Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da sto se tice forme u Madridu i ako se uzme samo to u obzir, onda i meni se poklapa da su tu negde, tu si potpuno u pravu. Prvi mec losiji sa oscilacijama kod obojice, drugi bolji.

    Comment


    • Ama ništa to baš ne znači. No prvo Rafa da prođe Gofana.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Koliko može uticati teren sutra? Često lopta odskače nepravilno. Mislim jes da je šljaka..

        Pecke
        Vala da znaš. Valjalo bi nazdraviti sa vinjakom..

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa nije bas, Lopez je ocajan ove godine
          Da, da...A Novak je blistao...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Mmmmm ima istine u tome donekle Olja, ali u svakom periodu u istoriji, onaj koji je neke godine bio u boljoj formi i bio bolji u tom trenutku zavrsavao je sa boljim skorom. Hajde da gledamo od Noletovog prvog GS da ne gledamo period pre toga. Primer 2008. i 2010. je 6-1 za Nadala, 2011. dominira Nole 2013. u povratnickoj sezoni Nadal i onda 2014-2016 opet Nole. Ima odstupanja u vidu RG 2014 na primer. Naravno jedan mec je uvek jedan mec ja kazem dugorocno kad se izvuce prosek.
            Last edited by colchonero; 12-05-17, 11:43.

            Comment


            • Pa to i ja govorim. Onaj koji je u boljoj formi pobeđuje. Kad pogledamo u kakvoj je Andy formi u ovoj godini onda i ne čudi ona Novakova pobeda u finalu Dohe. Obojica loši pobedio manje loš.


              Poslato sa telefona

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Koliko može uticati teren sutra? Često lopta odskače nepravilno. Mislim jes da je šljaka..

                Pecke
                Vala da znaš. Valjalo bi nazdraviti sa vinjakom..
                Što šljaka bude vlažnija to će slabije primati spin zato valja navijati za jedan lokalni potop. Ukoliko upeče zvezda Nadal naravno neće dozvoliti polivanje terena i to isključivo iz ekoloških pobuda jerbo pijaće vode je sve manje.

                Nakon onolikog posta zalivanje 1/2 finala mu dođe neminovnost a pošto ne preferiram svinjak meni domaću a ako nema može i nešto kabasto.
                sigpic

                Comment


                • Tek sad videh anketu, i Toni Nadal bi mogao biti jedna od opcija...
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by Dekson View Post
                    Tek sad videh anketu, i Toni Nadal bi mogao biti jedna od opcija...

                    Comment


                    • Evo, navatao nekog.. a što je Mare sav bizi...

                      Last edited by miloolja; 12-05-17, 15:49.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Odradio i intervju na španskom ( ima u Madrid temi ) , stigao i na šišanje
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • To je to. Voli ih, Novače, za sve pare.
                          http://sport.blic.rs/tenis/pepe-imaz...jubavi/tf29cej

                          Comment


                          • A da o'ladimo svi malo sa Pepeom i Bljucom ?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ono sto mi je najvise privuklo paznju je to da pise "kontraverzno". Strasno koliko se nepismenost siri.

                              Comment


                              • Nisam ni čitala kada sam videla da je tematika kontroverzna
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X