Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo sam se uvalio u posao pa nisam baš pratio vaša izlaganja. Sad pomalo iščitavam, pa imam potrebu nešto reći.
    Najpre mislim da nije Novak otpustio tim, već je tim "otpustio" Novaka. Jednostavno, ljudi su se okrenuli i otišli. Što me navodi na takav zaključak? Odgovor je Miljan Amanović. Em čovek ni sa čim nije odgovoran i doprineo Novakovom padu, em mu je bio veran, em mu je kum. Tim verovatno više nije mogao trpiti sve što se događa oko Novaka, Pepea, Jelenu, Marka..... Možda mu je kao najbliži baš Miljan to i rekao, a verovatno i savetovao da se nešto mora menjati u pristupu, a kad ovaj nije pokazao spremnost, ljudi se okrenuli i otišli. Svi su oni ljudi od imena i prezimena i vrhunski u svom poslu i bez problema će naći nove angažmane. Čemu onda da trpe Novakove hirove. I do sada su izdržali samo zbog nade da će se nešto menjati. Dokaz ovoj mojoj tvrdnji je i to da nema rešenje na mestu trenera i da izjavljuje da ne žuri. Da je on otpustio tim, učinio bi to tek nakon izbora novog i odmah krenuo da radi. Ovako, znam rutinu, ne treba mi niko neko vreme, pokazuje da je zatečen.
    Dalje, ubeđen sam da Novak više nema nikakve ambicije u tenisu. Da ima, poslušao bi dobronamerne savete i počeo raditi. Ovako, zadržavajući Pepea u štabu, dozvoljavajući da ga napuste oni koji ga najviše vole i žele mu dobro, pokazuje da mu je svejedno i da je tu samo da otalja ugovore. Zato i nema žurbe sa izborom trenera. Što da baca pare bez veze, u prvih deset se može vući i bez noge, a kamoli trenera. Kad može Tsonga godinama, Novak može do kraja karijere.
    Dakle ljudi, samo polako i iskoristite priliku da neko vreme gledate tenis bez stresa i nerviranja. Ostavite po strani rekorde, statistike i ostale stvari i prosto uživajte u igri neopterećeni kako će Novak odigrati i da li će osvojiti još koji turnir. Ako bude sreće, mali Kecmanović, Đere ili neko novi će se pojaviti skoro, pa sve ispočetka.
    Pozdrav svima.
    Last edited by Bimbo; 08-05-17, 23:57.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Želim da verujem da je već "ispobao" nekog i da su ili konkretni razgovori bili već ili da je dogovor tu negde, samo što nije. Ako tek treba sa nekim da pregovara i da ga isprobava, tj. jedan drugog, obrali smo ježa.

      Ali zanimljivo mi je ova vaša pretežno muška tvrdnja-nagađanje (NI, Vladan, Milutinov Tata, Sandu) da je odluka ili odluke do sada imaju veze i sa neki neteniskim uticajem, pa pretprostavljam da mislite na Jelenu iključivo..ali niko još da mi odgovori zašto i kako to misli...šta je tačno povod i šta ste to tačno videli ili znate da je ona svojiim nerezonskim ponašanjem i uticajem udaljila čoveka od nečega što najbolje radio na svetu?
      A mnogo me to zanima
      Iza brda se sigurno nesto valja, samo to predugo traje, ne ulazi se sa jednim timom u sezonu, pa onda na sred iste sve menja (nije ovo fudbal). Ja napisah sta ocekujem i cemu se nadam, jedan od dvojice pomenutih ali tesko pre leta i Montreala. No mozda sam potpuno u krivu

      Ne mislim eksplicitno da je Jelena glavni uzrocnik, ali Novak u svom okruzenju ima previse onih kojima njegova karijera nije na prvom mestu, a to odmah povlaci neke kompromise (sto je opet Ni spomenuo). Jelena nije u Mirka fazonu, obrazovana zena, koja je i tokom veze sa Novakom imala svoj zivot, ima neki svoj fazon u kome tenis njenog muza nije nesto sto je najvaznije na planeti. S njom ce ziveti i kada sve ovo prodje, tu je i dete (deca), sigurno da razgovara sa njom o svim stvarima, pa i o svojoj karijeri i ciljevima i da njeno misljenje ima veliku tezinu kada se donose odluke. Brat mu je u najboljim godinama upao u mentalnu krizu jer ne moze biti uspesan kao Novak (a Novak je mozda jedan od Top10 igrac u istoriji ove igre). Pitam se da li on zaista iskreno moze Novaka da pogura napred kada dodje neka kriza ili bar da mu pruzi odgovarajucu podrsku. Da ne pisem o Imazu koji se tu mota. Ovi drugi kojima je njegova karijera bila na prvom mestu, vise nisu tu.

      Naravno na kraju su sve to Novakovi izbori i ja to postujem, ali treba biti iskren do kraja i prema onima koji su ga posredno pratili svih ovih godina pa i prema sebi i igri u kojoj je postao jedan od najvecih svih vremena.
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Jao bre Ni, sada sam i nerazumna.
        Može bit, ali mislim da samo nagađate masno, jer nekog morate da okrivite, a ona nekako dođe najzgodnija...kako jedan takav šampion koga smo dizali u zvezde, kome je nebo granica.. propadne naglo, a da nije kriva žena. To za stres sigurno da stoji, ali opet apsolutno mi ne ide u glavu da je sve ove godine bila podrška... tra la laaa..po milioniti put.... i sada odjednom ona mu takoreći prekida karijeru. Eto, ne mogu to pa ubijte me. Da je neka od juče, da nije sa njim sve to prošla, da nije ovo ono... ovako baš teško da razumem i prihvatim.
        A iskreno sve mislim znate nešto konkretno, a ono...
        Olja,

        "Samo nerazuman covjek" se odnosilo na Novaka. Novak bi bio nerazuman kada ne bi vidi stres koji izaziziva tenis.

        Stres je sve ove godine bio prisuta. I za mene je ocigledno da ga negdje od 2012. Jelena tesko podnosi.

        Optuziti zenu? Zar mislis da ja to radim? Zar nije Jelena doprinijela Novakovim uspjesima, pogotovo do 2011, ne manje od Vajde ili vec kogao? Zar mislis da je Novak mogao to postici bez STABILNE veze.

        Originally posted by Panchev9 View Post

        Da li bi Kurijer bio rešenje? Cool lik. Gotivi Novaka. Ima nekog iskustva(doduše kao DC selektor)..
        Odlicna ideja, ako je Dzim zainteresovan, meni bi bio drugi na listi. Iza Anakona.

        Kako se njega nisam sjetio.

        ----------

        @Bimbo,

        To sto pises je logicno objasnjenje. Ali ima idrugih, ne manje logicnih.

        Jedinu stvar koju je Novak odradio kako treba ove godine je DC. Ne mislim da je to slucajno? A sledece kolo se igra iza USO. Da li ce Novak ucestvovati na USO s obzirom na prinovu? Moguce i da ga preskoci. A poslije, pocevsi sa DC-om pocinje novi napad na vrh. Do tada, ako nesto ulovi, ulovi a ako ne Federer i Nadal ce imati izuzetno Mitrovo ljeto. I opet svi zadovoljni.
        Last edited by NI; 09-05-17, 07:29.

        Comment


        • Vi sigurno bolje znate kad mu istice ugovor sa uniqlom



          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Automatizovani Ozmo uglavnom vrti floskule, ima sreće što danas svako može biti novinar.

            NI je sad ubacio novi element tješenja koji će vremenom da zaživi ovdje, a vjerovatno i šire. Novak ovu sezonu baca spremajući se za kraj godine i sledeću. Pri tome treba reći da je bacio i pola prošle u ništa spremajući se da baci i ovu.

            Comment


            • Bojana
              Pričalo se od RG .

              Noto
              Uglavnom pogađaš suštinu. Nego da te pitam. Dugo vremena si na avataru imao jednu lepu curu. Ko je dotična lejdi?

              NI
              Drago mi je da se slažeš.
              Ne samo on. Meni je pao na pamet i Patrik Mekinro.
              Ali kad je Novak pomenuo neko "sličan" njemu, ode i Džonov burazer u kantu.

              Comment


              • Ne sjećam se. Koja god da je sigurno je izgledala mnogo bolje nego što jeste, kao i svaka žena u mom prisustvu.

                Comment


                • I za vas koji pitate za Pepea...
                  On je sa Verdaskom i nije sa Novakom još od novembra 2016.
                  Inače Novak u novoj opremi i sa najverovatnije Agasijem već za RG
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    NI je sad ubacio novi element tješenja koji će vremenom da zaživi ovdje, a vjerovatno i šire. Novak ovu sezonu baca spremajući se za kraj godine i sledeću. Pri tome treba reći da je bacio i pola prošle u ništa spremajući se da baci i ovu.
                    Nada zadnnja umire.

                    Da bacio je pola prosle i pola ove, ali sam siguran da je to ucinio sa dobrim razlogom. Doduse, mozda ove nesto ulovi na srecu.

                    Comment


                    • Ne znam odakle je potekla informacija da ce Agasi da bude novi Novakov trener? Meni se cini da je neko procenio iz njegove izjave da se Agasi najvise uklapa u profil koji je Novak opisao, i da su onda ostali preneli malo drugacije tu vest i sada se doslo do toga da je gotovo izvesno da je Agasi buduci Novakov trener :/

                      Comment


                      • Originally posted by pedja147 View Post
                        Ne znam odakle je potekla informacija da ce Agasi da bude novi Novakov trener? Meni se cini da je neko procenio iz njegove izjave da se Agasi najvise uklapa u profil koji je Novak opisao, i da su onda ostali preneli malo drugacije tu vest i sada se doslo do toga da je gotovo izvesno da je Agasi buduci Novakov trener :/
                        Elena Kapelaro je u USA , a to nije bez veze.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Ne sjećam se. Koja god da je sigurno je izgledala mnogo bolje nego što jeste, kao i svaka žena u mom prisustvu.
                          Dobar si šminker? Ili plaćaš dobrog plastičnog hirurga?

                          Elena je ona što liči na muško? Žena Novakovog menadžera?

                          Lacoste majica dosta čudna.

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Dobar si šminker? Ili plaćaš dobrog plastičnog hirurga?

                            Elena je ona što liči na muško? Žena Novakovog menadžera?

                            Lacoste majica dosta čudna.
                            E , jbg, ako ti liči na muško... Ona je jedan od menadžera tako da...

                            Majica je u bojama Srbije ( crveno - plavo - belo ) ali dizajn i nije neki.
                            Ja sam najviše gotivila ST majice onako blesave i šarene...
                            Last edited by Marija81; 09-05-17, 19:12.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Kratko ošišana gospođa iz Novakovog boksa.. Ako je ona ta pomenuta..
                              Zastava Srbije nema crnu boju..

                              Comment


                              • Ova g-đa koja uzima flašicu od Novaka i odlazi levo je Elena, da ima kratku kosu, ali nije muško i nije žena od Eduarda drugog menadžera, već menadžer-ka Novakova kao što je i on.
                                Last edited by miloolja; 09-05-17, 19:54.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X