Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da se bliži [emoji20]

    Comment


    • Last edited by miloolja; 18-03-17, 12:54.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • O bože, ima li te?
        Ovo je kidanje živaca, 'ebeš tenis i sve...
        Bar da znamo šta se dešava, na čemu smo, nego sva ova raspredanja mesecima, ovo i ono, ovako i onako.... Svaka njemu čast (a i vama) ali nemam ja strpljenja za ove stvari! Strašno
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Uglavnom, sve vise razmisljam da je ta povreda pogresno lecena. Sve vece su mi sumnje da su povredu tretirali alternativnim metodama. Posto je u tom fazonu nisto nas ne treba iznenaditi.

          Ako je u pitanju neki zivac, ligament, tetiva ne vidim nacin da se ta povreda zaleci biljakama, dabrovim kremama, akupunkturom ili najgore od svega nekim kvazi bioenergeticarima.

          Vrlo moguc scenario jer nije logicno da toliko vuce povredu s obzirom da mu nije problem da plati najboljeg strucnjaka iz te oblasti.

          Koliko samo misterije I nepotrebnog nerviranja....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • U cijeloj prici postoji jedna nelogicnost. Zasto nije odmah isao za MC nego je prvo svratio u Miami? To se jedino moze objasniti time da mu se na treningu pogorsalo stanje ili... O tome necu ni da mislim.

            Comment


            • Mozda nema nikakve povrede, nego je decko u teskom problemu ? Ne zna vise na koju ce stranu...

              Comment


              • Ja sve nešto mislim da se njemu vrzma po glavi misao da batali tenis za sva vremena jer mu isti sve više pretstavlja opterećenje no uživanje. Očito da se jako lomi oko nekih stvari, neka to ipak bude tenis.

                Comment


                • Novakova želja za tenisom i pobedjivanjem je veća nego prošle godine u ovo vreme,to se vidi,ali izgleda godine rade svoje pa donose i povrede u najgorim mogućim trenucima,čekamo Mc ako i to bude igrao

                  Comment


                  • Auh, meni je nemoguce da je toliko glup da igra pod ozbiljnom povredom, prosto nemoguce. Jedino ako nije (do sada) bilo toliko lose stanje, al opet. Sto neko kaze, logicnije je da skroz zaleci, makar ga to odvojilo od tenisa na par meseci.
                    Nije mi jasan uopste.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ova piše da je otišo u MC a Ozmo piše LA

                      Comment


                      • Ne znam sta reci,taman pomisils da se situacija popravlja,i sad vidis da je jos gora
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • A ovde je pogoršao 100%

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vec cujem kako se Dzudi Marej smeje... Brz oporavak, Nole!

                            Comment


                            • Hteo si reci Judyn smeh odzvanja u tvojoj glavi.. (licno sumnjam da bi majka sportiste, smehom izrazavala radost sto povreda a ne direktno takmicenje udaljavaju konkurenta njenog sina iz igre na neko vreme..)
                              Ali to svakako nije bila poenta posta..
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Ma znam, nego nisam najveci fan Murray-jevih, pogotovo njegove majke, ali videlo se i na nekim mecevima da ni sam Endi, narocito kada gubi, nije bas odusevljenem njenim prisustvom...

                                Comment

                                Working...
                                X