Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam koliko je trajao taj proces u njegovoj dusi ali ono sto sam ja video crno na belo je najcrnji bedak protiv prosecnog Nadala i neverovatna transformacija u roku od nekoliko dana.
    A suska se da je Srki angazovao i novog Guru-a. Ne znam da l Cacanin moze da potrvdi...

    http://static.lupiga.com/repository/...kic_indija.jpg

    Jedan je onaj pravi
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Originally posted by Centurion View Post
      Videli smo i ja sam to pricao, samo sam zatecen kako je to sve tako naglo puklo poput erupcije vulkana.
      Falila je samo jedna varnica
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ovo je drugi meč nakon tog RG koji je odigrao vanserijski, prvi je polufinale Londona i baš zato se ne treba zalijetati.

        Comment


        • Ovi su baš vala sve rekli..

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne treba se zaletati bice još oscilacija, ali definitivno je na putu povratka.

            Comment


            • Ovo mi liči na naslov pesme(Queen) - A Kind Of Magic..
              Sprdao se čovek mesecima sa nama.. Čak pomislili da se nikad nećrevratiti na nekadašnji nivo.. A on jbt za nekolilo dana obrne igricu..
              Meni su najdraži oni urlici.. Jer oni su Novak..

              Comment


              • Partibrejker se vratio jer je tako odlučio u trenutku koji je sam izabrao.
                Sa ovim danas pali su svi populistički razlozi pada što mi je posebno milo i drago.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nema to veze s njim, zna NI sta smo pricali u januaru ali ovo je prosto nemoguce da se ovako digne nivo u par dana. Kao da je imao neku kocnicu i nije smio da igra kako zna, bukvalno je tako i to je jako cudno.
                  Moj dobri Vladane... pisah ja davnooo nesto... napisace i Nole, mozda i napravimo neki mini skup nas fanova pa da se i upoznamo...!

                  Ovo veceras je bio brutalan tenis,igra... nije rezultat meni bitan, nije toliko ni igra VEC STAV i oni URLICI kad vec ima 6:1 i 5:0...

                  Comment


                  • Originally posted by cacanin View Post
                    Moj dobri Vladane... pisah ja davnooo nesto... napisace i Nole, mozda i napravimo neki mini skup nas fanova pa da se i upoznamo...!

                    Ovo veceras je bio brutalan tenis,igra... nije rezultat meni bitan, nije toliko ni igra VEC STAV i oni URLICI kad vec ima 6:1 i 5:0...
                    Hoćeš reći da je namjerno gubio mečeve? Vjerujem da niko ne želi znati kako podržava igrača koji namjerno gubi.

                    Comment


                    • E to svakako. Nema nicega sto bi tremutno na svet vise zeleo nego da upoznam cacanina uzivo.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Vickasto kao i obično
                        Povratak jeste trajao mesecima , ali mic po mic, samo to neki niste hteli da vidite
                        Nikako.
                        Pet citavih dana. Bas isuvise vidljiva promena.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Nikako.
                          Pet citavih dana. Bas isuvise vidljiva promena.
                          Znači nije hteo da igra?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Hoćeš reći da je namjerno gubio mečeve? Vjerujem da niko ne želi znati kako podržava igrača koji namjerno gubi.
                            Smorio se i zamorio.
                            Uzeo je Garos i hteo je pauzu ali u profi sportu toga nema, zato se naprosto vukao po terenu ko mečka posle zimskog sna.
                            Izgubio je volju i motivaciju, mrzelo ga da se ubija na treninzima, naprosto punio je baterije i čekao da se zaželi tenisa.
                            Malo se i precenio, pa je preveliko opustanje uzelo danak ali evo ga nazad to je najvaznije.
                            Njemu je tenis u dnk, nema tog gurua ili nindza vegana koji ga moze udaljiti od igre.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Nikako.
                              Pet citavih dana. Bas isuvise vidljiva promena.
                              To je bio " final touch "
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • 1.
                                Peco,
                                Ovo je treci mec od Rg-a koji Novak igra fenomenalno. Polufinale WTF i finale Dohe su prva dva. Ali moras uvijek da ukrades jedan.

                                2.
                                Ja sam iznenadjen ovim sto sam vidio. Da se razumijemo poslije seta i po protiv Gofana u MC-u i 2. seta protiv Rafe u Madridu, bio sam uvjeren da on ima igru. No, iznenadjen sam INTENZITETOM.

                                Strasan intenzitet za jednog budistu, strasan intenzitet za jednog depresivca... Cak mu ni Marko nije uspio oduzeti energiju.

                                3.
                                Da se jos jednu stvar razumijemo, Tim je idelan "match up" za Novaka. Kao i Vavrinka dok ga nije uzeo Norman. Tim ne moze da oduva Novaka sa terena. Previse Novak salje duboke lopte, previse je konzistentan, previse dobro returnira i konacno previse dobro napada. Nije Novak Rafa. Tim treba da nauci da umara Novaka mekanim lopticama; blok return, BH slajz i onda, kad se ukaze prilika, bum. Kao Vavrinka. I naravno Tim mora da popravi servis.

                                4.
                                Tim je usao u mec vjerujuci da ima sansu, poslije Rafe mu se diglo samopouzdanje, umjesto da udje u mec da igra najbolje sto moze. To je bila velika greska. To je pomoglo Novaku

                                S druge strane, Novak je usao u mec da dokaze da se vratio. I ima idealan "mach up" u obliku Tima. Fantasticno za dizanje samouvjerenja i sijanje straha na turu.

                                5.
                                Svima vama koji se toliko cudite preporucio bih da naucite razlikovati opticku varku, navodno pomanjkanje motiva, od onga bitnog sto je Novak pokazao. Milutinov Tata, nije 2. set u Mardridu bio opticka varka, opticka varka je bila da mu nije stalo.

                                6.
                                Namjerno ili nenamjerno, Rafa je napravio odlican potez izgubivsi jucer.

                                7.
                                Svi koji lome glavu sto se desilo treba da uzmu ovo sto sam napiaso prije destak dana kao kljuc:

                                Originally posted by NI View Post

                                Ako dodje do meca Rafa Novak, tipujem na Rafu. A zamislite mec u Rimu koji bi Novak dobio. Potom veliko finale na RG-u, pa nek pobijedi bolji. Bio bi to "box office" scenario. Svaki sponzor bi pozelio da se to desi a i mnogi navijaci.
                                8.
                                Nemojte biti euforicni. Novak jos nije dokazao:

                                - da ima strpljenje protiv servera (Kirjos i slicni)
                                - da moze da drzi ovaj nivo u kontinuitetu
                                - da ima samouvjerenje kad je stvarno gusto. Ni u jednom od 4 mece nije bilo stvarno gusto. Daleko najteze je bilo sa Agutom.
                                Last edited by NI; 20-05-17, 22:04.

                                Comment

                                Working...
                                X