Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7eleven View Post
    I Beker ga budi,




    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Moze da ga budi koliko god hoce.Tesko je pomiriti se sa cinjenicom da Novak ima druge planove sada u zivotu.Novaka moze da probudi samo Novak, a od toga nema nista, barem za sada...

    Comment


    • I to je OK, i on je ljudsko biće iako ga mi smatramo po nivou igre zadnjih 6 godina da je superčovek. Neka iskulira do kraja godine i ja verujem da će se vratiti na no1
      Pa pobedjivao je i dominirao zadnjih par godina na taj način da je svetski tenis bio zapanjen tim njevovom igrom.

      Sent from my SM-G935F using Tapatalk

      Comment


      • Cacanin, na kojim sve turnirima (ovim vecim) si bio? Koji ti je ostavio najbolji utisak?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Cacanin, na kojim sve turnirima (ovim vecim) si bio? Koji ti je ostavio najbolji utisak?
          Na US openu 2007 kad sam bio kod kumova u Njujorku, slucajno nisam tempirao turnir i nikad vise ne bi otisao sem kada bi Novak igrao npr finale a ja tamo. Ciljano nikad. To nije turnir to je klasican vasar po meni.
          Bio sam na RG, ima turnir dusu, sve okolo je lepo i kulturno samo je mene unakazila kisa i mrak odlaganje meceva, od toga nema nista gore. Idi, vrati se, idi, danas pa sutra...

          U Rimu prosle godine sto je po meni najlepsi kompleks. Nije nista vestacki sklapano, montirano... medjutim Rim je sa cenama kao i neki GS, sigurno najskuplji turnir serije 1000.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Comment


            • Propaganda.
              Ako pohvali Novaka odmah idu naslovi tipa " Beker car" ... a ako pohvali konkurente ide " Beker ponizio Novaka " i sl...
              Pusti novinare.
              Novak je došao u BG.
              Olja, Jelena je na početku,( čak i ona fotka u teretani je samo poziranje ) te neće da rizikuje ništa putovanjem, posebno posle onoga prošle godine, oko Vimbldona.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ja bih baš volela da mi neko objasni šta je bilo to oko W...
                Izgubili bebu..? Mada to nije beba tako radno, al dobro, tako se kaže
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ja bih baš volela da mi neko objasni šta je bilo to oko W...
                  Izgubili bebu..? Mada to nije beba tako radno, al dobro, tako se kaže
                  Zato sada samo pozitiva
                  Koliko čujem oporavak ide odlično,a šuška se da će propustiti Madrid da bi bio odmorniji za Rim i RG.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Nisam imala pojma. Ali to je danas toliko uobičajena stvar, da nije normalno, bez obzira da li je prva ili neka tamo trudnoća po redu
                    Ali ona je prošla kritični period od tog prvog tromesečja, jel da? U 4-om je?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jeste uobicajena nazalost ali postaje zabrinjavajuce i dosta rizicnije ako se desi vise od jednog puta, zasto rizikovati.

                      Novaku treba zdrava i bezbrizna porodica kao i dobri odnosi ... onda je zver.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Mislim da je svima jasno da ova Borisova recenica ne moze biti upucena igracu koji ima neku povredu ili pak se oporavlja od iste. Ovakva recenica moze biti upucena samo igracu koji moze da se vrati tamo gde mu je mesto samo ako bude uzeo alat u ruke i poceo da vesla kako on to zna i ume.
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Tako je Borise..
                          Mada je poruka upućena 1. aprila.. A Boris je šaljivdžija..

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Nisam imala pojma. Ali to je danas toliko uobičajena stvar, da nije normalno, bez obzira da li je prva ili neka tamo trudnoća po redu
                            Ali ona je prošla kritični period od tog prvog tromesečja, jel da? U 4-om je?
                            Da, ali ne rizikovati ništa
                            Inače Stefan je kao šećer, onako plav buckast
                            Samo zamisli curicu kakva bi bila.
                            Inače naši DK momci odradili prvi trening danas.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Bravo Nole. Iskreni fanovi ne bi trebali apsolutno da trose pare na karte (eventualno neka ispate Viktora i dubl) i tako daju do znanja coveku koji za tenis nije zaiteresovan, koji je bacio igru u ovakav cemer i jad, koliko im je upravo stalo da gledaju njegov nezainteresovani tenis. Nek uplate putovanjce do MC-a, nek nabave one udobne stolice na rasklapanje, neka se nameste ispred njegvog stana i neka uzivaju u trenutno najvaznijoj njegovoj ulozi tj oca, muza i brata, paše, sinovca, direktora restorana, dog sittera... Jer ako postujes nekoga postuj ga kada on postuje sebe i divi mu se u ulozi u kojoj se trenutno najbolje pronalazi.
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                                Hocemo li kolega da popijemo pice i odgledamo sampione za vikend...





                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X