ga mogu dobiti na Vimbldonu servisom, nema potrebe vise gledati listu, ona je nebitna. Bitno je samo da je Novak Djokovic iz samo njemu znanih razloga na vrhuncu odsetao od igre.
                sigpic

                Comment


                • Bravo 7.11. Palac gore!

                  Sad bi Ivanišević bio bingo.. Da ga malo prodrma..
                  Dok je Gmaz tu nema selameta..

                  Comment


                  • Originally posted by 7eleven View Post
                    Nisam imao avatar do sada, ali evo najbolji. Vratice se kad se sredi.
                    Da se razumemo ni Roger ni Rafa nisu skoro nista osvojili u zadnjih nekoliko godina.
                    Nole ih je u direktnoj borbi na terenu savladao, pobedio. Rafi ja cak u glavu usao da se tek u 2017 oporavlja od Noleta

                    Noletova dominacija je bila strasna i na veoma visokom nivou ko je mislio da ce to zauvek trajati se varao. Novakovanje nije moglo vecno da traje. Osvojio je sva 4 u godini i obozavacio lika i dela Mareja, Rafe, Roleta, razni teniski strucnjaci, teniski novinari teniski svetski krem nije to uvazio. Vest je prosla kao da je osvojio 250ku. E to boli Novaka. Zrtvovao je familiju privatni zivot da s kontinenta na kontinent prasi ceo ATP i sada kad ne pobedjuje ovde raznorazni ga vredjaju? NEMATE PRAVO

                    Nole ce da se vrati i kad god se vrati dobrodosao je

                    Ne bi da komentarisem Pepea i grljenje i srca i ostalo to je njegov izbor

                    I jos nesto ponovo ce da ih pobedi njegovom teniskom inteligencijom
                    THIS IS MIND GAME
                    On prvo mora da nauci da dobija Kirijose, Zvereve, Timove, Gofane i slicne, da bi uopste dosao u priliku da igra sa Federerom, Nadalom, Marejem ...
                    Dok se to ne desi nema nista od iole pristojnijih rezultata a ni od velikih meceva-titula.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Evo I do Mare je stigao razum a ona je uz Olju bila neumoljiva.

                      Molio bih vas sve da se vratite medju optimisticne, zna se ko su pljuvaci ovde I pustite nas da radimo nas posao.
                      Pišite malo smilenije i imajte na umu da nisam čitala vaše komentare, niti ću nešto preterano, osim kada se ja pominjem...
                      Elem, o čemu ti ovo tačno pišeš, mmm?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Price i nadanja o bilo kakvom povratku su smesne...Pitanje je samo koliko ce dozvoliti da potone?On sigurno ispada iz prvih 10 sledece godine, a krenuce verovatno i da ga napustaju polako sponzori.Ja samo ne mogu da verujem da su neki ovde pre par dana prognozirali koliko jos slemova moze da osvoji.Dajte bre ljudi, pa niko ovde ne mrzi Novaka i ne pljuje, ali ne budite smesni.On je decko sa ozbiljnom karijerom zavrsio, a tako je sam hteo i to je ok.Samo nemoj da pricas kako radis na sebi svaki dan, jer je to ispran mozak i prica za malu decu...

                        Comment


                        • Ivanišević je jebivjetar i nije dobro rješenje, ali i neko ko će ga otjerati u 3 lijepe ako vidi da zamajava. Bar će se mentalitetom razumjeti, sve je bolje od ove šprdnje s Markom i sektašem koji čim se ukaže igra siđe minimum niz jednu stepenicu.

                          Mada, glupo je bilo šta komentarisati kad njega zaboli za tenis što je danas i pokazao.

                          Comment


                          • Može da se vrati.. Trajaće proces ali je to bolje nego sudbina Del Potra(glava u redu a telo stalno u povredama)..

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              On prvo mora da nauci da dobija Kirijose, Zvereve, Timove, Gofane i slicne, da bi uopste dosao u priliku da igra sa Federerom, Nadalom, Marejem ...
                              Dok se to ne desi nema nista od iole pristojnijih rezultata a ni od velikih meceva-titula.
                              Ma mi nemozemo da se pomirimo da on gubi od Kirijosa, Zvereva, Timova, Gofana. Pa da li se secate Rafe? pa mucenik nije nista uzimao zadnje 3 godine, ali je vredno trenirao i nije prosipao suplju pricu, citiram: Na meni je da treniram a igra i prvo mesto ce da se vrate sami po sebi"

                              E tako i Nole kad bude trenirao i radio marljivo kao pcelica vratice se da ne moze tamo neki Kirjos da ga zajebava, ali do tada naporan rad do come-back-a

                              Comment


                              • I da NI, kada daš osvrt na sve ovo, prvo pre toga pogledaj i obrati pažnju šta je i kakve izjave davao na konferenciji

                                Šta se desilo sa njim? Štaaaa?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X