Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro ako vam je (pojedincima) sve tako kristalno jasno, zašto i dalje pratite Djokovića? Iz čistog zadovoljstva da gledate kako njime brišu patos, neki, što mu recimo do djona nisu (bili)? Ili? Pa navijajte za Rodžera, ko vam brani?
    Pa ako za njega - Noleta- navijate (ne poznajem vas u crevca ali rekla bih da da), i to radite sa tako malo nade, bez ikakvog elana, želje.... Evo vam pa se ubite! Šta će vam to mučenje u životu? Zašto uopšte pratiti takmičenja?

    Nije isključeno da će ispasti u trećem kolu, možda čak i u prvom, ko će ga ovako kljakavog znati....
    Ali ja se nadam, navijam, želim da prodje mnogo bolje i očekujem još titula, dokle god bude hteo da igra.

    Pa ako ispadne, bože moj.... Show must go on, imamo mi valjda i neke sopstvene bitke u životu.

    Ajde malo optimizma majkoviću, kakva ogorčenost!
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      ...
      Da ne citiram sve...
      Zlatni navija za Federera bar sam tako reče...
      A Žika je pesimista po opredeljenju.
      P.S. Počinje studio na SK , jedva čekam njihovu analizu da čujem.
      Last edited by Marija81; 08-03-17, 21:18.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Evo, ako mene pitas.
        Ja iskljucivo pratim Djokovica da vidim, ako nastavi sa ovim implodiranjem, hoce li imati dovoljno mali broj znojnika za njegovu glavu.

        Comment


        • Maxxa, reci nešto
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sto se mene tice nemam problem sa isticanjem sumnje u buduce rezultate, opisivanjem losije forme sportskim recnikom. Vec prethodni post , ne bih ga citirala .

            Mozda deluje sebicno ali ne bih volela da temu pretvorimo u komentare koji se mogu procitati na pojedinim domacim medijima, nazalost cak i "uglednim".Niti da se primerom daje podsticaj provokacijama navijaca suprotnih tabora koje su naravno ucestalije na ovoj temi sa Novakovim slabijim rezultatima.Posle bi morali meriti istim arsinma.
            Do nedavno smo bili skoro savrseni
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Da ne citiram sve...
              Zlatni navija za Federera bar sam tako reče...
              .
              Ahaa Pomislila sam da je neki isfrustrirani novakovac, kad ono - neki šaljivdžija, šta ti je tenis, pomutio mi razum hahaha

              Za Žiku znam, šta ćeš, naš je, kakav takav, takvog ga i volimo.

              Samo nek je nama veselo
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post
                Ahaa Pomislila sam da je neki isfrustrirani novakovac, kad ono - neki šaljivdžija, šta ti je tenis, pomutio mi razum hahaha

                Za Žiku znam, šta ćeš, naš je, kakav takav, takvog ga i volimo.

                Samo nek je nama veselo
                Mada, kada razmislim, način na koji je rekao da je FedFan

                Vemić je na instagramu postavio prikladnu fotku...
                Idemo korak po korak

                https://www.instagram.com/p/BRZCUj9gsKy/
                Last edited by Marija81; 08-03-17, 21:26. Reason: Problem sa inst oznakom
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post

                  Nole je bivsi. Sto pre prihvatite bolje za vas.

                  Nije on Federer, rodjeni sampion.
                  Kad Fed bude bio penzioner na stakama sa infuzijom i onda ce ga se plasiti.
                  Rodjeni sampion ali je sirokih pogleda, shvatanja...zanima ga nesto i van tenisa, odlucio da ne vuce dete po kontinentima... Pozdrav za sve od Nola H2H


                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Nole trenira i noću , znači rešen je da uzme i ovaj IW.
                    Uzgred, izgleda da Vajda nije tamo
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Sinoc trenirao sa Gofanom, danas ce sa Delpom.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A igra i sa Viktorom dubl protiv Bopane i Kuevasa, odmah... hop.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne znam koliko je to pametno, mada može biti korisno.
                          Ipak fali mu mečeva.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Jel istina da su pocele da mu spadaju patike kad trci?

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post
                              Jel istina da su pocele da mu spadaju patike kad trci?
                              Pa ti si i vidovit...
                              Novak nije hteo da pridaje važnost tom detalju, i izlazi u javnost sa tim, ali kada si ti to već otkrio, nije imao kud nego da potvrdi na pres konferenciji
                              Vuk je gladan
                              kako sam reče...
                              Uzgred, noćas je na terenu u dublu sa Troickim.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by mr.gold View Post
                                Jel istina da su pocele da mu spadaju patike kad trci?
                                To nije istina, ali da mu spada sorc, to je opste poznato.

                                Comment

                                Working...
                                X