Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, ja mogu da kazem da sam poprilicno uspesna u svom poslu, da sam dosta postigla, zavrsila sam fakultet, radim itd., da li sam ja 'veca Srpkinja' od nekog ko nije uspeo sve to? pa nema sanse da je to istina...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Predajem se, ali ostajem pri svojem razmisljanju.
      Ako imas istetoviranu trobojku ili 4 ocila, mozda bih mogao da porazmislim. Ne racunaju se ruze, delfini itd. jer nisu "nacionalni simboli".
      Sta da ti kazem, ja sam poprilicno tvrdoglava, retko kad popustam
      a posebno ne popustam kad sam u pravu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ok, ja mogu da kazem da sam poprilicno uspesna u svom poslu, da sam dosta postigla, zavrsila sam fakultet, radim itd., da li sam ja 'veca Srpkinja' od nekog ko nije uspeo sve to? pa nema sanse da je to istina...

        Nisi, ali ako svoju zemlju predsavljaš na najbolji mogući način u svijetu, ako pozitivno utičeš na naraštaje koji dolaze, i ako će zbog tebe završiti u školama, sportskim terenima, onda svakako jesi veća od ostalih. U tome je suština, počeo sam se ponavljati kao papagaj, ali moram kad si tvrdoglava

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ja sam poprilicno tvrdoglava

          mada je poprilično slaba riječ Ne spamuj nam temu

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            mada je poprilično slaba riječ Ne spamuj nam temu
            izvinjavam se, necu vise
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Sta da ti kazem, ja sam poprilicno tvrdoglava, retko kad popustam
              a posebno ne popustam kad sam u pravu
              Predaja u smislu da si pripadnica neznijeg pola. Ne bih da razvlacim.
              Pa poenta i jeste sto mislim da nisi u pravu, ali postujem misljenje. Da sam milsio da si u pravu, ne bih ni replicirao, majku mu?!

              Comment


              • Najveci Srbin nije,jer se to ne moze izmeriti-banalno je...On je najpopularniji Srbin,najpoznatiji u svetu i zbog njega su neki ljudi(pogotovo u Americi) saznali gde se nalazi ova mala drzava u kojoj zivimo. Meni to nista ne znaci,ali hvala mu u svakom slucaju

                Ja sam svakako ponosan sto imamo jednog takvog sportistu na kojeg mnogi klinci mogu da se ugledaju i postanu-ako nista bar kulturni i posteni ljudi
                Last edited by Ljuba90; 15-06-11, 13:28.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kako nije bitno?
                  A sta da je on neki decko koji je zavrsio fakultet i sedi u ovoj drzavi i pokusava da nadje posao i normalno,niko tada ne bi znao za njega(osim porodice i prijatelja) i ti hoces da kazes da bi on tada bio manji Srbin?
                  A sta da je on neki siledzija koji preferira sitnu decu i zovitnje i radi na tome da unisti dokaze tako sto ih zive zakopa? Je l bi tada bio manji ili veci Srbin?

                  Ne postoji instrument za merenje ko je veci ili manji Srbin, jer to samo po sebi nista ne znaci. Nole da je spasio 10000 zivota opet ne bi bio veci Srbin od nekog ko je isto toliko zivota unistio.

                  Ovde se radi o spoju semantike i unutrasnjeg osecaja. Zato je smesno da se hvatas za rec jednog navijaca i zbog te izjave glumis uvredjenu i zbunjenu snasu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Najveci Srbin nije,jer se to ne moze izmeriti-banalno je...On je najpopularniji Srbin,najpoznatiji u svetu i zbog njega su neki ljudi(pogotovo u Americi) saznali gde se nalazi ova mala drzava u kojoj zivimo. Meni to nista ne znaci,ali hvala mu u svakom slucaju

                    Ja sam svakako ponosan sto imamo jednog takvog sportistu na kojeg mnogi klinci mogu da se ugledaju i postanu-ako nista bar kulturni i posteni ljudi
                    Sustina je tu nege.
                    Ali (pod bold) moze biti i neki Srbin koji skoci sa 300m visine(i zvizne) i to se nakaci na YT?! A nije to isto.
                    Novak je sve ono pozitivno sto moze biti vezano za Srbiju.

                    Comment


                    • Big Nole, ja nisam uopste uvredjena a ni zbunjena, samo smatram da je ta recenica preterana i zato sam i pitala.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Činjenica je vrlo prosta, a glasi: Bojana ne podnosi Novaka.
                        Da je situacija suprotna, ne bi bila toliko tvrdoglava i verovatno bi ono "najveći Srbin" ipak imalo drugi smisao, kod nje, kao što ima, kod mene recimo
                        Tako džabe sve te priča, ubeđivanja i isterivanja.;)
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Novak je sve ono pozitivno sto moze biti vezano za Srbiju.

                          U ovoj rečenici si sve rekao

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Big Nole, ja nisam uopste uvredjena a ni zbunjena, samo smatram da je ta recenica preterana i zato sam i pitala.
                            Ne izvrci, niko nije rekao da si uvredjena i zbunjena, vec da ostavljas takav utisak. Ovo drugo je mnogo gore jer je neiskrenije.

                            I uvek moras ti da budes ta koja je zacudjena Novakovim ponasanjem. Gadan je taj prezir koji gajis prema njemu, a koji nevesto pokusavas da sakrijes fazonom "ma briga mene za njega".

                            Jos je gadnije sto malo malo pa zapocnes novi krug rasprave u kojem dominira ono tvoje "sto moram da navijam za njega ako je iz Srbije". Smara to.

                            Comment


                            • Slusaj, mozes sve da mi kazes, tesko da cu se naljutiti, nego cu ti najverovatnije vratiti istom merom ali nemoj da me pravis ludom, dobro znam sta sam procitala, i zato sam ti rekla niti sam uvredjena niti sam zbunjena a ni ne glumim tako nesto.

                              Originally posted by Big Nole View Post
                              Ovde se radi o spoju semantike i unutrasnjeg osecaja. Zato je smesno da se hvatas za rec jednog navijaca i zbog te izjave glumis uvredjenu i zbunjenu snasu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Slusaj, mozes sve da mi kazes, tesko da cu se naljutiti, nego cu ti najverovatnije vratiti istom merom ali nemoj da me pravis ludom, dobro znam sta sam procitala, i zato sam ti rekla niti sam uvredjena niti sam zbunjena a ni ne glumim tako nesto.
                                Okej.

                                Ti ili ne umes da procitas ono sto je napisano ili ne umes da shvatis.

                                Trece nema.

                                Comment

                                Working...
                                X