Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fića View Post
    Bravo Nole. Iskreni fanovi ne bi trebali apsolutno da trose pare na karte (eventualno neka ispate Viktora i dubl) i tako daju do znanja coveku koji za tenis nije zaiteresovan, koji je bacio igru u ovakav cemer i jad, koliko im je upravo stalo da gledaju njegov nezainteresovani tenis. Nek uplate putovanjce do MC-a, nek nabave one udobne stolice na rasklapanje, neka se nameste ispred njegvog stana i neka uzivaju u trenutno najvaznijoj njegovoj ulozi tj oca, muza i brata, paše, sinovca, direktora restorana, dog sittera... Jer ako postujes nekoga postuj ga kada on postuje sebe i divi mu se u ulozi u kojoj se trenutno najbolje pronalazi.


    Nisam baš sigurna šta hoćeš ovde ovim da izazoveš, al nešto ti ne ide baš.

    Koji si ti ovde Cacke, ovaj do Novaka?
    Last edited by miloolja; 03-04-17, 14:13.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Vrlo rado, međutim za vikend nisam u Beogradu.

      Poslato sa telefona

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post


        Nisam baš sigurna šta hoćeš ovde ovim da izazoveš, al nešto ti ne ide baš.

        Koji si ti ovde Cacke, ovaj do Novaka?
        Vrlo prosto, hocu da savetujem ljude da ne trose pare za dzabe, nemastina, nema se..nek ostave za bolje dane kada(ako) se Novak bude pronasao ponvo u ulozi tenisera. Mogu eventualno u medjuvremenu da ga prate u parku ili na plazi i da uzivaju u njegovoj ulozi oca ili muza. A ako gledamo poslednja par reprezentativna izdanja onda im je bolje da odu u bioskop i odgedaju neko ostvarenje Bele Tara, vise ce sigurno uzivati i usput nesto nauciti.
        Vratice se on, ne sumnjam, ali zasto bi neko sada davao pare da gleda nezainteresovanog tenisera koji se muci u 5 seta protiv tamo nekog Ramosa Vinjolasa.
        To je samo savet za ovo krizno vreme, da se ustedi koji dinar, nema potrebe za durenjem.
        Jeste fan tema, i da se pisu prvenstveno pozitivne stvari, ali ovde ni pokojni Toma Fila ni Vladan Batic da se sad dignu iz groba ne bi mogli da mu pruze dostojnu odbranu.
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Brini ti o svojim novcima, pusti tuđe.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post


            Nisam baš sigurna šta hoćeš ovde ovim da izazoveš, al nešto ti ne ide baš.

            Koji si ti ovde Cacke, ovaj do Novaka?
            😊 Idemooo Nole.
            Originally posted by Fića View Post
            Vrlo prosto, hocu da savetujem ljude da ne trose pare za dzabe, nemastina, nema se..nek ostave za bolje dane kada(ako) se Novak bude pronasao ponvo u ulozi tenisera. Mogu eventualno u medjuvremenu da ga prate u parku ili na plazi i da uzivaju u njegovoj ulozi oca ili muza. A ako gledamo poslednja par reprezentativna izdanja onda im je bolje da odu u bioskop i odgedaju neko ostvarenje Bele Tara, vise ce sigurno uzivati i usput nesto nauciti.
            Vratice se on, ne sumnjam, ali zasto bi neko sada davao pare da gleda nezainteresovanog tenisera koji se muci u 5 seta protiv tamo nekog Ramosa Vinjolasa.
            To je samo savet za ovo krizno vreme, da se ustedi koji dinar, nema potrebe za durenjem.
            Jeste fan tema, i da se pisu prvenstveno pozitivne stvari, ali ovde ni pokojni Toma Fila ni Vladan Batic da se sad dignu iz groba ne bi mogli da mu pruze dostojnu odbranu.
            Toma Fila nije pokojni, ziv je covek i zdrav.
            Fico pises gluposti.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koje su cene za DC? Za petak su karte 1200 din? To uključuje oba meča?

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Koje su cene za DC? Za petak su karte 1200 din? To uključuje oba meča?
                  http://www.eventim.rs/rs/ulaznice/da...ent.html?ca=48
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Fića View Post
                    Vrlo prosto, hocu da savetujem ljude da ne trose pare za dzabe, nemastina, nema se..nek ostave za bolje dane kada(ako) se Novak bude pronasao ponvo u ulozi tenisera. Mogu eventualno u medjuvremenu da ga prate u parku ili na plazi i da uzivaju u njegovoj ulozi oca ili muza. A ako gledamo poslednja par reprezentativna izdanja onda im je bolje da odu u bioskop i odgedaju neko ostvarenje Bele Tara, vise ce sigurno uzivati i usput nesto nauciti.
                    Vratice se on, ne sumnjam, ali zasto bi neko sada davao pare da gleda nezainteresovanog tenisera koji se muci u 5 seta protiv tamo nekog Ramosa Vinjolasa.
                    To je samo savet za ovo krizno vreme, da se ustedi koji dinar, nema potrebe za durenjem.
                    Jeste fan tema, i da se pisu prvenstveno pozitivne stvari, ali ovde ni pokojni Toma Fila ni Vladan Batic da se sad dignu iz groba ne bi mogli da mu pruze dostojnu odbranu.
                    Sto sam boze tako proklet, juce pijan danas opet,
                    Kad me nece sto je htela da me digne iz pepela!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • E jbg Cacanin, presao sam se. Saranih coveka o on ziv i zdrav. Sigurno sam mu produzio vek za godinu dve..

                      Tako je..a moze i ovako

                      Dovela mi Pepea
                      i malo mi srece dalaaaa
                      Pa me opet bez milosti
                      sa travkama zakopalaaaaa
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Po mojoj proceni, Novak ima 2kg vise nego u Akapulku, udara lopticu FH da to nije normalno, izgleda da je naspanovan i spreman fizicki kao zver.
                        Jedva cekam sutrasnji takmicarski mec.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Po mojoj proceni, Novak ima 2kg vise nego u Akapulku, udara lopticu FH da to nije normalno, izgleda da je naspanovan i spreman fizicki kao zver.
                          Jedva cekam sutrasnji takmicarski mec.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          I meni izgleda bolje. Konačno je izgleda prestao da se " jede" , ako me razumeš.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Kako vide tih 2 kg, baš se pitam Al bitno da je u moodu na sve načine i za mikrofonom i na terenu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              I meni izgleda bolje. Konačno je izgleda prestao da se " jede" , ako me razumeš.
                              U potpunosti Maki.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kako vide tih 2 kg, baš se pitam Al bitno da je u moodu na sve načine i za mikrofonom i na terenu.
                                Ne znam da li je 2, 3 ,5 ili nula, ali deluje sveže , usvakom smislu
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X