Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DakleM sutra drugi meč na SL posle Tima i Bolelija.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Imate danas u 18.20h na rts1 neki ekskluzivni intervju sa Djokovicem
      Ne gledah, jel bilo sto znacajno?

      Comment


      • Pa ne misliš valjda da je gledala
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa ne misliš valjda da je gledala
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nije smešno..

              Comment


              • Hvala Mr Wolf!

                Kao i uvijek, Novak je perfektan u izjavama.

                Comment


                • Tuga pa i gorčina koja izbija iz njega u delu 'dok se traži krivac' svakako je ostavilo najveći utisak.
                  To je ujedno i šlagvort za staviti prst na čelo pa razmisliti dokle seže pravo bavljenja tuđim životom i porodicom iako je u pitanju javna ličnost.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Hvala Mr Wolf!

                    Kao i uvijek, Novak je perfektan u izjavama.
                    Bas, bas NI, smeran i jasan.
                    Originally posted by pecaros View Post
                    Tuga pa i gorčina koja izbija iz njega u delu 'dok se traži krivac' svakako je ostavilo najveći utisak.
                    To je ujedno i šlagvort za staviti prst na čelo pa razmisliti dokle seže pravo bavljenja tuđim životom i porodicom iako je u pitanju javna ličnost.
                    Na sta mislis Peco, nisam te razumeo?

                    Zamolio bih nekoga ko ima bilo kakav snimak meca sa finala od prosle godine RG sa Srpskim komentatorom. Hvala.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Bas, bas NI, smeran i jasan.

                      Na sta mislis Peco, nisam te razumeo?

                      Zamolio bih nekoga ko ima bilo kakav snimak meca sa finala od prosle godine RG sa Srpskim komentatorom. Hvala.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                      Pogledaj ponovo snimak samo će ti se kasti.
                      Kao pomoć evo dve asocijacije : ishrana i porodica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Najjači utisak i objašnjenje i za pobede i za poraze se ipak može svesti u dve reči

                        Perfekcionista sam...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Peco,

                          Novak se obraca srpskoj publici. I salje perfektno jasno nekoliko poruka, sve sa osmijehom i blagim tonom. Pritom ostavljajuci utisak da lavira izmedju razocaranja onim sto se pise (pisalo) i laganog samooptuzivanja. A zapravo je u punoj kotroli i tacno zna sto radi. Poruke su bile:

                          1.
                          Za sve je kriv proslogodisnji RG, uzeo je previse iz mene.

                          2.
                          Nista nije kriv moj tim. (Svejedno) stvaram novi tim sa kompetentnim ljudima. Imam i tajno oruzje. Kondicionog trenera Rusa.

                          3.
                          Agasija sam uzeo jer je on, kao i ja, pao sa vrha. On zna kao se vratiti. (Tu je komparacija malo neprecizna. Agasi je pao bitno nize, do 128 mjesta.)

                          4. Planiram jos dugo da igram i osvajam. (Planirao je da igra finale Rima jos u MC-u. Nije osvojio Rim ali nije ni previse razocaran.)

                          I sve to povodom 30 rodjendana, kao da nije bilo druge prilike.
                          Last edited by NI; 30-05-17, 22:37.

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Pogledaj ponovo snimak samo će ti se kasti.
                            Kao pomoć evo dve asocijacije : ishrana i porodica.
                            Skontao 😉
                            Originally posted by NI View Post
                            Peco,

                            Novak se obraca srpskoj publici. I salje perfektno jasno nekoliko poruka, sve sa osmijehom i blagim tonom. Pritom ostavljajuci utisak da lavira izmedju razocaranja onim sto se pise (pisalo) i laganog samooptuzivanja. A zapravo je u punoj kotroli i tacno zna sto radi. Poruke su bile:

                            1.
                            Za sve je kriv proslogodisnji RG, uzeo je previse iz mene.

                            2.
                            Nista nije kriv moj tim. (Svejedno) stvaram novi tim sa kompetentnim ljudima. Imam i tajno oruzje. Kondicionog trenera Rusa.

                            3.
                            Agasija sam uzeo jer je on, kao i ja, pao sa vrha. On zna kao se vratiti. (Tu je komparacija malo neprecizna. Agasi je pao bitno nize, do 128 mjesta.)

                            4. Planiram jos dugo da igram i osvajam. (Planirao je da igra finale Rima jos u MC-u. Nije osvojio Rim ali nije ni previse razocaran.)

                            I sve to povodom 30 rodjendana, kao da nije bilo druge prilike.
                            Lepo si sve opisao, sazeo, video i preneo NI.


                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Nisam shvatila da je tužan, mada je sigurno i to bio u nekom trenutku za proteklih godinu dana i ne može mu biti svejedno, niti živi pod staklenim zvonom da ga sve te gadosti ne dotiču emotivno, ali jesam shvatila da je pre svega veoma ogorčen i razočaran (iako to dobro krije)...nažalost video je kako to izgleda kada te skinu sa zvezda i bace u blato, morao je da oseti na svojoj koži, kao i mnogi pre njega i nije to odlika samo naših ljudi, to je prosto u ljudskoj prirodi. Naravno, verovatno je imao drugačije predstavu o svemu, zapravo da mu ni na kraj pameti nije padalo da će ovdašnja javnost, koja takvog šampiona nikada nije imala, a i neće skoro sigurno, da se toliko sroza, ponizi ili možda ipak pokaže svoje pravo lice. A zamerio nam je direktno... jer ga osuđujemo.
                              Razočarenje je tu, a najvažnije je da on sam svestan da nikome ništa apsolutno ne duguje i da je samo neophodno da je srećan i posvećen onome što voli (šta god da je) i svojoj porodici, naravno. Na kraju na to se život i svodi.... prijatelji ko prijatelji, jako su važni, javnim ličnostima takođe i obožavatelji, navijači, javnost generalno, ali niko sem porodice nije bitan, kao i očuvanje unutrašnjeg mira i zdravlja. Ako pronađe onu žar i želju, iskru koja mu je posle toliko odricanja, borbe, prefekcija, ciljeva ka kojima je gurao i gurao.. otupela neke osećaje.. eto našeg šampiona nazad. U suprotnom... bože moj, život ide dalje.
                              Last edited by miloolja; 30-05-17, 22:52.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sta ste se toliko uplasili zbog par meseci lose igre, da vas vidim tri godine nista da ne osvaja, sta biste onda
                                Sve je to normalno, vratice se on (a nije puno ni "otisao"), sampioni su to
                                13/13!

                                Comment

                                Working...
                                X