Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bježao s časova uglavnom. Znaš li koja je najčešća krvna grupa

    Comment


    • Ne daj se NI isprovocirati u ove teške dane..

      Comment


      • Pancev,

        Da si prvi priskocio bi u pomoc kao Marija.

        Ne brini inace. Bojana je jako povodljivo celjade u odnosu na mene. Promijenicu misljenje ali samo ako mi servirate superiorne cinjenice. Kad je Bio u komi, Novak nije mogao pogoditi BH paralelu. Kad je bio pribran, nije je mogao promasiti. Pa ti gledaj sto je vaznije.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Pancev,

          Da si prvi priskocio bi u pomoc kao Marija.

          Ne brini inace. Bojana je jako povodljivo celjade u odnosu na mene. Promijenicu misljenje ali samo ako mi servirate superiorne cinjenice. Kad je Bio u komi, Novak nije mogao pogoditi BH paralelu. Kad je bio pribran, nije je mogao promasiti. Pa ti gledaj sto je vaznije.
          NI, on i da je izgubio, ti bi nasao nesto pozitivno, optimista si, prepusti se samo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            NI, on i da je izgubio, ti bi nasao nesto pozitivno, optimista si, prepusti se samo
            Nekada i u porazu ima pozitivnih stvari- najviše se iz poraza uči.
            A pozitivno bi bilo što bismo znali da ne može gore...
            Slušam Vilandera
            Cela emisija o Novaku
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              NI, on i da je izgubio, ti bi nasao nesto pozitivno, optimista si, prepusti se samo
              Ovo sam napisao poslije prvog seta:

              Originally posted by NI View Post
              Narednih par setova su strasno vazni za Novaka.
              Vidim da je bolji da ima igru a upravo se samounistio. Mislio sam se hoce li nastaviti sa samounistenjem ili se trgnuti. On se trgno.

              Originally posted by NI View Post
              skeptik,

              A poslije ove greske Ramosa, u trenutku kad je Novak bio na pragu da prodje test u 4. setu sa 10-kom, ostatak meca postaje hiper vazan.
              A ovdje vidim da se oporavio da ima kontrolu a on se svadja sa Ramosom. Mislim se hoce li ovaj sve baciti niz vjetar. Kurijer kaze: "Nikada nisam vidio da je neko manje zadovoljan u setu u kojem vodi 4:0."

              I sto Novak radi? Igra dva fantasticna gema za 6:1 u setu.

              Suma sumarum, determinisan je, zna sto moze i pored toga sto je iritabilan (Pepe lose radi svoj posao). To je realizam o kojem govorim.
              Last edited by NI; 02-06-17, 20:19.

              Comment


              • Sta kaze Mats?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Sta kaze Mats?
                  Standardni Mats, sreća pa je i Mekinro tu pa ne može mnogo da se razmaše...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • https://twitter.com/Eurosport_UK/sta...28416726355968

                    Hehe obratite paznju na Borisa kada Andrijca kaze "Ja ovo radim bez novcane naknade".. kadar neverica
                    Vidi se da je covek vizionar i da zna sta treba i kako treba. Izuzetno stalozen i prijatan lik.
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Fićo već ima postavljen intervju
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Fića View Post
                        Hehe obratite paznju na Borisa kada Andrijca kaze "Ja ovo radim bez novcane naknade".. kadar neverica
                        Vidi se da je covek vizionar i da zna sta treba i kako treba. Izuzetno stalozen i prijatan lik.
                        To objasnjava neke stvari. To je lose. Treba ti profesionalac, koji ne radi puno radno vrijeme, ali svejedno profesionalac.

                        Comment


                        • Profesionalac.. Tu je Pepinjo..

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            To objasnjava neke stvari. To je lose. Treba ti profesionalac, koji ne radi puno radno vrijeme, ali svejedno profesionalac.
                            Kako je to moja baba govorila
                            Prijateljstvo za prijateljstvo , ali sira za pare .
                            P.S. Potpuno je pogrešno protumačena ta izjava.
                            Čovek je došao u Pariz o svom trošku i bez obaveza, da se upoznaju i vide da li bi eventualno mogli sarađivati.
                            Kliknuli su, radiće najveće turnire zajedno ali Agasi neće moći biti tu 24/7 te će Noletu trebati još jedan trener. Već pisah o tome...
                            I kada potpišu ugovor i krenu zvanično u saradnju ( od Vimbldona ) radiće za neki novac...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Pepe nije dao kiši na teren, konačno da mu upišemo jedan plus. Sijevale su munje, udarali gromovi, u skoro cijelom Parisu i okolini provala oblaka ali širenje ljubavi među oblacima nad samim terenom su bili presudni. Sad se ti oblaci međusobno obožavaju i ne žele ići, hoće da ostanu i narednih 7 dana da pomognu.

                              Comment


                              • Marija,

                                Hvala na objasnjenju. Ono me raduje. Ali ipak, morao je odloziti taj intervju... I pored toga sto je dosao o svom trosku. Ipak je dosao da utanaci posao koji mu finasijski nije potreban ali je ipak posao, izazov...
                                Last edited by NI; 02-06-17, 20:27.

                                Comment

                                Working...
                                X