Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ni ste se setili ništa da mu tražite
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Čita Maja Volk, ima aplikaciju foruma na blenderu.
      Ne vjerujem da cita zadnjih pola godine,prilicno sam siguran cak u to.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Moram od sad da budem onda jos vise fin.Ne zelim da se zamjeram Noletu.
        Nije Novak zlopamtilo. Samo pozitiva .
        Originally posted by Jax Teller View Post
        Čita Maja Volk, ima aplikaciju foruma na blenderu.
        Kralju.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Sad' kad' izIđem na televizor pa budem glavna riba u selu[emoji3]Šalim se, ali nama koji navijamo za njega od 2005. treba dati beneficirani staž, u pravu je Olja.
          Posebno za 2011... koliko je mečeva na žilet igrao te godine
          Mnogo, koliko se puta vadio iz mrtvih i dobijao, ne zaboravi da su te 2011 mnogi i krompirice dobijali, surovo je bilo.
          Originally posted by Ivan_pg View Post
          Zbilja,cita li ko blizak Novaku ovaj forum osim Cacanina,imate li kakve informacije,dolaze li ovi neki mudri savjeti do njega?
          Ivane znam da je 2011 godine nakon osvajanja W procitao Novak par strana sa tadasnje live teme i fan teme i nije mogao da veruje koliko ljudi ostavljaju sebe i koliko smo navijali kao ludaci .
          Negde je i pomenuo SK forum, pokusacu da nadjem to, mislim da sam i kacio ovde.

          Samo mi se Kuerten mota po glavi.

          Dao bi sve pomenute, sve nepomenute za 100% slobodnog Vajdu i Nikolu Pilica znam da nije moguce zbog godina pre svega .
          Kad se setim kako ga je Pilic bodrio sad na DC suza mi krenula.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Eee još mu žene sad trebaju...
            Propio bi se Novak i postao bludan... Direktno bi ste pomogle RF i RN...
            Za sadašnju situaciju su bolji momci kao društvo.. I modernije je sada...
            Pepinjo lajk dis...

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Eee još mu žene sad trebaju...
              Propio bi se Novak i postao bludan... Direktno bi ste pomogle RF i RN...
              Za sadašnju situaciju su bolji momci kao društvo.. I modernije je sada...
              Pepinjo lajk dis...
              Auuu...Nemoj tako da se vređamo...
              Momci kao društvo bi ga uveli u propast...
              Žene su odgovornije , organizovanije , disciplinovanije i lojalnije

              A ujedno da odgovorim i Ivanu i tebi

              Originally posted by Ivan_pg
              Bogami brzo bi ste pobjegli od Pepea,ne bi vam dao mira.
              Ne znate vi mene, Pepe bi bio taj koji bi pobegao...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ma dobro jedan turnir bi izdržao/li...

                Vinoljasu spavaš li mirno?

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Gde sam ja u toj prici?? ������

                  Evo drage dame ja vam javno obecavam ukoliko moj prijatelj i poznanik jos jednog naseg momka sa fan teme postane deo Novakovog tima razvicu transparent sa ispisanim vasim nickoivima iznad Novakove loze na jednom vecem turniru ������

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                  Zabagovan u dvehiljadejedanaestoj. Sto i nije tako lose, 6 godina si mladji, a i dobra godina bila, samo kada bi malo manje ostale vracao u proslost.

                  Dobro fino je sto si obecao da ces traziti, ali jedno je traziti a druga stvar da li ce ti to ispuniti. Odlicno si se ogradio nema sta, a ove nase zene (gospodjice i gospodje) se odmah primile nisu ni procitale. Idealne za manipulaciju.

                  Maricu (ako citas ovo) jelda da je cacanin ko Aes Sedai? Samo jos da vidimo iz kog je adjaha.
                  Last edited by Sandugp; 03-06-17, 03:17.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    A da je Novak na nekom dobrom, odličnom novou, da nije ovako naglo počeo da (pro)pada, da svi ne traže nekog krivca i istražuju šta mu je, sigurno niko Pepea ne bi ni pomenuo, kao i što nisu onoliko puta ranijih godina.
                    Postoji li neki dokaz za ovo, neki link, nešto, osim jedne slike koja se provlači? Koliko je puta prisustvovao na njegovim mečevima do ljeta prošle godine, koliko puta na treninzima?

                    Originally posted by Marija81 View Post
                    Auuu...Nemoj tako da se vređamo...
                    Momci kao društvo bi ga uveli u propast...
                    Žene su odgovornije , organizovanije , disciplinovanije i lojalnije

                    A ujedno da odgovorim i Ivanu i tebi



                    Ne znate vi mene, Pepe bi bio taj koji bi pobegao...
                    Stop feminističkim izjavama i idejama.

                    Comment


                    • Bilo, postavljala sam, sto ne pratis.

                      Nisi ti Dusane nesto razumeo, mesecini.

                      tapatalk
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Olja,

                        Zabrinuta si preko mjere i ja te malo zidirkujem zbog toga. I to je sve. Nema razlog za toliku zabrinutost. Jucerasnji mec je to pokazao. Novak se oporavlja. Mozda je Nadal predobar da bi ovoga puta Novak napadao RG. Mozda ce oporavak da potraje jos neko vrijeme, ali nema nikave sumnje da ce doci. A mozda smo jucer vidjeli zadnji napad apatije, mozda nas sve ugodno iznenadi.
                        Last edited by NI; 03-06-17, 08:45.

                        Comment


                        • Ahhhhh kako ti uvek znas sta treba da kazes, kada tesis
                          Mogli bi nesto da nauce ovde od tebe mnogi tu...
                          Hocu da ti verujem, naravno da je tesko da ce osvojiti, odbraniti titulu, ali ne volim da ga gledam kakav je bio juce.. Nikako!

                          tapatalk
                          Last edited by miloolja; 03-06-17, 07:38.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Znači ništa, tako da se nismo ni mogli žaliti toliko puta.

                            I pecaroš je napisao da je posledica a ne uzrok, to je bar se nadam tako. Problem je što je takav lik sa svojim sektaškim idejama uopšte u blizini. Niti je on kompetentan da rješava nečije probleme, niti su njegove ideje za vrhunskog profesionalnog sportistu koji teži da bude najbolji. Da je on od neke pomoći odavno bi se stanje iskristalisalo ka pozitivnom. Sektaška spodoba se učestalo vrti još tamo negdje od ljeta.

                            Comment


                            • Sta znaci nista?

                              tapatalk
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Evo ti jedan iz 2013.
                                https://twitter.com/RosyKall/status/413083493980061697

                                tapatalk
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X