Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fića View Post
    Dal je moguce da od svake sitnice neko mora da napravi skandal nezapamcenih razmera. Opet satanizovanje zene ovog puta ne zbog dijetalnih saveta vec zbog izgovorene recenice i tona te iste. Citam po netu da izvesni muzjaci uvredjeni nastupom gospodje Djokovic izjavljuju da ako bi se oni nasli slucajno, ne daj Boze, na Novakovom mestu odmah bi otrcali do prvog pravnog savetnika i pokrenuli parnicu za razvod. Verujem da isti ti castiti ratnici za Noletova prava i dalje zive kod mame koja im pere gace, sprema poparu i krpi iscepane carape.

    Ja jasno cujem Noleta u pozadini kako kaze "samo sam hteo da snimim...". Pa ljudi moji sta ako je u toj pauzi Nole nesto dobacio supruzi u fazonu: "Cek daj ovamo kameru da pokazem narodu koliko se Jecka ubucila, dodji ovamo prasence grok grok..." ili nesto slicno. Mozda je zena obukla vunene carape i one Fila papuce na cicak i on je hteo to sve da ovekoveci i posalje u vasionu. Pa to su neslane sale koje mogu svakoga da uvrede a kamoli zenu pod dejstvom hormona.
    Ajde bre i mater da mu je opsovala pa bi bilo ok. Kao da nikad niste culi na selu domacicu kako tera u ovu stvar domacina i glavu kuce (sve to kroz salu naravno )
    LIKE by Admin.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Ne znam da li je neko već postavljao

      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Nije jos zvanicno.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Dal je moguce da od svake sitnice neko mora da napravi skandal nezapamcenih razmera. Opet satanizovanje zene ovog puta ne zbog dijetalnih saveta vec zbog izgovorene recenice i tona te iste. Citam po netu da izvesni muzjaci uvredjeni nastupom gospodje Djokovic izjavljuju da ako bi se oni nasli slucajno, ne daj Boze, na Novakovom mestu odmah bi otrcali do prvog pravnog savetnika i pokrenuli parnicu za razvod. Verujem da isti ti castiti ratnici za Noletova prava i dalje zive kod mame koja im pere gace, sprema poparu i krpi iscepane carape.

          Ja jasno cujem Noleta u pozadini kako kaze "samo sam hteo da snimim...". Pa ljudi moji sta ako je u toj pauzi Nole nesto dobacio supruzi u fazonu: "Cek daj ovamo kameru da pokazem narodu koliko se Jecka ubucila, dodji ovamo prasence grok grok..." ili nesto slicno. Mozda je zena obukla vunene carape i one Fila papuce na cicak i on je hteo to sve da ovekoveci i posalje u vasionu. Pa to su neslane sale koje mogu svakoga da uvrede a kamoli zenu pod dejstvom hormona.
          Ajde bre i mater da mu je opsovala pa bi bilo ok. Kao da nikad niste culi na selu domacicu kako tera u ovu stvar domacina i glavu kuce (sve to kroz salu naravno )


          Dozvoli Fico,
          cenim tvoj stav i izrazavanje podrske, ali ja naprotiv, ne delim stav sa tobom.

          Misliim da je skandalozno da se jedna udata gospodja ponasa tako nedoraslo i detinjasto.
          Uostalom, usudio bih se reci, s kim si - takav si.

          Kada si cuo Mirku da tako nesto izjavi?!
          Nikad.
          Jer zivi uz esenciju bon tona i domacinskog, onog porodicnog vaspitanja koje je poneo iz toplog doma svojih divnih roditelja.

          Gospodja Djokovic je dobro prosla, kako je trebala da prodje.
          Uz sve te pare koje ima, bolje joj je da upise neku skolu za bon ton i lepo vaspitanje.
          To ne ide sa parama.
          Ne ne gospodjo.

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            Nije jos zvanicno.
            Sad' vidim na oficijelnom sajtu, da kao prvi sledeći turnir stoji IW.
            Mada možda bi mu i prijao Akapulko,kao dobra priprema za Američku turneju.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Pa sta znam.
              Da je meni ovako sta zena napravila, je ne bi bio spreman sve do AO.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Sad' vidim na oficijelnom sajtu, da kao prvi sledeći turnir stoji IW.
                Mada možda bi mu i prijao Akapulko,kao dobra priprema za Američku turneju.
                Sigurno.
                Dosta jak Acapulco ove godine, ako je rame ok, samo moze da koristi



                A daj vise i da zaigra , smorili smo ovde nevidjeno u poslednjih par meseci..
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Dozvoli Fico,
                  cenim tvoj stav i izrazavanje podrske, ali ja naprotiv, ne delim stav sa tobom.

                  Misliim da je skandalozno da se jedna udata gospodja ponasa tako nedoraslo i detinjasto.
                  Uostalom, usudio bih se reci, s kim si - takav si.

                  Kada si cuo Mirku da tako nesto izjavi?!
                  Nikad.
                  Jer zivi uz esenciju bon tona i domacinskog, onog porodicnog vaspitanja koje je poneo iz toplog doma svojih divnih roditelja.

                  Gospodja Djokovic je dobro prosla, kako je trebala da prodje.
                  Uz sve te pare koje ima, bolje joj je da upise neku skolu za bon ton i lepo vaspitanje.
                  To ne ide sa parama.
                  Ne ne gospodjo.
                  Mr Gold,

                  Svako ima pravo na svoj stav. Svejedno, mislim da si debelo pretjerao, sto je inace netipicno za tebe jer si uvijek odmjeren.

                  ----------

                  Ne vidim zasto bi Novak igrao Akapulko. Jedino ako su dojadili treninza sa Pjerom i Teslom.

                  Comment


                  • Nikada nemoj njegove postove da tumačiš i shvataš za ozbiljno, ni kada su odmereni
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Izgleda da ipak igra
                      Christopher Clarey‏@christophclarey
                      Confirmation that Djokovic will receive special wild card into ATP 500 in Acapulco @AbiertoTelcel next week. Joins Nadal, Raonic, Del Potro
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Dobro, Novače Đokoviću.. imaš li povredu ili nemaš???
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • To znaci da je spreman. Neka igra, smorio sam se.

                          Comment


                          • Da, da to svaki put kažemo... uffff
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              To znaci da je spreman. Neka igra, smorio sam se.
                              Spreman je naravno....za plaze Akapulka koje su najbolje u ovo doba godine.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ako Jeca Peca ide s njim, moze i na plazama Akapulka biti vaspitavan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X