Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako odluči da je uzme uzeće je...
    Red je da se opet odlepi od Nadala...
    Živo me interesuje šta sada Saši prolazi kroz glavu
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ako je Amanović imao zamene toliko dugo, nije mogao da putuje stalno sa Novakom, zanči da su problemi kod njega postojali, koji ...glupo da nagađamo, a može biti milion i jedan..logika tu ne igra neku ulogu. Grič je iznenađenje jer je vrhunski kondicioni, svetska klasa i nikada nije imao zamenu, znači uvek bio sa Novakom.

      Oće li doći novi trener?
      Kreće-u i novi sponzor(i), novi outfit... wow...
      Last edited by miloolja; 20-05-17, 22:14.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ako odluči da je uzme uzeće je...
        Red je da se opet odlepi od Nadala...
        Živo me interesuje šta sada Saši prolazi kroz glavu
        Sanja mračne snove..
        Iz.ebao ga raspored.. Izner pa Djoković.. Iz lepe bajke u horor film..

        Ne zaboravimo da Novak voli da poklanja prve titule.. Tu je najveća šansa za Zvereva..

        Comment


        • Originally posted by Panchev9 View Post
          Sanja mračne snove..
          Iz.ebao ga raspored.. Izner pa Djoković.. Iz lepe bajke u horor film..

          Ne zaboravimo da Novak voli da poklanja prve titule.. Tu je najveća šansa za Zvereva..
          Pre deset godina je Novak bio u istoj poziciji u Majamiju kada je uzeo svoj prvi Masters.
          A Saša je najmlađi finalista Mastersa od tada.
          Sutra je pitanje 1 ili 31...

          EDIT :

          Novak posle meča

          "Postepeno sam podizao nivo forme. Ništa nije došlo odjednom. Mislim da sam dobro igrao i u Monte Karlu, pa i u Madridu. Kako vreme prolazi, osećam se sve bolje na terenu. Dolazak do ovog nivoa je bio proces, za koji se nadam da će se nastaviti".
          Last edited by Marija81; 20-05-17, 22:32.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Naravno, na rođendan, kako bi drugačije

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Neće pa neće Nike.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Pre deset godina je Novak bio u istoj poziciji u Majamiju kada je uzeo svoj prvi Masters.
                A Saša je najmlađi finalista Mastersa od tada.
                Sutra je pitanje 1 ili 31...

                EDIT :

                Novak posle meča
                Ja sam dovoljno video danas.. Sutra bez ikakve nervoze..Kako god bude ustao(na levu ili desnu nogu)..

                Olja
                Dobra fora.. Znači mandej morning se čeka..

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    NI - inteNzitet..
                    Hvala.

                    -------------

                    Kladionice daju:

                    Code:
                    Nadal	48.3%
                    Novak	24.7%
                    Thiem	9.1%
                    Andy	4.9%
                    Stan	4.5%
                    Zverev	2.0%
                    Delpo	1.7%
                    Ostali	4.8%
                    Jos uvijek vjeruju u Nadala a ne vjeruju u Novaka. Nije pomogli ni to sto je 3. favorita pobijedio 6:1, 6:0.
                    Last edited by NI; 20-05-17, 22:59.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nema to veze s njim, zna NI sta smo pricali u januaru ali ovo je prosto nemoguce da se ovako digne nivo u par dana. Kao da je imao neku kocnicu i nije smio da igra kako zna, bukvalno je tako i to je jako cudno.
                      Ocigledno da je ono u Madridu bila diverzija u reziji Marka Djokovica koji se pokazao kao teniski mag. Konkurencija je zavarana, uspavana i nokautirana u Rimu.

                      Comment


                      • To je sustina:

                        “It's really tough for me to play against Novak because he doesn't give me any time. I don't really like to play against him, because he has a game style which doesn't fit me at all,” said Thiem.
                        http://www.atpworldtour.com/en/news/...-2017-saturday

                        Comment


                        • E vala danas mi bas bese toplo oko srca. Odavno nisam ovako iscekivao neki Novakov mec kao ovaj polufinalni, eto vratio se i onaj pravi navijacki zar, strepnja izvetrila. Ali kao sto u sportu obicno biva, nema vremena za spavanje na lovorikama, pa sad jedva iscekujem jutro i finale. I opet crv sumnje radi, kaze seti se Londona, seti se Melburna, pa i Indijan Velsa. Seti se i ti Novace pa nas postedi neverice i soka kroz koji prodjosmo tih dana i da se konacno okrenemo terenu, a manemo onoga i onih oko njega. Jer nema nista lepse nego kad zaplese loptica po terenu posle tvog udarca, a protivnik je pogledom prati i pita se sta se ovo desava. Idemo!
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Veseli Nole zabavlja sve oko sebe

                            "Munja udara i hrani me velikom energijom. Imao sam sinoć takvu sreću da doživim 'nebeski šou' iz blizine. Otkad me je jedan udario u glavu osećao sam se tako čudno. Verovatno bi mi rukavice koje je nosio Nikola Tesla kada se igrao sa munjama olakšale posao, ali ih nemam. Žena mi kaže da sam lud. Ništa čudno posle sinoćnjeg 'poklona' iz prirode", napisao je Đoković i otišao da spava kako bi što odmorniji dočekao finale Rima.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Dobro jutro
                              Dan tmuran i siv a ipak nekako lep.
                              I ne bio lep nakon onakve veceri.
                              A vece bi ovako nekako ili ti za pamcenje.
                              Novak se vratio i to je trenutno jedino bitno. Velika je to stvar i za tenis kako apostrofira Delpo jer to samu igru dize na visi kvalitativni nivo.
                              Nakon sto je euforija splasnula razmisljajuci hladne glave jasno je da ovo bi samo jedan od koraka ka punom povratku. Kada kazem pun mislim na osvajanje slema koje je krajnji cilj. Hoce li cilj dostignuti vec na RG-u to niko ne zna mada za strpljive nije problem sacekati neku drugu priliku.
                              Za nestrpljive preporucujem onu drugu mi pasiju koja odlicno uci kako strpljenje steci.
                              sigpic

                              Comment


                              • 8:0 skor u polufinalima Rima

                                15:0 skor u nocnim mecevima Rima

                                od Delpotra i Tima napravljeni Berlok i Hajder Maurer

                                povratak weak ere nakon kraceg predaha ?

                                Comment

                                Working...
                                X