Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Ne zamjeri,nisam ja kao Sandu ne smetaju meni te price cak mi je simpaticno.Mogao bi ti neki roman konspirativni da napises,tu su ti pare pusti tenis.
    Neka tebi romani posto razmisljas o tome ja cu ostati u tenisu tu mi je bolji ugovor.
    Originally posted by NI View Post
    Fico,

    Bolji je, bitno je bolji. To je donio Moja. Bolji miks FH i BH, bolji miks ofanzive i defanzive. Moja je bazdario Nadalovu igru iako nema nicega sustinski novoga.To je bolji paket. Osim toga, u praksi, protiv inferirnih protivnika se potvrdio. Protiv Fonjinija, Tima, pa cak i Gofana nije bilo tako lako. Nije igrao sa Marijem, Stanom pa cak ni sa Belucijem ili slicnim. Busta ce da donekle pokaze gdje je nadal. Busta gubi ali da li ce Nadal moci da ga dominra kao Aguta?
    NI zaista mislis da je Moja mogao nesto Rafaelu da donese, Rafael je to nekad puno bolje igrao pa hoces da kazes da je zaboravio i Moja mu to doneo ponovo?

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Ada ne moramo toliko daleko da idemo, samo do polufinala ovog Rima. Ako izadje kao tad protiv Tima sto je, tu ce da leti perje
      A hoće Posebno ga Breznik motiviše pa Tim ispašta.

      Originally posted by Ivan_pg View Post
      Pretjerujes brate,mislim aj da kazes pobjedio bi nesto 3:1 ali da bi ga pojeo ne bi.Ono 2015 je bila katastrofa od Nadala ako cemo iskreno tad ga je pojeo prosle godine tesko.
      Nije ono bila katastrofa od Nadala nego je Novakova dominacija i brutalan tenis doprinosio takvoj slici.

      Originally posted by NI View Post
      Da li ima sanse da postigne zahtijevanu formu do petaka? Minimalne.
      Uz to je Nadal poceo da dize formu. Sto je vaznije poceo je da demonstrira silu.
      Po kisi su mu snase 30% ako bude dobro servirao.
      Vidiš NI , ja mislim da je on formu natempirao, samo to krije, svesno prepušta Nadalu ulogu favorita ali i pritisak koji ide uz to.
      Kažeš da Nadal demonstrira silu... To će opet zavisiti od Novaka... Može on slabije rangiranima to da proda a ne i Novaku jer se suviše dobro poznaju , a nije slučajna ona Rafaelova pobeda u Madridu , kao i prošle godine Marejeva u Rimu.
      Ne bih licitirala sa procentima...Život me tome naučio...

      Originally posted by notorious View Post
      Ali kad mijenja obično i pogađa, kao i sa izlaskom na mrežu. Ne trebaju mu često, pogotovo ne ako Novak startuje kilavo kao i obično. Nećemo znati ni nakon narednog meča koje su stvarne mogućnosti i šta otprilike očekivati u polufinalu, takav je protivnik. Naravno, sve ovo u slučaju da dođe do meča u petak.
      Novak zna da se Rafa dobija u prvih sat- sat ipo...Čak i da izgubi prvi set izvući će u meč.
      A onda neka se nada Mareju u finalu
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Novak zna da se Rafa dobija u prvih sat- sat ipo...Čak i da izgubi prvi set izvući će u meč.
        A onda neka se nada Mareju u finalu
        Najžešća fora bi bila da nekako dobije Nadal u pf i onda u finalu se pojavi Stanimal

        Comment


        • To već ne bi bila fora..
          Monfis do kraja..

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            To već ne bi bila fora..
            Monfis do kraja..
            Ne bi bila fora nego bi onda gledali film u kome su zaboravili hepiend

            Comment


            • Sa Stanom bi bilo najteže.. Ali opet ne bi on Novaka zaustavio na putu do 13. GS..

              Comment


              • Intervju sa nasim novinarima

                Meso ili ne, otadžbina, trener, sokolovi: Novak izbliza
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Sto nam Bojana aktivna u vestima oko Novaka...pritajena simpatizerka ipak?

                  tapatalk
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • nije tesko biti fin, pamti pa vrati
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Aaaaa ovo ima veze sa finocom [emoji3]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ko razume, shvatice.

                        Srbija ne mora niti treba bilo šta da mi da. Moj odnos prema Srbiji i ljudima ne zavisi od toga. Uvek sam osećao ogromnu, bezuslovnu ljubav prema svojoj zemlji.
                        Ljudi koji nisu dovoljno informisani prave zaključke koji nemaju osnovu. Čujem da neki čak kažu da mi supruga brani da jedem meso?! Pa ona ga sama jede, sada, u trudnoći.
                        A moja perspektiva i energija su usmerene na mene, na moju evoluciju, rad na terenu i van njega, kako bih uspostavio opet pobednički niz.
                        Ishrana mi je uglavnom bazirana na biljnoj osnovi, s tim što jedem ribu i jaja kao izvore proteina. Da ne ulazim u detalje, ali u biljnoj hrani ima dosta izvora proteina, iako mnogi znaju samo za meso, koje je u našoj kulturi "nezaobilazna" namirnica. U avgustu 2015. godine sam odlučio da ne jedem meso. Imam svoje razloge, što etičke, što zdravstvene. Ne želim uopšte da se vraćam na meso niti da podležem tom pritisku.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Ko razume, shvatice.

                          Srbija ne mora niti treba bilo šta da mi da. Moj odnos prema Srbiji i ljudima ne zavisi od toga. Uvek sam osećao ogromnu, bezuslovnu ljubav prema svojoj zemlji.
                          Ljudi koji nisu dovoljno informisani prave zaključke koji nemaju osnovu. Čujem da neki čak kažu da mi supruga brani da jedem meso?! Pa ona ga sama jede, sada, u trudnoći.
                          A moja perspektiva i energija su usmerene na mene, na moju evoluciju, rad na terenu i van njega, kako bih uspostavio opet pobednički niz.
                          Ishrana mi je uglavnom bazirana na biljnoj osnovi, s tim što jedem ribu i jaja kao izvore proteina. Da ne ulazim u detalje, ali u biljnoj hrani ima dosta izvora proteina, iako mnogi znaju samo za meso, koje je u našoj kulturi "nezaobilazna" namirnica. U avgustu 2015. godine sam odlučio da ne jedem meso. Imam svoje razloge, što etičke, što zdravstvene. Ne želim uopšte da se vraćam na meso niti da podležem tom pritisku.
                          Aaaa neeee shvataju ga kao svog, dozivljava ga masa kao licni uspeh ali cim napravi malu pauzu, ne jede meso, izgubi ...odmah pljuvacina, blacenje kao da love na bucku.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • E cuj Srbin da se razume u zdraviju ishranu...vidimo godinama unazad kako to izgleda, poslednjih meseci narocito.
                            A Jelena jede meso noooooooo

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Last edited by miloolja; 05-06-17, 08:52.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni samo nije jasno kako to ne jede meso iz etickih razloga, a jede ribu, pa zar mu nije zao riba?

                              ps. olja, ovo je samo da ne pomislis ono sto si pomislila
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ne znam na sta si mislila, a ne kaze da je samo iz etickih razloga...tako da jedno je jaga, a drugo riba.

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X