Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Znaci i kad ti nacrtam, nista.. Rekoh ti da bratac ima tek 18, tek je znaci zagazio u profi vode, a za Fedju navijas 20 godina vec. O Boze..
    A ti si tek kad je on napunio 18 godina saznao za njegovo postojanje?
    pre toga ste bili u svadji sa njegovim pa nisi ni znao cime se klinac bavi...

    Jednostavno je, kad navijas za nekog, navijas za tog celu njegovu karijeru, bez izuzetaka.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Njet. Ne slazem se nikako. To nisu klubske boje, grb, himna, statijaznam, pa da se zaklinjem na vjernost. To je individualan sport, dje simpatije ubira stil, efikasnost, temperament, izgled.. Nikako to nije isto.
      Mada ima slucajeva i u klubskom sportu dje je opravdano kad se "presaltas"; ako je klub iz tvog mjesta iz 6-e lige dosao do prve (u kojoj nikad nije bio) i onda.. jbg. Tesko je navijat protiv svog mjesta, svojih sugradjana, komsija.. Da ne sirimo pricu

      Comment


      • Zaklinjes se na vernost?

        Ja sam rekla, kad navijam za nekog, navijam dok taj ne ode u penziju, a ti misli sta god zelis.

        Sent from my D5803 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • NI
          Očajan ukus za žene..

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Zaklinjes se na vernost?

            Ja sam rekla, kad navijam za nekog, navijam dok taj ne ode u penziju, a ti misli sta god zelis.
            Ja ti ne osporavam tvoj izbor. Reakcija je uslijedila na to sto ti osporavas drugima da navijaju za novo lice. Odnosno kako nikad nisi ni volio/navijao za nekog ako danas navijas za nekog drugog. Mislim, stvarno..

            Comment


            • Pusti Bojanu..
              Srculence joj odmara 5 meseci pa je "neurozna".. A on odmara jer se prepio lekića..

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Pusti Bojanu..
                Srculence joj odmara 5 meseci pa je "neurozna".. A on odmara jer se prepio lekića..
                Ovaj komentar je za ban, samo da znas.

                Sent from my D5803 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Zašto?
                  Mislim nema problema iako nikad nisam banovan.

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    NI
                    Očajan ukus za žene..
                    Sto ces. Malo starinski.

                    Comment


                    • Napisao dobri i pošteni NI u nekom komentaru oko meča sa Rafom da Novaku poraz ništa ne znači, a da Rafi pobeda ne donosi ništa. Naprotiv, sad mu je nespokoj još veći jer mu je sad i definitivno jasno da se Novak pita za sve i da ne može ništa iole pristojnom Novaku.
                      Sa druge strane, čitam izjavu dobrog i pomalo poštenog Tonije da ova pobeda može biti prekretnica u Rafinoj karijeri i da su izvukli "prokleti trn iz stoipala".
                      Ne znam ko je u pravu, čini mi se dobri NI pre nego pomalo pošteni Toni, ali znam da je u Rimu Novaku šansa da zauvek zatvori tu priču Rafe kao ozbiljnog rivala. Ako bi ga sada, a nakon Madrida, ovakav Novak izuo iz patika, nikada se Rafa posle ovakvih izjava povratio ne bi.
                      Samo kad bi Novak mogao.....

                      Comment


                      • Bimbo,

                        Sto bi ocekivao od Tonija? Sto moze on reci? A pogledaj jezik "prokleti trn iz stopla". Znaci da su sve probali i nista nije funkcionisalo. Novak bolje igra razmjene, bolje napada, bolje servira, bolje returnira...

                        No, tenisa je igra male margine. U prvom gemu 2. seta u Madridu Rafa je brejknuo Novaka. Nole je ostao na 30, dakle igralo se 6 poena. Novak je napravio 4 neiznudjene i 2 vinera. Sa 3:3 to bi bio ravnopravan gem. Sa 4 vinera i 2 neiznudjenje, to bi bio laki gem za Novaka. Dalje, oduzevsi Novak servis, Rafa je dobio krila, igra je bolje, vjerovao je u pobjedu. Da je Novaka uzeo gem, Rafa ne bi dobio krila, nasuprot...

                        E sada koliku treba Novaku da dodje od 2:4 do 4:2? Malo, jako malo, ali pod jednim uslovom da vrati samopuzdanje i pokaze zelju za pobjedom. To moze da se desi u Rimu a ne mora da se desi. To moze da se desi u RG-u a ne mora da se desi. Ako se ne desi, Toni moze biti miran - Rafa pobjedjuje ako Novaka ima nivo iz Madrida. Ako se desi, onda Toni mora da bude nezadovoljan jer sve zavisi od toga kako Novak sprovodi u djelo svoju taktiku. Nista ne zavisi od Rafe.

                        A sto ako bude nesto izmedju? Imacemo jako zanimljivu borbu.

                        Comment


                        • Pa i ne bio " prokleti trn " kada ga je izuo 7 ( sedam ) puta za redom.
                          U prevodu - Rafa je konačno uspeo da prebrodi mentalnu barijeru i izbaci Novaka iz glave.
                          Očigledno je u neke mečeve protiv Novaka ulazio u grču.
                          Sada , posle ove pobede , se nada da će biti lakše i da će igrati rasterećenije.
                          A Novaku je ovaj meč samo pokazao gde je trenutno , na čemu treba više da radi - ništa više ni manje od toga.
                          I zavaravanje je ako se misli da je to srozalo Novaka.
                          Naprotiv, Novak je uvek bolje igrao kada juri nešto, kada se dokazuje. Ovaj poraz iz tog razloga može biti jako pozitivan...Posebno pred RG.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Tesko da pobedom u Madridu moze tek tako da izbaci Novaka iz glave. Zna i on dobro da je ovaj Novak daleko od onog koji ga je unistavao u duelima prethodnih godina. Pre ce biti da se nada da se takav Novak ili slican njemu nece pojaviti na RGu. Za sada mu je nada opravdana.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pa lepo rekoh nada se nada da će biti lakše.
                              Sada sve zavisi od Novaka.
                              Hajd da vidimo kako će proći u Rimu ...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Bimbo,

                                Sto bi ocekivao od Tonija? Sto moze on reci? A pogledaj jezik "prokleti trn iz stopla". Znaci da su sve probali i nista nije funkcionisalo. Novak bolje igra razmjene, bolje napada, bolje servira, bolje returnira...

                                No, tenisa je igra male margine. U prvom gemu 2. seta u Madridu Rafa je brejknuo Novaka. Nole je ostao na 30, dakle igralo se 6 poena. Novak je napravio 4 neiznudjene i 2 vinera. Sa 3:3 to bi bio ravnopravan gem. Sa 4 vinera i 2 neiznudjenje, to bi bio laki gem za Novaka. Dalje, oduzevsi Novak servis, Rafa je dobio krila, igra je bolje, vjerovao je u pobjedu. Da je Novaka uzeo gem, Rafa ne bi dobio krila, nasuprot...

                                E sada koliku treba Novaku da dodje od 2:4 do 4:2? Malo, jako malo, ali pod jednim uslovom da vrati samopuzdanje i pokaze zelju za pobjedom. To moze da se desi u Rimu a ne mora da se desi. To moze da se desi u RG-u a ne mora da se desi. Ako se ne desi, Toni moze biti miran - Rafa pobjedjuje ako Novaka ima nivo iz Madrida. Ako se desi, onda Toni mora da bude nezadovoljan jer sve zavisi od toga kako Novak sprovodi u djelo svoju taktiku. Nista ne zavisi od Rafe.

                                A sto ako bude nesto izmedju? Imacemo jako zanimljivu borbu.
                                NI, apsolutno se slažem sa tobom.
                                Zato i napisah da mi se čini da je više u pravu dobri NI, a manje pomalo pošteni Toni.

                                Comment

                                Working...
                                X