Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očekuje ga velika muzička karijera nakon teniske.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment


    • Ja ga zovem Noćo ili Đokaš.
      sigpic

      Comment


      • Mada ga ponekad zovem i Novo, Đoštra ili Noko.
        sigpic

        Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ima li kraja..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Horor

              Comment


              • Sam je kriv zaista, ako je on cijelo ono vrijeme igrao sa povredom, a sve su prilike da jeste, pa to je nemoguc potez.
                sigpic

                Comment


                • Nerealne stvari, ali nerelane i radi i dešavaju mu se... i ne znam šta da mislim više.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Igranje sa povredom nikad nista dobro nije donijelo, nikad. Oporavis se, potpuno zalijecis pa igras.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pitanje je da li ovaj vide povrede može lako da se zaleči. Novak se žalio na taj lakat još prošle godine na AO. Međutim na pregledima ništa nisu videli.

                      Poslato sa telefona

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja
                        Ma idi da crkneš od smeha.

                        Samo ne znam jel ostao još neko ko će da postavi ovu budalu ovde?
                        Ma briši to.
                        Što se tiče Novaka ...
                        Morao je da bude u MC. Tačka.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ma gde će da igra.. nema od toga ništa... a da svašta pada čoveku na pamet (nama)..pada

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ma gde će da igra.. nema od toga ništa... a da svašta pada čoveku na pamet (nama)..pada

                            Slična priča kao posle Dohe
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ne znam sta da mislim vise...
                              Ako sve vreme igra povredjen onda je nevidjeno glup kao I ceo njegov tim. Krajnje su neozbiljni ako ta povreda zahteva neku hirursku intervenciju. Bolje I sest meseci pauze pa nek se vrati normalan nego nastavljati sa mucenjem gde nikada nece biti na 100%.

                              Svi su neozbiljni pocevsi od njega pa do Vajde koji nikako da se nakani da ga isprati na svim turnirima nego preskace pola sezone. Vodi nosaca kofera Duleta Vemica kao nekog konsultanta...

                              Pauza, preskoci ostatak godine I vrati se zdrav u Australiji.
                              Jebes igranje svakog turnira u bolovima gde ti je domet 1/4 finala.
                              Jbg, ja tako bar razmisljam.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Lepo sam ja htela da izmalerišem Vladane pojavljivanje tvog prikana za vreme/posle Majamija.. al ne na ovaj način

                                Ma to je već trebao da uradi, ako stvarno ima neki hronični problem, zašto sada u ovim godinama to sebi radi? Neverovatne stvari...
                                Last edited by miloolja; 18-03-17, 12:42.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X