Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali nije bio oženjen.. I nije imao suprugu kojoj moraš ugađati do sitnih crevca iako si prvi igrač na svetu.. Umesto da se žena profesionalnog sportiste prilagođava istome ovde imamo kontra slučaj..
    Mislite da Ćiska ne može da bude u blaženom stanju.. Zna se prioritet.. Sve je u službi postizanja što boljih rezultata i da se na sve načine pokuša kako bi Nadal opet postao No1..

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Znam , i razumem te.
      Iako sam citirala tvoj post , nije moj odgovor samo tebi.
      Svi mi znamo da može...Ali potrebno je da neko i njega ubedi u to.
      Da ustane ujutru i da kaže " idem po titulu, jer ja to mogu i hoću. "
      Kao onomad u IW (prošle godine ako se ne varam - " ne moram da osvojim ali osvojiću " )...
      Ta žiška fali...
      Ma čekajte, dobri ljudi. Tek sad mi ništa nije jasno.
      Svi smo gledali hiljadu puta ono prvo dečije pojavljivanje na TV kad kaže da mu je cilj da bude najbolji.
      Pa posle RG Srđan u emisiji kod Olivere Kovačević kaže kako mu je savetovao da olabavi malo, a on odgovorio da ne može jer želi biti najbolji u istoriji.
      Onda imaš nekoliko godina od kojih se minimum dve smatraju najuspešnijim u istoriji.
      Pa imaš najviše osvojenih mastersa u istoriji, pa ti najveći rival ne može uzeti set dve godine.
      Pa kažeš u IW, ne moram, ali baš hoću. Tek toliko da vam pokažem nadmoć.
      Na kraju, jedini u open eri držiš sva četri GS u svojim rukama u isto vreme i kao kruna svega osvajaš RG kao nesumljivi i poslednji dokaz svoje nadmoći.
      I ti takav se sutradan nakon osvajanja i poslednjeg što ti je nedostajalo, počinješ preispitiuvati i sumljati da li možeš.
      I tebi takvome neko treba ujutro reći, možeš ti to majstore. Kao da do sada nisi dobio milion i jedan dokaz. Štaviše, treba te ubeđivati.
      I kad sve to? Sutradan posle osvajanja RG.
      Ma nema šanse, nema šanse.
      Last edited by Bimbo; 14-05-17, 23:46.

      Comment


      • Originally posted by Bimbo View Post
        Ako mu treba neko da mu kaže "idemoooo", evo ja mu govorim. Majstore, siguran sam da možeš osvojiti 19 Slamova, siguran sam da možeš biti najveći u istoriji. Ja sam zaista iskreno i duboko u to uveren. Ajmo, majstore po sve to.
        Ako je u depresiji, to je veliko ako, onda "idemo" nije lijek, nije rjesenje. To je mnogo ozbiljnija stvar.

        @srkisa,

        Poslacu ti poruku.

        Comment


        • Eto, ovo je primer tog naseg "hvatanja" za svaku rec i cudne selekcije iskljucivo onog sto nam odgovara...Pomenula sam depresiju u kontekstu odgovora Novaku sto trazi motiv, a ne izgleda mi da bas nesto radi previse, u stilu... jutros me mrzi, ostacu u krevetu.... Sve karikiram naravno i ogromno je to AKO...iskreno se nadam da nije.

          tapatalk
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Na kraju ce jos ispasti i da ima parkinsona, pa zato ne moze da pruzi maksimum.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Eto, ovo je primer tog naseg "hvatanja" za svaku rec i cudne selekcije iskljucivo onog sto nam odgovara...Pomenula sam depresiju u kontekstu odgovora Novaku sto trazi motiv, a ne izgleda mi da bas nesto radi previse, u stilu... jutros me mrzi, ostacu u krevetu.... Sve karikiram naravno i ogromno je to AKO...iskreno se nadam da nije.

              tapatalk
              Olja,

              Fico je pomenuo depresiju i dao primjera gdje se to u njegovoj igri vidi. Odgovarao sam na njegov opis a na tvoj. Njegova objasnjenja djeluju dosta logicno. Ipak, to je samo hipoteza. Svejedno, moram priznati da me je njegovo objasnjenje malo uznemirilo.

              Comment


              • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                Tu se slazem s tobom. Ali onda sledi zakljucak da ovi najblizi koji su s njim tu u ovom kriznom vremenu, to nisu/ne mogu da ucine. Ili ga jednostavno usmeravaju na neki drugi put koji nema veze sa vrhunskim tenisom, vec okretanju nekim drugim stvarima/vrednostima i igranju tenisa na nekom nizem nivou posvecenosti jer to nije najvaznije u zivotu. I kako tu da se uklopi novi trener?
                Nikako jer glavni problem je Imaz i njegova pogubna filozofija koja je toliko uzela maha u Novakovim pogledima na svet da se bojim da je isuvise kasno da se iscupa iz njegovih kandzi i da mu ni 10 trenera tu ne mogu pomoci. Dobro se secam njegove izjave posle gubitka mesta No.1 u Londonu gde otprilike kaze: "Novak je shvatio da je biti u svetu No.1, No.2 ili No.100 samo igra brojki". Znaci covek mu svojom filozofijom i pricom ubija kompetativnost, zelju za pobedama, relativizujuci sve... jednostavno mu ispira mozak, crpi snagu i ubija dusu tako da na terenu dobijamo duha, mrtvaca, zombija... nazovite to kako hocete, kojem je najveci cilj da zagrli protivnika posle meca. On i kad pobedi ne raduje se previse, i kad izgubi ne tuguje previse... otupeo naskroz.
                Beker je otisao zbog toga, Obradovic najuren iz reprezentacije posle javne prozivke. Novak prosto otera sve one koji prstom uprte na Imaza jer ga je ovaj mnogo zaduzio ocigledno.
                Ali sta je tu je, imamo Novaka kakav jeste ne onakvog kakav je bio. To je realnost koja mora da se prihvati. Ispred nas je Rim i RG. Procitao sam njegovu izjavu gde za ovaj debakl protiv Nadala pored dobre igre Spanca okrivljuje i vremenske uslove koji mu nisu odgovarali. Ajde, neka mu i to bude alibi za losu igru i da ce u Rimu sve to izgledati bolje jer tesko moze da ponovi losiju partiju od one protiv Nadala mada ruku na srce Rafa je trenutno klasa za sebe.

                Comment


                • Skeptik,

                  Ja mislim da je Pepe samo dimna zavjesa koju Novak vjesto koristi tj. njime prikriva stvrane razloge. Mozda mu malo pomaze sa Markom i to je sve. Pepeov uticaj na Novaka je blizu nuli.

                  Comment


                  • Mislim da si u velikoj zabludi, NI.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Mislim da si u velikoj zabludi, NI.
                      Jedan od nas dvojice debelo grijesi. Vrijeme i Novakovi memoari (ako ih bude) ce pokazati koji.

                      Kad bi Novak mislio sukladno Pepeovoj izjavi, onda bi ostavio tenis. Ako je svjedno jesi li 1. ili 100. a zaradio si 100 miliona dolara, onda se ostavlja tenis.
                      Last edited by NI; 15-05-17, 08:40.

                      Comment


                      • Nema potrebe da se cekaju njegovi memoari za nesto sto je tako ocigledno ali neka ti bude.

                        Originally posted by NI View Post
                        Jedan od nas dvojice debelo grijesi. Vrijeme i Novakovi memoari (ako ih bude) ce pokazati koji.

                        Kad bi Novak mislio sukladno Pepeovoj izjavi, onda bi ostavio tenis. Ako je svjedno jesi li 1. ili 100. a zaradio si 100 miliona dolara, onda se ostavlja tenis.
                        Zasto da ga ostavi kad od sponzorkih ugovora moze da inkasira jos nekoliko desetina miliona dolara godisnje. I ne znam sta ti nije jasno u Novakovj izjavi da njemu prvo mesto nije prioritet vec da bude srecan na terenu.
                        Last edited by skeptik; 15-05-17, 08:45.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Zasto da ga ostavi kad od sponzorkih ugovora moze da inkasira jos nekoliko desetina miliona dolara godisnje. I ne znam sta ti nije jasno u Novakovj izjavi da njemu prvo mesto nije prioritet vec da bude srecan na terenu.
                          S ovom igrom i odnosom na terenu ne moze. Ne moze sa Pepeom.

                          Comment


                          • Slazemo se, ne moze sa Pepeom ali on je i dalje tu.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Slazemo se, ne moze sa Pepeom ali on je i dalje tu.
                              Da li osjecas malu neuskladjenost u svojim postvovim?

                              Pepe poucava da je svejedno 1. i 100. Novak se slaze ali zbog sponzora nastavlja da igra. Ali ako je 100. onda nema sponzora. Dakle nema sponzora sa Pepeovim ucenjem.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Da li osjecas malu neuskladjenost u svojim postvovim?
                                Pre bih rekao da je obrnuto. A ugovori se sklapaju na vise godina i postoje klauzule koje moraju da se ispostuju. A ovo za 100 mesta je receno samo figurativno valjda si ukapira sta je hteo tom recenicom da kaze. Citaj malo bolje Novakove izjave i uhvatices nit.
                                Last edited by skeptik; 15-05-17, 09:15.

                                Comment

                                Working...
                                X