Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ne zameras mu ni za prvi, ni za drugi?
    Sta je mogao da napravi??? I da se posle 0-2 kao jedan veliki sampion bori do kraja.
    Na 3:0 u 2. setu napisao da sigurno gubi ako se nesto drasticno ne promijeni. Bio razlog za to. Napisacu komentar.

    Ja nista ne opravdavam. Ja samo racionalno procjenjujem.

    Znao sam da sam u manjini ali ne u ovolikoj.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      To bjese 3 set u finalu RG-a ako se ne varam.
      Da, protiv Nadala koji ga je pre toga pobedio tri godine zaredom na Roland Garrosu, i koji ga je rasturao do tada. Mislim da nije bas poredivo. I to je Rodzeru jedini put u karijeri da mu se desilo tako nesto. I to protiv najboljeg Nadala ikada. Retko ko ne bi puko tada.

      Novak je pre ovog meca 5 puta pobedio tima sa jednim izgubljenim setom. Da je uspeo da igra kao u prvom setu imao bi kakvu takvu sansu. Rodzer sa druge strane kako god da je igrao izgubio bi. Nije bas isto.

      Comment


      • Ne znam uopste ko moze vise da postuje ovog coveka, lika koji je postao predmet sprdnje na atp turu. Sto kazu mozda jos samo otac, majka, brat i tetka..a mozda ni oni..
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Cega vas je sramota? Novak je poslije 1:0 u trecem setu bio porazen. Sto je mogao da napravi? Da se bori za prestiz? Pa nije on junior. Nista mu ja ne zamjeram 3. set.
          Stari Novak iz '15 i '16 bi grizao bar da ne bude ponižen ako je već poražen.
          Ovo danas nije bio poraz nego poniženje ( rezultatski govoreći )...
          Opet igrački i nije bilo toliko strašno, svakako slabije nego u Rimu ali i slabije od svih mečeva u Parizu. Tim je uzimao bitne poene i to je ok, ali zašto ih nije uzimao Novak ?!
          Ne pamtim kada je na Slemu ( sem onog AO protiv Safina ) izgubio set sa nulom

          Zašto ? Šta se dogodilo ?
          Da li se Novaku nije igralo ?
          Loša taktika i priprema meča ? Vrlo verovatno. Izašao je bez plana "b" ili "c" koje je ranije uvek imao.
          Loše se prilagodio novom Timu i njegovoj taktici...
          Prvi set je odlučio pobednika ,mada sam se nadala da ima snage da preokrene...
          Sada lepo treba da sedne , da se sabere , da vidi gde je i da odluči kako dalje. Ovo sam tupila još prošle godine posle Vimbldona.
          Jer očigledno ovo i ovako više ne ide.
          Uspeo je čak i mene ( koja uvek nađem neki razlog ili opravdanje ) da iznervira...

          Pa majkoviću, je l' ti se igra ili ne ?!
          Da li je tenis prioritet ili ne ?!
          Da li hoćeš ozbiljno ili rekreativno da se baviš tenisom ?!
          Da li je normalno da ti tim ( a samim tim i pripreme mečeva i sve ostalo ) budu Marko i Pepe ?! Koji se u tenis razumeju kao Marica u krivi...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by pedja147 View Post
            Da, protiv Nadala koji ga je pre toga pobedio tri godine zaredom na Roland Garrosu, i koji ga je rasturao do tada. Mislim da nije bas poredivo. I to je Rodzeru jedini put u karijeri da mu se desilo tako nesto. I to protiv najboljeg Nadala ikada. Retko ko ne bi puko tada.
            Apsolutno je poredivo. Zakljucio je kao i Novak danas da nema sansi za preokret. Obojica su pravilo zakljucili.

            Ako pricamo o sramoti, ono je bilo finale, ovo je uvodni mec.

            Marija i Olja su protv mene. Bas je gadno. Jedino nesalomivi cacanin ostaje sa mnom.

            Sve cu napisati kako sam vidio.

            @Mr Volf

            Izgubio si avatar. Nista vratis mi u Uimbldonu.
            Last edited by NI; 07-06-17, 12:44.

            Comment


            • Tu je onaj nadrivrac, cim je on tu ovaj izgleda kao da je sav zivot isisan iz njega. Potpuno nevjerovatno.

              Sve u svemu bio jednom jedan sampion. Velika sramota ne dati maksimum, ne pokusati, to niko ne moze da opravda.
              sigpic

              Comment


              • Ponajeo se kao skoro svi nasi sportisti.. Al jbg ljudi su ga cenili, postovali i verovali u njega, mislili su da je drugaciji od jednog neskolovanog i zatucanog fudbalera..ali ipak istina je izasla na videlo.
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • To je to proslo je godinu dana od istorijskog poduhvata.
                  Nakon toga sumiramo utiske a ustisci su i vise nego jadni.
                  Finale slema (US), finale zavrsnog, jedna titula (Doha). Sve ostalo jednostavno nije vredno pomena.
                  Cinjenica je da je Djokovic u ogromnom kurcu:
                  Igra ocajno; ne moze da nadje trenera (da li ne zeli da se otvori dovoljno i plati ko covek pravog strucnjaka, ili njega svi zivi i nezivi izbegavaju; a verovatno je i jedno i drugo), raspustio ceo strucni stab. Odigra jedan mec kako valja mesecno. Ako i toliko.
                  Po igrama trenutno zasluzuje da bude oko top 20 sto je za njega i njegov nivo nevidjena bruka i sramota.
                  A opravdanja nikakvih nema. Niti je bio nesto povredjen pa da je bogz zna sta odsustvovao, niti je konkurencija digla igru na neke visine koje on nije u stanju da prati, kao sto je on primera radi digao svoju igru 2011. Jednostavno je postao bolikurac. Zasto? Iz vise razloga, a o tome nekom drugom prilikom.
                  Ispucao je sve kredite, godinu dana igra kao slepac - videcemo sta ce dalje da bude.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jaa ga NI opravdam iako nisam gledao mec,odgledacu posle,onako sa rezultata mi se cini da su prva 2 bila u najmanju ruku ravnopravna,izgubio ih je bolje danas nego na nekom Gs gde ce imati sanse za titulu,Usoo prosle godinee daleko vise boliiu,a i tada je gubio ravnopravne setove

                    Comment


                    • E da, odjebali su ga svi i to je sad jasno, niko ne zeli da ga preuzme sad je i to jasno i s potpunim pravom, ko bi se cimao oko igraca koji ne zeli da se bori i da bude maksimalno posvecen, a ima jos 3-4 godine tenisa u sebi maksimalno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali opet on je to i rekao, putovace na turnire i vidjece kako ce ici, copvjek je rekreativac, odustao je od borbe za prvo mjesto prosle godine, odistao je on top nivoa, od osvajanja Slemova, od njega covjek zna sta da ocekuje, ali da ga neko pravda i da ga razumije u ovj situaciji, e to je ono sto nikako ne mogu da razumijem.

                        Samo taj Rim, taj nivo u Rimu je nevidjeno cudan. Dva dana je vrijeme stalo, logike bez.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Stari Novak iz '15 i '16 bi grizao bar da ne bude ponižen ako je već poražen.
                          Ovo danas nije bio poraz nego poniženje ( rezultatski govoreći )...
                          Opet igrački i nije bilo toliko strašno, svakako slabije nego u Rimu ali i slabije od svih mečeva u Parizu. Tim je uzimao bitne poene i to je ok, ali zašto ih nije uzimao Novak ?!
                          Ne pamtim kada je na Slemu ( sem onog AO protiv Safina ) izgubio set sa nulom

                          Zašto ? Šta se dogodilo ?
                          Da li se Novaku nije igralo ?
                          Loša taktika i priprema meča ? Vrlo verovatno. Izašao je bez plana "b" ili "c" koje je ranije uvek imao.
                          Loše se prilagodio novom Timu i njegovoj taktici...
                          Prvi set je odlučio pobednika ,mada sam se nadala da ima snage da preokrene...
                          Sada lepo treba da sedne , da se sabere , da vidi gde je i da odluči kako dalje. Ovo sam tupila još prošle godine posle Vimbldona.
                          Jer očigledno ovo i ovako više ne ide.
                          Uspeo je čak i mene ( koja uvek nađem neki razlog ili opravdanje ) da iznervira...

                          Pa majkoviću, je l' ti se igra ili ne ?!
                          Da li je tenis prioritet ili ne ?!
                          Da li hoćeš ozbiljno ili rekreativno da se baviš tenisom ?!
                          Da li je normalno da ti tim ( a samim tim i pripreme mečeva i sve ostalo ) budu Marko i Pepe ?! Koji se u tenis razumeju kao Marica u krivi...
                          Evo I do Mare je stigao razum a ona je uz Olju bila neumoljiva.

                          Molio bih vas sve da se vratite medju optimisticne, zna se ko su pljuvaci ovde I pustite nas da radimo nas posao.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Moram sacekati da se vecina novakovaca smiri prije nego napsem komentar. Postoje razlozi zasto je Novak 6:1, 6:0 u Rimu pretvorio u 6:7, 3:6, 0:6 u Parizu. Najveci je naravno da je tenis igra malih margina.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Da li je normalno da ti tim ( a samim tim i pripreme mečeva i sve ostalo ) budu Marko i Pepe ?! Koji se u tenis razumeju kao Marica u krivi...
                              U krivi kurac!!! Ahahahahahahahahah!!!
                              Kazi Maro slobodno, opsuj ko ga jebe!
                              Jednom s gubi 6-0 set od Tima
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                E da, odjebali su ga svi i to je sad jasno, niko ne zeli da ga preuzme sad je i to jasno i s potpunim pravom, ko bi se cimao oko igraca koji ne zeli da se bori i da bude maksimalno posvecen, a ima jos 3-4 godine tenisa u sebi maksimalno.
                                Cisto sumnjam da ce toliko biti na turu. Mozda zbog sponzora ali mislim da ce i oni vrlo brzo raskinuti ugovor sa njim makar placali penale nego da im sramoti brend. Navijace vec masovno gubi, treneri ga napustaju, svi ga se odricu... stvarno neslavan kraj jedne blistave karijere. Steta.

                                Comment

                                Working...
                                X