Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    ...da jeste ne bi se stalno pljuvalo po sljaci i vadile gace iz
    ;)
    Vladane,
    i meni smeta kao ljubitelju sporta, i uopšte, kada neko pljuje nekontrolisano, a svedoci smo da najčešće u krupnom kadru gledamo kada neko od sportista, pa i vrhunskih, malo-malo pa - pljune, i to sočno...
    Uvek se prvo upitam: šta oni jedu i piju, kad toliko pljuju?... Na primer, da se pitam, uveo bih "zelene kartone" (ekološki!) za svako pljuvanje, i proglašavao NAJpljuvače, među sportistima... Pljuju na šljaku, na travu, na trim stazu... Katastrofa! Samo sam izvadio iz konteksta, jer nisam mogao da 'odolim' a da ne naglasim još više ovu tvoju primerenu opasku, naravno, u najpozitivnijem smislu!
    Vidim, preveiše se pljuje i na javnim mestima... !?

    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • Sklonili su tekst, stigao sam ga procitati, ali sad vidim da je sklonjen, pretpostavljam da je novak trazio da se skloni jer je izvrijedjan federer

      Comment


      • Originally posted by bimbos View Post
        Sklonili su tekst, stigao sam ga procitati, ali sad vidim da je sklonjen, pretpostavljam da je novak trazio da se skloni jer je izvrijedjan federer
        A šta je pisalo i ko je to napisao?
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          A šta je pisalo i ko je to napisao?
          Bio tekst neki o tome kako je Federer pokazao da je mali covjek, a da je Novak veliki covjek, tako nekako, kao Federeru je bilo vaznije da pobijedi Novaka nego da udje u finale, pa se radovao vise nego ikada, i tako to, a skoro 400 hiljada ljudi stavilo je Like, tako da mi je cudno sto su ga sklonili

          Comment


          • Originally posted by bimbos View Post
            Bio tekst neki o tome kako je Federer pokazao da je mali covjek, a da je Novak veliki covjek, tako nekako, kao Federeru je bilo vaznije da pobijedi Novaka nego da udje u finale, pa se radovao vise nego ikada, i tako to, a skoro 400 hiljada ljudi stavilo je Like, tako da mi je cudno sto su ga sklonili
            OK ;)

            A šta znam, verovatno je bio presrećan jer je prvi pobedio Djokovića ove sezone ali sigurno da je bio više nego zadovoljan ulaskom u finale i verovatno se ponadao da u finalu može da pobedi Nadala čim je pobedio Noleta...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by bimbos View Post
              Bio tekst neki o tome kako je Federer pokazao da je mali covjek, a da je Novak veliki covjek, tako nekako, kao Federeru je bilo vaznije da pobijedi Novaka nego da udje u finale, pa se radovao vise nego ikada, i tako to, a skoro 400 hiljada ljudi stavilo je Like, tako da mi je cudno sto su ga sklonili
              Ustvari ovi Like-ovi stoje kod svakog teksta, to je znaci podatak za stranu, a ne za tekst, ma i bilo mi cudno da je toliko ljudi stiglo procitati, valjda je danas postavljeno tek i brze-bolje skinuto, ali ne mogu nigdje na netu da nadjem, znam samo da je neka zenska pisala

              Comment


              • Pisala je Natalija neka, objavili su par nekih njenih clanaka... blogova, kako god...
                Ovaj sam samo letimicno procitala, pa ne bih komentarisala... Ali sad mi zao sto sam bila lijena.

                Comment


                • Ovo ide u Novakovu temu,jao Majo i meni je krivo sto ne procitah,a otvorio sam link,dzaba kad sam lijen
                  sigpic

                  Comment


                  • Natalija Kantar....ali nevjerovatno da ne postoji nigdje na netu tekst, da ga je neko uzeo, stavio, nesto, potpuno iscezao

                    Comment


                    • Bimbos ti si kriv sto nisi kopirao Ja sam otvorio tekst, ali kao po običaju samo preletio

                      Comment


                      • Originally posted by bimbos View Post
                        Natalija Kantar....ali nevjerovatno da ne postoji nigdje na netu tekst, da ga je neko uzeo, stavio, nesto, potpuno iscezao
                        Pa nisam znao da ce da ga izbrisu inace pi stavio teks na forum
                        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Bimbos ti si kriv sto nisi kopirao Ja sam otvorio tekst, ali kao po običaju samo preletio
                          Ajde sto je Vladan lijen, za njega se podrazumijeva, ali sto je to preslo i na nas ostale...

                          Comment


                          • Meni se oprasta,zna se odakle sam
                            sigpic

                            Comment


                            • čudi me da je Vladan uopšte otvorio link. Miljan i bimbos su krivi, oni su pročitali, a i ti Majo inače čitaš te tekstove Od mene se ništa nije očekivalo, svaki tekst koji je duži od 5 rečenica, uredno preskačem

                              Comment

                              Working...
                              X