Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    2 poena u TB-u su puno.



    Ako je Rafa samo malo bolji onda Novak nema cega da se boji. Razlika je u samouvjerenju. Ove godine je mnogo samouvjereniji.
    Stvarno mislis da Novak ima nivo iz prosle godine?

    Ako ima dajem opet blagu prednost Rafi
    Last edited by Srkisa; 04-06-17, 21:47.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Ovaj savet sam mu i ja dao tokom 1.seta. Nadam se da me je cuo. Game plan protiv Ramosa je vrlo prost: opteretiti mu BH, kontrolisana agresivnost, ne juriti vinere gadjajuci linije vec lopticu drziti u terenu i cekati zicer ili UE od Ramosa. Kad god se drzao ovog problema u gemu nije bilo, cim bi odstupio gubio bi gem.
      Plan protiv Ramosa je jednostavan ali drukciji od ovoga koji ti sugerises.

      1.
      Iskoristi Ramosa kao trening za Rafu.

      2.
      Nemoj mu dati set.

      3.
      Probaj sto ide. Idealan je protivnik za testiranje.

      4.
      Ako nista drugo ne ide onda idi na skeptikov plan.

      Originally posted by Srkisa View Post
      Stvarno mislis da Novak ima nivo iz prosle godine?

      Ako ima dajem opet blagu prednost Rafi
      Naravno da ne mislim. Ali prosle godine bi Novak pojeo Rafu za dorucak. Rafa je dao sve, apsolutno sve od sebe, i izgubio 2:0 u Rimu iako Novak nije igrao najbolje sto moze. (Prosle godine je u polufinalu bilo tmurno.)
      Last edited by NI; 04-06-17, 21:52.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Kakav si ti Alex Jones.
        Hvala Titogradjaninu.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Hvala Titogradjaninu.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
          Ne zamjeri,nisam ja kao Sandu ne smetaju meni te price cak mi je simpaticno.Mogao bi ti neki roman konspirativni da napises,tu su ti pare pusti tenis.

          Comment


          • Neozbiljan si NI, valjda ja i Agasi znamo sta pricamo.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Neozbiljan si NI, valjda ja i Agasi znamo sta pricamo.
              Naravno da znate. Ali Novak zna bolje. Vi mozete malo da dopunite ali glavni plan uvijek ima Novak.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Naravno da ne mislim. Ali prosle godine bi Novak pojeo Rafu za dorucak. Rafa je dao sve, apsolutno sve od sebe, i izgubio 2:0 u Rimu iako Novak nije igrao najbolje sto moze. (Prosle godine je u polufinalu bilo tmurno.)
                Bas da bi ga pojeo ne bi. Bio bi favorit svakako. Ali bi imao veliki pritisak. I sto je najvaznije umorio bi se za finale, u kome bi bio i emotivno ispraznjen. Tako da svakako da je dobro sto do tog meca nije doslo.

                Originally posted by skeptik View Post
                Neozbiljan si NI, valjda ja i Agasi znamo sta pricamo.
                Da si barem rekao Agasi i ja, ovako ipak preterujes.


                I da, trenutno je veca sansa( po kladionicama ) da Nadal osvoji Roland Garros bez izgubljenog seta nego da ga Novak osvoji. Malo nerealno...
                Last edited by 147; 04-06-17, 22:01.

                Comment


                • Pa ako hoce da pobedi bolje bi mu bilo da slusa u protivnom svejedno je.

                  Originally posted by pedja147 View Post
                  Da si barem rekao Agasi i ja, ovako ipak preterujes
                  Ali malo, moras da priznas.
                  Last edited by skeptik; 04-06-17, 22:00.

                  Comment


                  • Originally posted by pedja147 View Post
                    Bas da bi ga pojeo ne bi. Bio bi favorit svakako. Ali bi imao veliki pritisak. I sto je najvaznije umorio bi se za finale, u kome bi bio i emotivno ispraznjen. Tako da svakako da je dobro sto do tog meca nije doslo.
                    Da zadovoljim tvoju matematicu preciznost. Da su forme Rafe i Novak bile kao prosle godine a pristup Novaka kao ove godine (RG je samo jedan GS) Novak bi ga pojeo za dorucak.

                    Originally posted by skeptik View Post
                    Pa ako hoce da pobedi bolje bi mu bilo da slusa u protivnom svejedno je.
                    Ne bi, jer cilj, i pored svih prica, jedan - osvojiti RG. A to se ne moze bez da pobijedis Rafu. Zato je danas trening vezan za Rafu bio jednako vazan kao sami mec. Trening je perfekno prosao. Krajem meca, Novak je totalno dominirao svoj BH na Ramosov FH razmjene.
                    Last edited by NI; 04-06-17, 22:05.

                    Comment


                    • Ada ne moramo toliko daleko da idemo, samo do polufinala ovog Rima. Ako izadje kao tad protiv Tima sto je, tu ce da leti perje

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Da zadovoljim tvoju matematicu preciznost. Da su forme Rafe i Novak bile kao prosle godine a pristup Novaka kao ove godine (RG je samo jedan GS) Novak bi ga pojeo za dorucak.
                        Pretjerujes brate,mislim aj da kazes pobjedio bi nesto 3:1 ali da bi ga pojeo ne bi.Ono 2015 je bila katastrofa od Nadala ako cemo iskreno tad ga je pojeo prosle godine tesko.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Ne bi, jer cilj, i pored svih prica, jedan - osvojiti RG. A to se ne moze bez da pobijedis Rafu. Zato je danas trening vezan za Rafu bio jednako vazan kao sami mec.
                          Prvi cilj je bio pobediti Ramosa. On jeste light verzija Nadala ali game plan protiv Nadala mora biti drugaciji jer Rafa ne poklanja poene kao Ramos ali o tome kad i ako dodje do tog meca.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Pretjerujes brate,mislim aj da kazes pobjedio bi nesto 3:1 ali da bi ga pojeo ne bi.Ono 2015 je bila katastrofa od Nadala ako cemo iskreno tad ga je pojeo prosle godine tesko.
                            Uz vremenske uslove kakvi su bili u polufinalu prosle godine, ne bi bilo ni najmanje problema. Sjeti se Dohe, Maimia itd. U Rimu je Novak vec mislio na RG, igrao losije nego moze i opet Rafa nije mogao vise od toga da ucini mec izjednacenim. Ali je izgubio sve kljucne poene. Vrlo netipicno za Rafu.

                            Originally posted by skeptik View Post
                            Prvi cilj je bio pobediti Ramosa. On jeste light verzija Nadala ali game plan protiv Nadala mora biti drugaciji jer Rafa ne poklanja poene kao Ramos ali o tome kad i ako dodje do tog meca.
                            Ostvarenje toga cilja ni u jednom trenutku nije dolazilo u pitanje. Cak ni kada je Ramos zmureci pogadjao FH vinere. Pobijeda bez treninga za Nadala bi bila skoro pa pirova pobjeda.
                            Last edited by NI; 04-06-17, 22:29.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Ne bi, jer cilj, i pored svih prica, jedan - osvojiti RG. A to se ne moze bez da pobijedis Rafu. Zato je danas trening vezan za Rafu bio jednako vazan kao sami mec. Trening je perfekno prosao. Krajem meca, Novak je totalno dominirao svoj BH na Ramosov FH razmjene.
                              Daleko je kretanje Ramosa i kvalitet FH od Nadalovog. Novakov bh također nije ni na 50%. Da bi dominirao Rafu u takvim razmjenama mora biti bh na bar 90%, samopouzdanje na 100% i namještanje na udarce i tajming udaraca na 100%.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Uz vremenske uslove kakvi su bili u polufinalu prosle godine, ne bi bilo ni najmanje problema. Sjeti se Dohe, Maimia itd. U Rimu je Novak vec mislio na RG, igrao losije nego moze i opet Rafa nije mogao vise od toga da ucini mec izjednacenim. Ali je izgubio sve kljucne poene. Vrlo netipicno za Rafu.
                                Nadal na Rg i u Rimu su nebo i zemlja,razlika je drasticna.Ne kazem ja da bi ga Nadal dobio,to ne kazem ni za ovu godinu ali sam siguran da bi uzeo makar set,Djokovic ni u kakvom scenariju na Satrijeu ne moze pojesti Rafu sve i da igraju u lokvi.(izuzev one 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X