Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjača ona gde je Novak uslikan kako se priprema da zvekne BH..
    Pa čisto bela.. Pa tamno plava..
    Ne kapiram zašto je za Sinsinati narandžaste boje? Zbog uroka?
    Last edited by Panchev9; 22-05-17, 21:47.

    Comment


    • Malo još obeležavamo rođiš


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Svidjala mi se ona fora da Novak igra uvijek u majici iste boje kao i podloga. Tu je odstupio na AO sa onom bijelom, a i na jos nekim turnirima. Sad vidim da vise ne postuje to svoje pravilo..

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • UNIQLO

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I naravno Mikela, ne porpušta rođendan

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nisam gledao finale, ali odgledacu na yt makar hl, mada sudeci po statistici BH i servis izgubljeni za dan, sto dodatno dovodi u rebus onaj nivo iz tri meca zaredom
                sigpic

                Comment


                • Uniqlo.. 5 godina prošlo bokte.. Užas..

                  Comment


                  • Jel još neko izvalio srpsku trobojku na onim štraftama?


                    66fea7df9f7d44c1bf8e5a1b80d513d8.jpg
                    Last edited by Centurion; 23-05-17, 23:31.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      UNIQLO

                      Gospoda bravo! Lepo od njih.

                      Baš sam volela Uniqlo, kakvih 5 godina ljudi, to je naučna fantastika
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Nisam gledao finale, ali odgledacu na yt makar hl, mada sudeci po statistici BH i servis izgubljeni za dan, sto dodatno dovodi u rebus onaj nivo iz tri meca zaredom
                        Isto kao polufinale završnog mastersa u Londonu '16 kad je Nishikorija razvalio i onda izašao pred Murreya zbunjen ko divljač pred farove.
                        Napravio je od Murreya i Wawrinke Čilića šampione, što ne bi sad i Zvereva.

                        Čovek je servis, bekend i retern ostavio u rimskoj svlačionici.

                        Protiv Tima i HMdP je podsetio na dominaciju iz 2015-2016 bilo je uživanj gledati ga kako igra sitan vez oko lopte i šamaranje vinera.

                        Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Gospoda bravo! Lepo od njih.

                          Baš sam volela Uniqlo, kakvih 5 godina ljudi, to je naučna fantastika
                          Da, apsolutno! Fantastičnih 5 godina uz do sada meni najlepši i najjednostavniji brend....a i znao je nekako da ga nosi
                          Sada sam samo bila u frci da slučajno ne krene opet sa onim širokim šorcevima kao u Adidasu, fuuuuuuuj, mada je ovaj čini mi se malo kraći.. a majce ko majce, moglo je bolje, ali sigurno i gore mnogo.
                          Kažu da je ugovor na 3 godine i 30 milki $.

                          Al ovi Kinezi ga baš vole

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nešto se mislim da li su mi draže tri pedale za nike ili potpis za krokodila
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam cuo da je ugovor na 5 godina a vrednost je 75 miliona. Ne bi on odbio Nike da su imali bolju ponudu.

                              Comment

                              Working...
                              X