Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odluka odstupanja od plana je retkost koju obzirom na situaciju treba pozdraviti.
    Pokazuje da mu motivacije ne manjka i da je spreman na borbu.
    Akapulko kao izbor odličan jer mu treba testiranje protiv jakih igrača a i prijaće mu jer neće biti u novom epicentru histerične goatomanije.
    sigpic

    Comment


    • Ma kakvi NI gde ja tebe da kritikujem.. evo sa svim što si napisao.. slažem se.
      Nije nama uopšte lako, preveliki šok je nastupio naglo, bez ikakvog znaka upozorenja... pa tražimo i najmanji razlog zašto je došlo do toga, kada će da se završi (jer svi očekujemo da se završi ovaj pakao) i naravno ko je krivac.
      Ja sam po pravilu uglavnom na ženskoj strani, ne zato što sam neka feministkinja, bože sačuvaj, već možda što bolje shvatam, a i znam kroz šta sve žena prolazi.
      Ovaj Jelenin gaf naravno da mi se nije dopao, pogotovu ako je ovo ono neko uobičajeno ponašanje... jer mi je tako nešto prvo totalno strano, a drugo mislim da svi mi idealizujemo nekog koga volimo i cenimo, pa tako i taj njihov odnos. Nikako ovo ne ide uz tu sliku... ma koliko je ideal u relnom životu veoma retka i nestabilna pojava. No, kao što si i sam rekao ko smo mi da komentarišemo nečiji brak, ali i da idemo toliko daleko i osuđujemo situaciju od nekoliko sekundi... besmisleno.

      Slažem se potpuno kao što ti već rekoh sa ovim prethodnim što si napisao, ali bez obzira što često taj negativni tas prevagne na Jelelninu stranu, da je ona ovde možda problem, mi to ipak ne znamo i samo nagađamo. Nekako mi uz tu inteligentnu, školovanu, sofisticiranu mladu ženu sa širokim pogledima na svet ne ide ovo naprasno odbijanje dalje podrške i pre svega nerazumevanja da je njenom mužu ostalo par godina vrhunske karijere, te izostanak dalje požrtvovanosti.. pogotovu što nema nikakvu presiju u smsilu da dete mora recimo da se upiše u školu. A da izgleda kao da ne želi da se žrtvuje, izgleda.. i odmah mi taj W2016. nekako prvi padne na pamet...iako ni tu ne znamo zaštoo je tako ispalo, on na jednom, ona na drugom kraju sveta.

      Konfuzija.. da. Recimo u jednom trenutku baš sam pesimista, ajde da kažem realista (mada kažu da pesimisti za sebe uvek tvrde da su realisti), a onda se u drugom trenutku jako približim stanju optimizma i želim da verujem, jer pored te konfuzije zbrkanih signala.... igra odično III set protiv Istomina, pa IV prosto preda...boli ga rame-lakat..ne boli ga, sve je pod kontolom, pa opet u krug.... valjda se niko od nas ne miri sa tim da je ovo to i da dalje od njegove karijere nema ništa u smislu onih vrhunskih rezultata... dobro ne sigurno kao do sada u ta dva čuvena niza, ali bar nešto približno njima.. Ma koliko bili razumni i pokušavali se odvedemo u red i kažemo... treba smanjiti očekivanja, sve nam govori...onaj crv nikako ne da.
      Last edited by miloolja; 24-02-17, 16:23.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Poslije ovog posta nisam vise siguran na kojoj si ti strani. Mislim da podcjenjujes napor kome je izlozena Jelena.

        Nema razloga za pretjerani pesimizam. To sto smo vidjeli u zadnjih 9 mjeseci je prilican pad, ali sa fantasticno visokog nivo. Jedino sto mene stvrano brine su povrede.

        Od RG 2016, njega ne ukljucujem ranking izgleda sljedece:

        Code:
        Mari	9340
        Stan	4345
        Novak	4210
        Raonic	3365
        Niko drugi nema 3000 poena
        To ti govori koliko je visko Novakov strmoglavi pad.
        Last edited by NI; 24-02-17, 16:49.

        Comment


        • Pa na Novakovoj, čijoj bih bila?
          Ovde ima Novak za i protiv.. (nemoj bukvalno shvatiti ovo protiv)..a ako si mislio da ima i Jelena stranu.. ne, to nema veze.
          Možda je podcenjujem, nije isključeno, samo ovo ne radi od juče... ali naravno, najlakše je za nekom tastaturom piskarati u slobodno vreme, kitikovati ili odobravati.
          A što se tiče strana, mislim da me nisi shvatio... (pa zar opet ) .. kada sam rekla da naginješ drugoj strani.. mislila sam da si postao kritičniji.

          Nisam pominjala preterani pesimizam, ali i onaj mali je dovoljan, ako traje dugo.
          Last edited by miloolja; 24-02-17, 16:42.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ponovo te nisam razumio.

            1.
            I ja sam na Novakovoj starni ali razumijem i Jeleninu poziciju.

            2.
            Ja postajem lagano kritican prema Novaku. Uvjeren sam da je on jos uvijek najbolji igrac svijeta. Daleko iza drugog, iako ne vjerujem da moze ponovo dostici pik iz januara 2016. Dalje, mislim da moze da osvaja 2 slema u prosjeku u naredne 2-3 godine. Mislim i da ima motivaciju. No sad sumnjam u dvije stvari:

            *nisam siguran da ima podrsku drugih za jos 2-3 godine maksimalnog fokusa na tenis

            *pocinje pomalo da se ponasa kao zec iz basne "Zec i kornjaca"; u stilu mogu kad god hocu, i moze, ali vrijeme neumitno prolazi
            Last edited by NI; 24-02-17, 16:56.

            Comment


            • Vas dvoje kako ste poceli,na kraju necete znati ni na kojoj ste temi
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Kad je žreb za Acapulco?

                Poslato sa telefona

                Comment


                • @ mr Gold
                  Ok, stoji to da neko moze da tumaci "ispad" kao neprimeren ili nezreo, ali uopste ne znamo o cemu se radi i sta se upravo desilo u pauzi tokom koje je kamera bila iskljucena. Mozda je Nole ustiuo tamo gde ne treba dok su neki ljudi prolazili pored terena. U tom slucaju to "pa kako se to ponasas" bi bilo apsolutno opravdano. Koliko se puta meni, a verujem i svima vama, tako nesto desilo. Ali opet ja ne vidim i ne cujem nista sto bih okarakterisao kao "neprimereno i nezrelo" sa njene strane. Samo vidim da ljudi jedva cekaju da nadju nekog novo/starog zrtvenog jarca kako bi opravdali ovaj Novakov raspad. Istinski lov na vestice. Prvo Pepe pa suicidijalni brat, pa dijeta, sad "razjarena" Jelena koja ga maltretira i ne dopusta mu da zivi.. Ni ja nisam Pepea mirisao u pocetku, ali korisnik je postavio sliku iz 2012, od tog trenutka jednostavno brisem gurua sa crne liste. Mislim da je to sve rezultat nakupljene frustracije u navijackom taboru. Treba biti sto realniji i objektivniji. Ja sam licno strasno razocaran, verujem kao svi ovde, zbog svega ovoga sto Novak prikazuje zadnjih sest meseci. Dotakao je dno, a sto je najgore prikazao je apsolutnu neprofesionalnost. Ali uprkos tome ne dopustam sebi kinjim i vredjam neduzne ljude bez trunke dokaza.. da se realno radi o nekoj porodicnoj krizi ili nekom pomahnitalom clanu iste, ja ne znam niti iko od navijaca.
                  A to sto se Mirke tice, svako ima svoj ukus. Njemu se takva zena svidela/svidja, Novaku ovak'a. Mozda Federer nikada ne bi mogao da trpi neku Jelenu a Nole neku Mirku. S'tim sto sa ljudskog aspekta vise gotivim zenu kao sto je Jelena koja trazi svoj put u zivotu i zivi kao ljudsko bice, imajuci i posao i interesovanja, prica savrseno nekoliko jezika ima fakultetsku diplomu itd itd.. nego domacicu i starateljku koja brine samo o kuci, deci i muzu, gde muz okom ona skokom, ako on nesto kaze ona zuc i aminuje.. Treba biti covek i razumeti partnera, dati mu prostora i vazduha i uzivati u toj sreci koja proizilazi iz njegovog zadovoljstva i ispunjenosti. Ne mozes samo uzimati i uzimati a zauzvrat ne davati nista i biti srecan. Tako nesto samo poremeceni i narciozni ljudi mogu ocekivati. A plus on je za njiu bracni partner, covek koga voli i poznaje od svoje tamo neke 16e 17e godine a ne Novak Djokovic jedan od najboljih tenisera u istoriji.
                  Eno Olja me preduhitrila i ispisala nekoliko stavki koje delim i ja.

                  @Olja
                  Humor i veselo raspolozenje su uvek pravi lek za dusu.
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Bravo Fićo, lajk
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Odluka odstupanja od plana je retkost koju obzirom na situaciju treba pozdraviti.
                      Pokazuje da mu motivacije ne manjka i da je spreman na borbu.
                      Akapulko kao izbor odličan jer mu treba testiranje protiv jakih igrača a i prijaće mu jer neće biti u novom epicentru histerične goatomanije.
                      Pošto ne radi like ondaK da citiram.

                      Comment


                      • Jeco, dovedi ga u red. Jeco, mi te volimo.

                        Comment


                        • Izgleda da nema promene u pristupu, po vec ustaljenom obrascu- na turnir stize uoci samog pocetka , danas je zreb..
                          Jos se neko pojavljivanje na ceremoniji dodele Oskara pominje...
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Da, neverovatan je taj pristup i dolazak na drugi kontinent u poslednji čas.
                            I samo mu Oskar fali...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Видим да су и највећи фанови почели да схватају .... све више има опроштајних говора и подсећају нас ко је и шта је некада био Ноле, само фали да да се напише и слава му...неко ту написа да се износило сто неких оправдања и разлога, а има само један разлог: кад једном испаднеш из колосека, повратка нема! Сада нам престои да издржимо наставак каријере и мучење... како да преживимо то да Ноле није стално први?
                              Last edited by Žika; 26-02-17, 10:36.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako ima povratka tvom junaku Ziko ? Nas se necka, muci na raskrscu a to znamo vec odavno..
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X