Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • не разумемо се у тај бизнис око лове, ми гледамо како изгледа као играч на терену... каже се да је лакат у питању? како? лакат се повређује кад удараш неправилно....цео живот игра, изводи ударце правилно и нема повреде, сад му се деси лакат? да ли је покушао да научи неки нови ударац и њега изводи неправилно и довело до повреде? ко је тај тренер који га је упропастио? Бекер?
    Last edited by Žika; 20-03-17, 11:38.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Mislim da je hteo reći da ovu povredu vuče dugo, da je hroničnog karaktera, ali da je do sada nije shvatao za ozbiljno...

      Ne krije samo od navijača već i protivnika i sponzora.
      Slazem se sa drugim sto si rekla. Krije i od sponzora.

      Ne slazem se sa prvim. Sto je bilo u DC-u protiv Rusa? Nema price o tome da nije znao ozbiljnost povrede. Znao, i te kako znao. To traje osam mjeseci. Mislim da traje vise od 20 mjeseci. Prvi put sam primijetio problem u Kanadi 2015.

      Kazem, da mi svasta ide kroz glavu i samo jednu varijatnu mogu naci koja izgleda relativno ohrabrujuce. A ona je sljedeca:

      "Povrijedjen je ali ne toliko da nije mogao igarti. S druge strane zna da je povreda takvog karaktera da moze odigrati samo ograniceni broj meceva svake godine. Odlucio je da cuva ruku za sljaku. Uz to, kad igra u Americi vise je odvojen od familije nego kad igra u Evropi."
      Last edited by NI; 20-03-17, 11:42.

      Comment


      • Paradoksalno predvidjali su da ce mu otici noge zbog stila igra, a ono ruke sto je svakako bolje, ako nema neki zestoki hronicni problem u redu je, samo nije trebao da igra pola godine, godinu, nebitno dok se ne oporavi potpuno. Ako ima bol s vremena na vrijeme, a nikakva ostecenja to je onda na nervnoj bazi,
        sigpic

        Comment


        • мени и није изгледао лоше, више сам при утиску да није имао среће са жребом, прво ДП са којим се реално игра финале, а онда овај луди сервер, мислим и на Кверија и Киргиоса... раније је имао нормалан почетак турнира у костуру са слабијим играчима, а ове але долазе тек од четврт финал, а онда је могло и њему да се посрећи да се тај Ник К. отрује и онда би ми имали другу слику о нолетовој форми.. све би било другачије..
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Kazem, da mi svasta ide kroz glavu i samo jednu varijatnu mogu naci koja izgleda relativno ohrabrujuce. A ona je sljedeca:
            "Povrijedjen je ali ne toliko da nije mogao igarti. S druge strane zna da je povreda takvog karaktera da moze odigrati samo ograniceni broj meceva svake godine. Odlucio je da cuva ruku za sljaku. Uz to, kad igra u Americi vise je odvojen od familije nego kad igra u Evropi."
            Apsolutno se slažem sa ovim. Štaviše mislim da je veći deo problema upravo u ovom drugom boldovanom delu.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Apsolutno se slažem sa ovim. Štaviše mislim da je veći deo problema upravo u ovom drugom boldovanom delu.
              Hvala Marija.

              Nalazis logike u tome sto sam napisao. Vec sam pomislio da fantaziram. Moguce je da je jos jedan faktor u mnogo manjem dijelu doprinio odluci. On nije tretiran kako treba u IW. On je ne samo bio aktualni sampion, nego i peterostruki osvajac turnira. Na turniru u kojem se igra lezernim tempom njemu su dali da igra protiv dva top igraca sa 18 sati pauze. Ima u jednom od njegovih saopstenja jedna nediplomatska izjava. "Zao mi je one navijace koji su kupili kartu." Time implicira da on prodaje karte a da ga se tako ne tretira.
              Last edited by NI; 20-03-17, 13:37.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Hvala Marija.

                Nalazis logike u tome sto sam napisao. Vec sam pomislio da fantaziram. Moguce je da je jos jedan faktor u mnogo manjem dijelu doprinio odluci. On nije tretiran kako treba u IW. On je ne samo bio aktualni sampion, nego i peterostruki osvajac turnira. Na turniru u kojem se igra lezernim tempom njemu su dali da igra protiv dva top igraca sa 18 sati pauze. Ima u jednom od njegovih saopstenja jeda nediplomatska izjava. "Zao mi je one navijace koji su kupili kartu." Ti me implicira da on prodaje karte a da ga se tako ne tretira.
                Pri tom ovo nije prvi put na IW da mu se ovo dešava. Ako se ne varam pre par godina je igrao protiv Hasa, a meč je počeo oko ponoći po lokalnom vremenu.
                Međutim, takav tretman u IW ipak nema veze sa Majamijem i povredom...
                Sve ovo oko Novaka mi izgleda kao sve veća misterija što više razmišljam i lupam glavu...

                U trenutnoj životnoj fazi očigledno je da Novak nije zadovoljan neki stvarima.
                Da li je to kako balansira između privatnog i poslovnog, da li su to povrede, tretman na turnirima ili ima od svega pomalo saznaćemo (možda ) kada ode u penziju.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Protiv Hasa je bilo u Miamiu 2013.

                  Comment


                  • ја кад кажем да су ми ти жребови сумњиви, ви се смејете, досадио им Ноле и смислиће бога врага да га зауставе... и нека је одказао, нека сад продају карте и певају../ а може и да кукају/
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post

                      Puno je toga nejasno. On nesto krije od navijaca.
                      Naravno da krije ja to pricam od W 2012, tad je sve pocelo ali u manjoj meri, kulminiralo je posle paklenih ciscenja pretgodne dve godine i 4 vezana slema.

                      Seti se sta sam pisao tad i za obezbedjenje u vise navrata.



                      Originally posted by NI View Post
                      Hvala Marija.

                      Nalazis logike u tome sto sam napisao. Vec sam pomislio da fantaziram. Moguce je da je jos jedan faktor u mnogo manjem dijelu doprinio odluci. On nije tretiran kako treba u IW. On je ne samo bio aktualni sampion, nego i peterostruki osvajac turnira. Na turniru u kojem se igra lezernim tempom njemu su dali da igra protiv dva top igraca sa 18 sati pauze. Ima u jednom od njegovih saopstenja jedna nediplomatska izjava. "Zao mi je one navijace koji su kupili kartu." Time implicira da on prodaje karte a da ga se tako ne tretira.
                      Saznacemo sigurno za nekoliko godina, pa cemo biti besni na sve sem njega... a ne sad da mi pokedini pisu teorije zavere... naravno da nisu, kao sto nisu za mnoge stvari sto nam decenijama rade i ne samo nama...

                      NI, Maki evo i Andre se javio....

                      http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1241995

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Kako je dobio DelPa ako je ozbiljno povređen? Pa i sa Nikom je imao šanse i mogao je da ga dobije. Da li bi predao Federeru i zašto ne bi?

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Protiv Hasa je bilo u Miamiu 2013.
                          Da, moja greška.


                          Originally posted by Panchev9 View Post
                          Kako je dobio DelPa ako je ozbiljno povređen? Pa i sa Nikom je imao šanse i mogao je da ga dobije. Da li bi predao Federeru i zašto ne bi?
                          Injekcije? Nije osećao bol ?Možda bi predao Federeru...

                          Agasi objasnio deo problema...

                          Da je problem fizičke prirode, bilo bi očigledno. Ne gubite brzo ukoliko se ne borite sa nekom povredom. U pitanju je nešto emocionalno, mentalno, nešto što se nalazi iza ’kulisa’ i njegov tim zna.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Posla ne da nisu čista, no prljavija ne mogu biti. Setite se samo kako je isprašio Keija u Londonu na WTF, a sutradan bleda krpa protiv Endija. Na nekom meču svima stavi do znanja ko je i šta je, na sledećem blagi užas. Svedoci smo potajnog uništavanja najdominantnijeg tenisera ikada! No, to će se saznati nekada, a najverovatnije nikada. Novaku je najteže i sam sebe izjeda. Ne sme mu se ništa zameriti, ni mrvica.

                            Comment


                            • Upravo tako. Ne mozes ti da isteras tezi mec a da pritom imas povredu sa nekom znacajnom (bolnom) simptomatologijom. Bol u ruci ne dopusta ti da serviras kako treba, to dovodi do znatnog pada % prvog i puno duplih. A koliko sam video Novakov servis je malcice napredovao. Ima tu zitih minuti gde klima i pada ali generalno na IW je bio solidan. Glavna stvar je ta da ni najveca budala (da prostite) ne bi igrala sa nekom ozbiljnom povredom, koja ako se kojim slucajem pogorsa, moze da mu okonca karijeru, to nikako, a kamoli Novak koji uvek vodi racuna o telu i zdravlju istog.
                              Moguce je, kao sto sam i pre pisao, da ima neku blagu simptomatologiju, neko zickanje, neku nelagodnost koja mu ne omogucava da "opusti" ruku. Znas kako, kada ti prolazi kroz glavu kako svaki naredni jaci udarac moze da ti nacne tetivu, misic ili sta vec, ne mozes nikako igrati dobro. Dakle i psihicni ne mozes biti 100% u mecu.
                              Neko misli da on ustvari "krije" ozbiljnu povredu od tih nekih buducih sponzora. Pa ljudi moji, te kompanije imaju neverovatne insajd informacije, tajna sluzba im nije ravna, kada se ulazu velike pare sve se preispita, naravno i lekarski karton.
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by Nesic View Post
                                Posla ne da nisu čista, no prljavija ne mogu biti. Setite se samo kako je isprašio Keija u Londonu na WTF, a sutradan bleda krpa protiv Endija. Na nekom meču svima stavi do znanja ko je i šta je, na sledećem blagi užas. Svedoci smo potajnog uništavanja najdominantnijeg tenisera ikada! No, to će se saznati nekada, a najverovatnije nikada. Novaku je najteže i sam sebe izjeda. Ne sme mu se ništa zameriti, ni mrvica.

                                Comment

                                Working...
                                X