Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi sto pricaju da ce se Novak vratiti ocigledno ne razumeju ulogu Imasa u njegovom zivotu.
    Pepe Imas je uspeo da izbaci Novaka iz veoma lose zivotne situacije - jurcanje za prvim mestom na nekoj listi koju cine ljudi koji veoma dobro udaraju lopticu.
    Razumite da je za njega kao COVEKA dobro da prestane da daje sve u zivotu da bi bio prvi na nekoj listi. Ima mnogo bitnijih stvari u zivotu. Profesionalci koji su na toj listi ne ZIVE ZIVOT.
    A vi koji "volite" Novaka, mu zapravo zelite da bude nesrecan i da bude prvi ZBOG VAS, da biste vi uzivali i gledali ga kako osvaja titule.
    Pepe Imas je ucinio sjajnu stvar tako sto mu je prosirio vidike, jer, jednom se zivi zivot i steta je ako ga provedete udarajuci lopticu zanemarivsi svoju zenu, dete, prirodu, normalne aktivnosti, i ono sto je najbitnije - provedete zivot u NEMIRU.
    Novak je sve to shvatio zahvaljujuci Imasu i naravno da se nece vratiti u starom ritmu, jer je covek shvatio da nece vise da ubija sebe. A vi sto ga kritikujete zbog toga - zapamtite - zelite mu ZLO. Pozdrav

    Comment


    • Sta sve necu procitati

      Comment


      • Ovaj što je umislio da je legenda piše već sa četvrtog profila
        Ček da mu i ovaj okrečim u crveno
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Ovi sto pricaju da ce se Novak vratiti ocigledno ne razumeju ulogu Imasa u njegovom zivotu.
          Pepe Imas je uspeo da izbaci Novaka iz veoma lose zivotne situacije - jurcanje za prvim mestom na nekoj listi koju cine ljudi koji veoma dobro udaraju lopticu.
          Razumite da je za njega kao COVEKA dobro da prestane da daje sve u zivotu da bi bio prvi na nekoj listi. Ima mnogo bitnijih stvari u zivotu. Profesionalci koji su na toj listi ne ZIVE ZIVOT.
          A vi koji "volite" Novaka, mu zapravo zelite da bude nesrecan i da bude prvi ZBOG VAS, da biste vi uzivali i gledali ga kako osvaja titule.
          Pepe Imas je ucinio sjajnu stvar tako sto mu je prosirio vidike, jer, jednom se zivi zivot i steta je ako ga provedete udarajuci lopticu zanemarivsi svoju zenu, dete, prirodu, normalne aktivnosti, i ono sto je najbitnije - provedete zivot u NEMIRU.
          Novak je sve to shvatio zahvaljujuci Imasu i naravno da se nece vratiti u starom ritmu, jer je covek shvatio da nece vise da ubija sebe. A vi sto ga kritikujete zbog toga - zapamtite - zelite mu ZLO. Pozdrav
          Hahahahaha

          Comment


          • Previše trolova, lupetanja i zavidnih iskompleksiranih likova na svakoj vesti o Đokoviću.
            Tako je na samo na forumima, nego i na portalima raznih medija.

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Ovaj što je umislio da je legenda piše već sa četvrtog profila
              Ček da mu i ovaj okrečim u crveno
              Rekla bih da nije to taj, ali pratićemo.

              Ne vredi, koliko god se borili protiv raznih gluposti i vršili selekciju, nemoguće je zaštiti ni ovo mesto do kraja. Ali borba tek počinje, rekla bih.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ali vidi ti ovo, mi koji želimo Novaka na prvom mestu ponovo i da osvaja sve moguće turnire, mi mu ustvari želimo zlo, o bože šta sve neću pročitati

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Rekla bih da nije to taj, ali pratićemo.

                  Ne vredi, koliko god se borili protiv raznih gluposti i vršili selekciju, nemoguće je zaštiti ni ovo mesto do kraja. Ali borba tek počinje, rekla bih.
                  Stil vrlo sličan, pedagog u pokušaju koji za naglašavanje koristi velika slova.
                  Borba svakako, padobranci no pasaran.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovo mi je prvi i jedini profil i nisam nikakav trol. Umesto sto se podsmevate mom postu, bolje bi bilo da ukljucite mozak i razmislite o tome, a mozda i pokusate da odgovorite. Da li biste vi zeleli da 3/4 zivota provedete udarajuci lopticu, a onu 1/4 iskoristite za spavanje i malo uzivanja? Da li vi razumete koliko odricanja je potrebno da biste bili najbolji? Naravno da ne zelite to, zbog toga i niste najbolji ni u cemu - a to je zapravo dobra stvar. Vi imate zivot za razliku od njega, vi zelite da on bude prvi da biste vi imali sta da gledate na tv-u. Iluzija je sto mislite da volite tog coveka. Kad biste ga stvarno voleli, zeleli biste da se on oseca dobro, a ne treba covek biti previse inteligentan da bi zakljucio da sa takvim zivotom covek ne moze biti miran. Smejte se slobodno, treba i vama jedan Imas da vam ukaze na neke stvari.

                    Comment


                    • I zbog cega sam dobio ovu opomenu? Da li sam nekoga uvredio? Da li sam nepristojan? Mislim da nisam. Nije lepo od strane administratora/moderatora. Izneo sam stav koji je suprotan onom koji vecina ovde ima i zbog toga cu dobiti ban, ne razumem?

                      Comment


                      • Kakvu si opomenu dobio?
                        Dokle god pišeš normalno, ne vređaš nikoga, nema potreba da se svađamo i raspravljamo. Imaš prava na drugačije mišljenje i to ti niko ne spori.
                        Ali kao što si i ti rekao da mnogi ovde žele Novaku ZLO isto tako moraš da prihvatiš i reakcije na takav stav.

                        A vala ona dva trola koja imamo ovde niko nadmašiti ne može godinama još
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          I zbog cega sam dobio ovu opomenu? Da li sam nekoga uvredio? Da li sam nepristojan? Mislim da nisam. Nije lepo od strane administratora/moderatora. Izneo sam stav koji je suprotan onom koji vecina ovde ima i zbog toga cu dobiti ban, ne razumem?
                          To nisu nikakve opomene od strane administratora/moderatora, nego se forumasi ne slazu sa tvojim stavom i dobio si negativnu reputaciju.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Da se ovo nije Pepe Imas registrovao?
                            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                            Comment


                            • Mislio sam da su ove crvene tacke ispod mog avatara nekakav vid upozorenja. Nov sam ovde.
                              Pa da, ne kazem ja da mu oni svesno zele zlo, ali ako zele da se Novak odrice svog zivota da bi oni uzivali kraj ekrana, znaci da mu ne zele bas dobro, zar ne...
                              Ljudi ce reci: "Ali on sa tim trofejima postaje legenda i svi ce ga pamtiti". Pa zar je to bitno ako se Novak nije osecao dobro? Nebitno, usao sam u raspravu sa ljudima koji nisu svesni onoga sto cine niti imaju dovoljno hrabrosti da preispitaju svoje stavove, tako da je ovakva diskusija besmislena.

                              Comment


                              • Ma da, nisi nikavu opomenu dobio limune i one se dele javno. A banovi su nešto drugo. To se nadam i mislim da nećeš iskusiti.
                                Dok negativne reputacije su sastavni deo svih ovde kojima se ne dopadan šta neko piše, a znamo koliko smo svi netolerantni i tu ti nema pomoći, jedino da ti neko uzvrati jednom pozitivom pa da pozeleniš.

                                A naravo da je najvažnije da se Novak oseća dobro i na terenu i van njega. Sve što mu se dešavalo je samo vid naših špekulacija, jer nemamo poojma otkud odjednom takav pad, a ni ne znamo zapravo koliko mu Pepe Imaz donosi dobrog, i tu samo nagađamo.
                                Last edited by miloolja; 27-04-17, 11:16.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X