Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar turnir za Novaka,a sada po titulu na RG
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Poslednja dva udarca sve rekla.. Dupla servis i mlitavi zakasneli bh 3 metra iza osnovne linije.. Žao mi je što nije pružio nikakav otpor..

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Nisu nego čisto da ne prekida niz...
        Madrid SF, Rim finale , pa na RG titula
        Za sada sve po planu


        Originally posted by miloolja View Post
        Koliko god da sam ovo očekivala danas, mnogo me nervira to odsustvo energije i kondicije. Da Zverev bude bolji u razmenama.. mislim stvarno.
        No, ono juče daje neku nadu, pa videćemo.

        Sutra rođiš, LACOSTE, to znamo sigurno.... a u sredu Agasi?
        Kažu u sredu. Odličan izbor na kraju - od li čan
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Dobro... opsov'o je Biće dobro.

          Agassi? Like
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Maro to neka kugla pored tebe cim toliko si pogodila
            Novace ja sam zadovoljan sa tvoje strane,iako si odigrao ovaj mec kao da su te batinama naterali

            Comment


            • Kazu Agassi.
              A prica se da je imao i razgovore sa Kuertenom, Rafterom I Samprasom.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Rekoh imam los osecaj posle prvog gema, lose otvoren mec, vetar, prasina u ocima i vec 2:0, Novaku pada samopouzdanje a Zverevu skace na max i nije popustao do samog kraja, nije Novak dobio ni jednu inicijalnu kapislu, protivnik 70% prvog servisa, FH, BH... sve.

                Comment


                • Zasluzena pobeda Zvereva. Mnogo faktora je presudilo ali pre svega dvorucni BH Zvereva. Prakticno bez greske odigran mec.Novak nervozan plus vetar. Ako je za utehu Zverev ne moze bolje od ovog, Novak itekako moze. Najbitnije je da je poceo da pokaze zelju za pobedom ali nekad to nije dovoljno.

                  Comment


                  • Bolji bi bio pehar u ruci nego tacna al jbg.. Po prvi put za zadnjih par meseci neki opipljiviji rezultat, igrom pokazao da zna i može. Ima razloga za optimizam

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      Maro to neka kugla pored tebe cim toliko si pogodila
                      Novace ja sam zadovoljan sa tvoje strane,iako si odigrao ovaj mec kao da su te batinama naterali
                      Samo na suicidu ništa da pogodim

                      Nekako se videlo da se popravlja iz turnira u turnir.
                      Lagala bih kada bih rekla da se nisam nadala tituli, ali sam sa druge strane bila oprezna...

                      Danas je najveći problem bio taj što Novak nije bio glavom u meču...
                      Uslovi su isti za obojicu, ali se Novak teže prilagodio ( kao i obično ), Saša je izašao željan dokazivanja, Novak već razmišlja o Lacostu i Agasiju , ali i RG.
                      I tu se najviše plaši da ga Agasi ne posavetuje da igra kao on svojevremeno ( kada je oprema u pitanju )
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Da, trebaće još strpljenja do potpunog povratka.
                        Za ovo danas prava definicija bi bila manjak energije. Kao da je sve uložio sinoć što se može pripisati velikoj želji u što brži povratak.
                        Vidljiv beše i nedostatak trenera jer skeniranje protivnika nije odrađeno. Posledica toga je odsustvo taktike kao i nespremnost na protivnikov način igre.
                        Ali dobro, suma sumarum Rim je doneo dosta dobrog, Agasi dolazi što je takođe dobro.
                        Pošto dobro prevlađuje dobrom se valja nadati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Samo na suicidu ništa da pogodim

                          Nekako se videlo da se popravlja iz turnira u turnir.
                          Lagala bih kada bih rekla da se nisam nadala tituli, ali sam sa druge strane bila oprezna...

                          Danas je najveći problem bio taj što Novak nije bio glavom u meču...
                          Uslovi su isti za obojicu, ali se Novak teže prilagodio ( kao i obično ), Saša je izašao željan dokazivanja, Novak već razmišlja o Lacostu i Agasiju , ali i RG.
                          I tu se najviše plaši da ga Agasi ne posavetuje da igra kao on svojevremeno ( kada je oprema u pitanju )
                          neka on nama se odmori malo,pa onda zasuci rukave i natrag na posao

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Kažu u sredu. Odličan izbor na kraju - od li čan
                            Ne piitam se da li u sredu, nego da li Agasi... no videćemo... ja nisam nešto preterano oduševljana, ali moglo je i gore, ako on bude naravno.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni se Agasi dopada.
                              Imaju sličnu priču, tako da mislim da to može pomoći
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Jeste Agasi, Djokovic potvrdio

                                Stuart Fraser@stu_fraser
                                Novak Djokovic confirms that Agassi is his new coach. Will be in Paris.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X