Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aman Maxxo šta je sa tobom?

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      sigpic

      Comment


      • Pozdrav, neka moj prvi upis bude na ovoj temi!

        Očekujem da se Novak vrati na prepoznatljiv nivo tek od Wimbldona.
        Sezona šljake trebala bi da bude zatvaranje ciklusa koji je počeo osvajanjem RG-a, videćemo koliko moze u Parizu.
        Rafu i Endija vidim kao glavne rivale na šljaci.
        Ono što me zanima jeste Novakov odgovor na izazov koji mu upućuje Kirios, mali će ove godina da napravi proboj, mogao bi i do nekog mastersa, za slem još je rano.
        Kako obuzdati onaj servis i na koji način ga osujetiti na mentalnom planu, kao što je to uradio sa Rafom, Rodzerom i Endijem?
        Doduše psiha je Kiriosova slaba karika tako da će biti zanimljivo
        Last edited by Centurion; 15-04-17, 16:52.

        Comment


        • Eeee dobro ti nama došao!
          Al nemoj sad upisao si se, piskarao malo po forumu pa nestaneš


          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Hvala, bez brige piskaraću, zato sam i došao

            Comment


            • ‚‚Đoković: U meni još gori žar za pobedama‚‚

              ‚‚- Nije nemoguće da me vidite u Tokiju. Zdravlje mi je na prvom mestu, želim da očuvam telo i snagu što duže i produžim karijeru, pa samim tim i da igram 2020. ---- ‚‚

              http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ar-za-pobedama

              ‚‚SRPSKI TANDEM Đoković i Troicki zajedno u dublu u Monte Karlu ‚‚
              http://sport.blic.rs/tenis/srpski-ta...-karlu/qmyg7r1
              Last edited by nikas; 15-04-17, 21:04.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • C. Bouchard: Great press conference with Djokovic. Looks in a very good mindset. Says he has to be patient and at some point it'll click again.

                  tapatalk
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Centurion View Post
                    Hvala, bez brige piskaraću, zato sam i došao
                    Dobro ti nama došao.
                    Vladane - to je to

                    Originally posted by miloolja View Post
                    C. Bouchard: Great press conference with Djokovic. Looks in a very good mindset. Says he has to be patient and at some point it'll click again.

                    tapatalk
                    Aj neka klikne više, vidi se da ima želje i volje.
                    I sve je podredio odbrani RG-a koliko se meni čini.

                    Nikas, to bi bilo divno, mada u ovom trenutku gledam da ide turnir po turnir, bez prevelikih očekivanja.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • https://youtu.be/aRswb7wcNS0


                      Potencijalni terorista 😈

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Yannick Noah

                        Mnogi smatraju da Novak na terenu, kada pokušava zabavljati navijače i osvojiti njihove simpatije, izgleda lažno. Poznato je da od najboljih tenisača svijeta Đoković ima najmanje navijača i najslabiju podršku tijekom mečeva. Međutim, Noah je jedna od rijetkih teniskih legendi koja je javno progovorila o tome.

                        "Ono što on želi najviše od svega jest priznanje. Konstantno pokušava zavesti publiku, toliko se trudi da to izgleda lažno", rekao je Noah, osvajač Roland Garrosa 1983. godine.

                        "On je dijete koje traži pažnju i u tome ponekad pretjeruje", dodao je Noah, ali i naglasio kako je uvjeren da je najbolji srpski tenisač sjajan čovjek.

                        Što o tome kaže drugi tenisač svijeta?

                        "Trudim se stvari držati u ravnoteži, a i zabaviti se. To je jako važno za mene kao osobu, moj karakter, moj život..."

                        Comment


                        • Jaka stvar sta Noa, koji je cesto izigravao pravog klovna, prica o jednom Djokovicu.

                          tapatalk
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • sta je zajednicko za ove igrace a tice se Novaka ?

                            Nadal Federer Marej Juznji Conga Has Verdasko Kirios

                            Comment


                            • Svi su pobedili u prva dva meča protiv Novaka ?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Od aktivnih igrača jedini koji imaju dve uzastopne pobede protiv Novaka?

                                Poslato sa telefona

                                Comment

                                Working...
                                X