Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pošto sam ubeđen da mu neće biti dozvoljeno ugrožavanje već proglašenog GOAT-a doživeću kao čist bonus svaki naredni osvojeni Slem kao i svaku nedelju kao br. 1.
    Jedini izgledan rekord jeste broj osvojenih Mastersa.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Sandu
      Pa to ne ide jedno uz drugo..

      Indigo
      GS : od 3 do 6.. Vratiće se Novak.. A kada se bude vratio biće favorit na svakom od sledećih 15 do 20GS..
      Masters : boga pitaj.. Može dosta jer se na 2 seta manje umara..
      Broj 1 : nebitno..
      Kod Novaka u poslednjih nekoliko godina je islo. Mogao si realno da budes optimista pred svaki turnir koji je igrao.
      Od RG prosle godine nije bas tako, ali videcemo sta nam naredni turnir nosi.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • @ Indigo

        Po meni je realno da odigra naredne tri sezone na visokom nivou. To znaci 1-2 GS i 3-4 mastersa po sezoni. Posle toga bice koncentrisan samo na GS pa mozda padne po 1 GS po sezoni. Tako da je veoma moguce da se izjednaci sa Fekijem po broju GS a sto se tice mastersa prelazi brojku od 40 sigurno. Broj nedelja na 1. poziciji je skroz nebitna statistika ali ako bude dominantan u naredne 2-3 godine onda je takodje vrlo verovatno da prestize Fekija.

        Comment


        • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Što nas rafisiti ogovaraju, a ne izlaze iz ove teme...ccccccc...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ko je lik u belom iza sudijske stolice?

                Spoiler








                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • one and only
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pa čitate li ?
                    Već sam napisala da su obojica tu
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ja se samo sećam da sam pročitala da si napisala da taj posle Madrida ne ide nigde sa Novakom
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ja se samo sećam da sam pročitala da si napisala da taj posle Madrida ne ide nigde sa Novakom
                        Baš tako , ovu smo rečenicu mislim svi urezali

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ja se samo sećam da sam pročitala da si napisala da taj posle Madrida ne ide nigde sa Novakom
                          Pogrešila sam...Valjda sam i sebe želela da ubedim u to
                          Sada je sizuacija drugačija , na žalost...
                          Nego sam malopre postavila da su i on i Mare tu
                          Nemanja , ne dodaji mi so na ranu.
                          Dovoljno je što nas fanovi nekih drugih zezaju
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            1. Koliko jos Novak moze osvojiti GS? Koje?
                            2. Koliko moze osvojiti mastersa?
                            3. Koliko ce I da li ce provesti neko vreme na broju jedan?
                            Moji odgovori:

                            1. 0-10
                            2. 0-10
                            3. 0-5

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Kod Novaka u poslednjih nekoliko godina je islo. Mogao si realno da budes optimista pred svaki turnir koji je igrao.
                              Od RG prosle godine nije bas tako, ali videcemo sta nam naredni turnir nosi.
                              Ajde u dobru rakiju..

                              Novak osvaja još najmanje 3 GS.. Kad osvoji znaj šta ti je činiti.. Ti ćeš ipak morati da čekaš dok Novak ne kaže The End..

                              P.S. ili šta već piješ..

                              Marija samo da potvrdim da jesi tako rekla..
                              Last edited by Panchev9; 26-05-17, 22:11.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Pogrešila sam...Valjda sam i sebe želela da ubedim u to
                                Sada je sizuacija drugačija , na žalost...
                                Nego sam malopre postavila da su i on i Mare tu
                                Nemanja , ne dodaji mi so na ranu.
                                Dovoljno je što nas fanovi nekih drugih zezaju
                                Kad je neko u krizi onda svi ostali skaču na njega , a pogotovo što su se sad sa njegovom krizom došle i 2 reinkarnacije pa zato puno njih bocka Noleta

                                Comment

                                Working...
                                X