Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Kako to misliš ?
    Mislim kad je egal po formi i igri onda moze bilo sta i bilo gde a kad je na istom nivou ili ispod onda je problem.

    Izgleda da nije samo Ozmo opljackan, pokraden je i jedan kondicioni sa nasih prostora.
    Krade se u Parizu kao 70-80' !

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Mislim kad je egal po formi i igri onda moze bilo sta i bilo gde a kad je na istom nivou ili ispod onda je problem.


      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Ja mislim da će da utempira za Rafaela baš koliko treba, a i kiša će malo pomoći u petak
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Mislim kad je egal po formi i igri onda moze bilo sta i bilo gde a kad je na istom nivou ili ispod onda je problem.

        Izgleda da nije samo Ozmo opljackan, pokraden je i jedan kondicioni sa nasih prostora.
        Krade se u Parizu kao 70-80' !

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        Šta su mu pokrali? Kondicioni program?

        Arapi znači šanerišu po bulonjskoj šumi..

        Comment


        • Pozitivno ce delovati ovo odlaganje na Noleta. Videli smo sta mu se desava kada ne igra 2-3 dana.. totalno izgubi ritam i taj neki adrenalin. Dan odmora je vise nego dovoljan.
          A i oni bi mogli, ako bas nece krov, bar neku ceradu odozgo da razvuku, bar dok traju ti pljuskovi od po 10-15 min..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Dok se ovaj naš momak probudi i razbudi sutra... ohhhh...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Još ako mu Jeca kaže da prvo mora na pijacu..
              Ne volim odlaganja.. Ali tako je oduvek u Parizu.. Štekare najobičnije.. Sve isto izgleda decenijama..

              Comment


              • Ne znam šta bih dala da samo mogu da shvatim šta mu je... Sasvim svejedno i ovaj slem i svi preostali turniri u godini, nek ide život, ali samo da razumem u čemu je problem, eto to bi mi bilo dovoljno
                Ako uopšte postoji odgovor
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Larisa nije mu nista, igra losije nego 2015 i 2016, ne moze jos da pronadje pravu formu, sve je bolji i bolji ali nedovoljno za finala i titule na koje smo navikli.

                  Konkretno Tim, u Rimu je isto silovito krenuo ali se Novak izvukao na samom pocetku i posle ga samleo jer je pustio ruku a Tim bio u masini.
                  Tako je i sad krenulo, Novak dolazi do preokreta 4:2 ali Tim pocinje da lupa strasno i sve pogadja.
                  Novak je imao servis za 5:2, imao je 2 vezane set lopte na 5:4 pa prednost mini brejka u TB... nije uspeo.
                  U drugom setu je jos bolje igrao Novak nego u prvom ali je Tim jos vise pogadjao.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Sve je u glavi.
                    A kada glava nije kako treba sve drugo trpi.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Najgore je sto njega nije sramota, ali odakle mu onaj nivo u Rimu bas me zanima, ono kapi logike nema.
                      sigpic

                      Comment


                      • Predao se poslije 2:0. Pametno.

                        Comment


                        • Opravdajte ga jos malo, nije ovo sramotno ponasanje, nego pametno.

                          Sram ga bilo. Sram ga bilo za ovakav pristup sportu, sto mu je brat terener i neki nadrivrac. I sto se ne bori u cetvrtfinalu Slema.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne znam ko ovo moze opravdati sem brata mu od strica I od tetke Cacanina. Jedini je on pravi navijac mi smo svi pljuvaci.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Zagrlice ga na kraju garantovano.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovaj meč pogotovo ovaj zadnji set nikad mi neće biti jasan
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X