Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juuuu nece valjda ...

    Mogla sam i nekog od nas da stavim u anketu ili onako zbirno Forumasi sa NDJ teme..
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Evo da vas jos malo nerviram, pa odoh...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ako mu Goran bude trener to je kraj
        Koji po redu? (Kraj)

        Comment


        • Goran može biti dobro rešenje iz dva razloga
          1. Servis i rad na istom
          2.Pozitivna energija...
          Mada ne verujem da je to realno jer on je sa Berdihom ( priznajem nisam ispratila da li je još u njegovom štabu ) pa je čovek možda onako navratio...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Goran može biti dobro rešenje iz dva razloga
            1. Servis i rad na istom

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
              Na žalost Beker je istorija ...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Jutros u Blicu, novinarka je u Rimu.
                http://sport.blic.rs/tenis/ekskluziv...vorena/l5dkz7f
                I sad pazite deo intervjua gde kaže:
                - Ova prekretnica je morala da se dogodi. Za nedelju dana punim 30 godina, i dalje sam mlad. Pre sam želeo da imam samo dugu karijeru. Sada želim da ona bude duga i uspešna. Zbog toga imam motivacije na pretek i potrudiću se da vremena koja dolaze budu najlepša - zaključio je Nole.

                I ajde ti sad budi pametan. Pred dva dana je tražio motivaciju, vapio da ga neko pogura. Danas motivacije ima na pretek.
                U pravu je dobri i pošteni NI, ovde niko istinu ne govori.

                Comment


                • Pa moguce da ga je poraz od Rafe resetovao i vratio u vrijeme kad mu zaista nije falilo motivacije, jer je jurio za dvojicom teniskih bogova, gutao prasinu za njima i ucio od njih..
                  Ako se ne varam, od pocetka ove krize, od osvajanja RG-a, on se ni jednom nije sreo sa nekim od njih dvojice, zar ne?

                  Comment


                  • Gotov treningčić...Dug je put Novače...

                    #Idemooooo
                    Last edited by miloolja; 16-05-17, 18:15.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Novak Bedene

                      1.
                      U jednoj rijeci ocjena bi bila ohrabrujuce. Puno je toga funkcioniralo dobro ali ja cu istaci samo FH. Bio je u prosjeku 10 km brzi nego protiv Nadala u subotu i veci di meca pouzdan.

                      Ponesto nije funkcionisalo da valja. Analizu baziram samo na prvom setu kada je Bedene igrao jako, jako dobro. U jednom trenutku je imao 13 vinera i 7 neiznudjenih. Drugi set je bio formalnost.

                      2.
                      Nije funkcionisao BH, pogotovo paralela. To je najvise zabrinjavalo. To je ujedno glavani razlog zasto je 1. set otisao u TB. U dva gema kada je BH funkcionisao, Novak je lako dobio. Jednom je brejknuo Aljaza a drugi put je bilo u TB-u.

                      Ali cak i kad nije BH funkcionisao, Novak je radio pravu stvar tj. forsirao racunajuci da ce u jednom trenutku proraditi.

                      3.
                      U kljucnim trenutcima, iako ne kod brejka i u TB, Novak nije mogao da pritisne i dotuce Bedenea u gemovima u kojima bi se Aljaz zaljuljao. Promasio bi prilicno bazicne udarce. To pripisujem manjku meceva i samopouzdanja.

                      4.
                      Dao je apsolutno dzabe brejk na pocetku meca. Sa 3 FH greske. Kao prvi gem protiv Nadala u 2. setu u Madridu.

                      5.
                      FH drajv volej nije funkcionisao. Pogodi ga a Bedene osvoji poen. To je znak manjka samouvjerenja. Vrlo znacajan pokazatelj.
                      Last edited by NI; 16-05-17, 18:26.

                      Comment


                      • NI sta kazes na kretanje? Sljaka(podloga) je veoma losa pa verujem da se cuvao ali kad izuzmemo to.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Mislim da se pristojno kretao, pristojno branio i pristojno returnirao. Bedene ima vrlo dobar servis i odlican maskirani FH. Taj maskirani FH je davao utisak da se Novak lose krece. Bedene je sjajno pogadjao u 1. setu. Medjutim, on ne moze dugo da drzi nivo.

                          Comment


                          • Ne bih da se ponadam pa da se posle razočaram

                            Comment


                            • Lord Aleksa,

                              To je oprezni nacin da kazes da si zadovoljan. Ja cu reci otvoreno da sam zadovoljan. Ako se sutra razocaram, i izgubim avatar, nece biti prvi put.

                              Comment


                              • Kakav sad avatar? Šta radiš to NI, taman smo se navikli i prihvatili Davida
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X