Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skoro pa godina traju njegove i nase muke i konacno (aferim )pade odluka da se to mora preseci sto iz nekog mog ugla valja zdusno pozdraviti.
    Ako cemo po cinjenicama Vajda i Miljan vec dobar komad vremena nisu u potpunosti prisutni sto za Grisa nije poznato mada posto je promena potpuna onda je logicno da i on bude deo odlazeceg paketa.
    Za dobrobiti ovakve promene valja strpljivim biti a tako nesto ko poseduje ako ne jedan okoreli
    sigpic

    Comment


    • Svaka cast Novaku.
      Krenuo je uzlaznom zivotnom putanjom sto je veoma tesko za bilo koga ko se duboko upleo u svoj um.
      Da li je slucajnost sto nije otpustio Imasa? Ljudi, progledajte malo i primite poruku koju Novak salje.
      Vec je pokusao da posalje poruku ljubavi i mira davajuci intervju o Bogu i meditaciji, ali je dobio negativne komentare i bivao ismevan kao nikad do tada. Siguran sam da ce ovaj put drugacije pristupiti.
      Dok vi raspravljate koji teniski "velikan" ce biti novi Novakov trener, Novak o tome ni ne razmislja vec zivi zivot onakav kakav je oduvek zeleo a nije mogao.
      Ja vam garantujem da ce Novakov trener biti neko lice nepoznato u javnosti, koje ce mu samo sluziti kao pomoc u pracenju dnevnih rutina i eventualno posluziti u davanju iskrenih saveta. A mozda i ne bude trenera, to je takodje vrlo verovatno.
      Ja sam zadivljen cinjenicom da je jedan covek za tako kratko vreme pomogao drugom coveku u najbitnijoj zivotnoj stvari, i to ne bilo kome, vec coveku ciji je ego ceo zivot drasticno rastao zbog uticaja okoline.
      Last edited by limun; 05-05-17, 15:19.

      Comment


      • A evo kako na ovu vest reaguju citaoci jednog od najvecih portala u Srbiji

        Pepe ostao hahahah
        (Enmon, 5. maj 2017 12:11)
        +1130
        -52

        Izgleda da Pepe Imaz nije dobio otkaz....Nema ga na spisku
        (ogi, 5. maj 2017 12:08)
        +1999
        -65

        sad umesto njih da dovede 3 gurua i prvo mesto je zagarantovano!
        (bez zle namere, 5. maj 2017 12:13)
        +633
        -57

        Odnos pluseva i minuseva kao i nacin komentarisanja jasno ukazuje na to sta zapravo ljudi zele Novaku.
        Dok je pobedjivao, svi su ga velicali i divili mu se, medjutim, kada su ljudi ostali bez zanimacije ispred TV ekrana, isplivale su emocije tipicne za danasnjeg coveka.

        Comment


        • S mesta da mu se ukine drzavljanstvo i oduzme pasos sve dok ne uzme za trenera slavnog Samprasa!...
          ...ovog

          https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Sad citam komentare. Ovaj lik je napisao vrh komentar hahaha(nije nikakvo ruganje nego me nasmejao covek)

            Nije raspustio bas ceo štab, nas navijače Novaka teši činjenica da je Pepe još uvek tu.
            Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (stara škola, 5. maj 2017 12:16)

            Comment


            • Nije ni Duci Vemic otpusten, samo da naglasim, tako da mu trener, ne treba.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Svaki sledeći vaš komentar koji omalovažava ili smejava najvećeg srpskog sportistu ikada, a i šire, biće obrisan i vi opomenuti za početak.

                Godinama se borim, tačnije od prvog dana, da ovo ovde liči na nešto, da predstavalja i oslikava bar delimično pristojno i dostojanstveno mesto i bude onakvo kao što je i on radio uvek i na kraju radi sve godinama..... Stvarno nedopustivo!

                Nađite neko drugo mesto gde ćete u nedogled ponavljati i prepisivati sa drugih portala razne budalaštine i gde ćete da likujete, makar radili to i iz dobornamernih razloga.

                Ovde to nije dozvoljno!
                Last edited by miloolja; 05-05-17, 18:57.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ništa BB za sada.

                  Eh moderator, odmah za vlast.. moć ljude kvari.
                  Vidi se.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mene takođe nije preporučljivo da ismejavaš ovde, imaš fudbal, da ne bi video koliko ja umem da budem tek duhovita.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Konacno prava odluka, prva ohrabrujuca velika stvar od kraja 2016 godine.
                      Prvi deo sam 90% pogodio jos samo da pogodim drugi deo i bicu veoma, veoma srecan jer samo Sapras Srbina spasava...
                      Idemo Nole.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                      A koji je bio prvi deo, sto si ga pogodio?

                      Olja ja te ne ismevam, ja te volim, pa se tako prijateljski salim sa tobom ovde.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da li se upozorenje odnosi i na tip komentara kakav ja postavljam?
                        Ja Novaka niti ismevam niti omalovazavam.
                        To sto sam preneo komentare sa drugih portala je bilo iz namere da dam na uvid ono o cemu govorim, a to je odnos javnosti prema Novakovim postupcima (nebitno da li ga podrzavate u vezi toga ili ne).
                        Nema veze, nadam se da upozorenje nije upuceno meni.

                        Moje misljenje je da ce naredni trener biti neko potpuno nepoznat, ako ga uopste bude bilo.
                        Prognoza za Madrid Open je 1/4 finala.

                        Comment


                        • Dakle nema Vajde, Miljana, Griča, Uniqla, Peugeota... bez tima i bez dosadašnjih sponzora ... Nije prvi u svakom slučaju, samo što je sve nešto u tako nezgodnom momentu....

                          Last edited by miloolja; 05-05-17, 16:57.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako su nervi napregnuti.

                            Pa nije smak svijeta. Radje postavimo anketu ko ce biti novi trener. Evo ja dajem predloge:

                            A) Obradovic
                            B) Armenulic
                            C) Vladan
                            D) Beker
                            E) Sampras
                            F) Agasi
                            G) Edberg
                            H) Navratilova
                            I) Moresmo
                            J) Koncita
                            K) Norman
                            L) Gilbert
                            M) Anakon

                            Prva grupa su domaci strucnjaci, druga teniske legende, treca zene i cetvrta provjereni strucnjaci.

                            Moj prvi izvor je Noraman ako ga Vavrinka pusti. U protivnom je moj prvi izbor Anakon a drugi Gilbert.

                            PS
                            Olja, da li isto tako nema Jelene, Srdjana, Dijane...
                            Last edited by NI; 05-05-17, 17:04.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Da li se upozorenje odnosi i na tip komentara kakav ja postavljam?
                              Ja Novaka niti ismevam niti omalovazavam.
                              To sto sam preneo komentare sa drugih portala je bilo iz namere da dam na uvid ono o cemu govorim, a to je odnos javnosti prema Novakovim postupcima (nebitno da li ga podrzavate u vezi toga ili ne).
                              Nema veze, nadam se da upozorenje nije upuceno meni.

                              Moje misljenje je da ce naredni trener biti neko potpuno nepoznat, ako ga uopste bude bilo.
                              Prognoza za Madrid Open je 1/4 finala.
                              Naravno da se odnosi i na tebe. Zabranjeno je prenostiti te idiotske komentare sa drugih portala ovde. Prosto.
                              Ne živimo pod staklenim zvonom da ne znamo šta se tamo piše i koja količina gluposti se plasira, kao i šta je "u trendu", odnosno kada je on pobeđivao, onda je bio najbolji a sada se svi sprdaju i ismejavaju ga.
                              O tome piričam. A ko hoće da se čudi, krirtikuje ili pohvali te komentare, lepo nek ide tamo i rešen problem.
                              Last edited by miloolja; 05-05-17, 17:11.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • A gde ti je najrealnija opcija NI?
                                Tanije "niko"
                                Ako dovede Anakona onda je kralj.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X