Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav više odmor, ko šta radi Novak odmara, na svim nivoima.
    Last edited by miloolja; 22-01-17, 12:30.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Izgleda da ne odmara pravilno
      A sada mu valjda treba odmor od odmora.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • E vala ako se neko naodmarao u poslednjih osam mjeseci Djokovic je
        sigpic

        Comment


        • Ne odmara pravilno
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Svi igraju tenis i povremeno odmaraju, Djokovic odmara uz povremeno igranje tenisa
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by cssr View Post
              nego da vidimo sad, za koga smo u ev. Rafa Roze finalu? dajte najmanje losu opciju
              Nadal, naravno.. ko ce jurit 18 slemova, mrčio se.. Ali iskreno mislim da Raonu niko do finala ne moze zaustavit. Takodje, nisam pretjerano siguran u velike sanse Federera protiv Stana, ali to je vec vise vjerovatno od Nadalovog trijumfa nad golijatom.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Svi igraju tenis i povremeno odmaraju, Djokovic odmara uz povremeno igranje tenisa
                Jer tako je u mogućnosti
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Samo da nije povlađivanje... Prema narodu i prema Zimonjiću.
                  Mada u neku ruku domaća publika može pozitivno uticati..
                  Đoković Novak, jedan je Đoković Novak..
                  Last edited by Panchev9; 22-01-17, 12:43.

                  Comment


                  • Originally posted by cssr View Post
                    nego da vidimo sad, za koga smo u ev. Rafa Roze finalu? dajte najmanje losu opciju
                    Ma za Rodzera smo, 18 GS bi smanjio pritisak na Novaka. Rodzer bi opet bio nedostizan.
                    Last edited by NI; 22-01-17, 13:03.

                    Comment


                    • Što ste sigurni da će Nadal stići do finala?

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Što ste sigurni da će Nadal stići do finala?
                        Javlja mi se.
                        Šalim se.
                        Vidiš da brstimo ŠBBKBB.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by cssr View Post
                          Bogi je batalio
                          igrace vjerovatno Kuznjecov, Donskoj, Rubljov i Kacanov
                          Gabasvili je van forme
                          Misa Juzni ?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Juznji je odavno zavrsio sa DK, kao i Tursunov..iako su i dalje na turu
                            Last edited by cssr; 22-01-17, 13:41.

                            Comment


                            • Lepo mi NI i Tuta rekose, kjiziti unapred znaci prizivati propast
                              Ali sta da se radi, ovako nesto niko nije ocekivao. Potpuna katastrofa i bedak. Najgorih 7-8 meseci u Novakovoj karijeri jos od 2007. Imao sam veliku nadu pred pocetak slema (ne vezano sad za one nekoliko partije u Dohi koje po meni nisu bile ohrabrujuce, bez obzira sta ljudi mislili). Covek koji ne gubi na ovoj podlozi 6 godina (osim od odlicnog Vavrinke) ovako se predaje i dovodi sebe do samounistenja. Ja to ne mogu da prihvatim. Ovo sto je Novak uradio zadnjih 6-7 meseci je necuveno i baca senku na sve ono sto je ostvario 2015/16. Poklonjen Uso Vavcu, nonsalantno poklinjeno prvo mesto i Wtf Mareju, jos 15 slem Nadalu ili 18 Federeru i auf wiedersehen. Najgore je sto covek niti je povredjen niti mu je neko u familiji bolestan ili ne daj boze premunuo.. Kakva kriza na privatnom planu moze u ovoj meri da poljulja ovakvog sampiona? Pa Borg je bio zenskaros, bio je za raznoraznim zenama sumnjivog morala(evo ova Bertè se jos ne skda sa tv-a), verovatno se i drogirao i na kraju mu se glava raspala. Nole nas zivi kao bubreg u loju, zena, dete, roditelji, sve sredjeno, braca ziva i zdrava hvala Bogu, a on se ovako raspada nicim izazvan. Pogledajte samo Nadala i Federera sta rade. Nisu fizicki u najboljoj formi ali grizu k'o besni. Neko kaze "njegova karijera, njegova stvar"..e pa nece da moze.. onda nije trebao da stvara sve ovo, na unakazi na onaj nacin Nike-ov tandem i da ih salje u zaborav. Novak je pre svega romanticni heroj, novomilenijumski Ce Gevara, svidelo se to njemu ili ne. Ne moze Ce Gevara odjednom da batali revoluciju i kaze "boli me 'ono' za narod, nek se snalaze.. neka se vrate slobodno kapitalisti odoh ja na Sejsele."
                              On ima veliku odgovornost na grbaci, i to mora da postuje. Dzaba sto igra DC, Olimpiade kad ispusta tako lako ono najvaznije. Sa moje strane valja napraviti pauzu do daljeg i pratiti drugi neki sport jer mucno je gledati ovako nesto.
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Fićo brate nemoj tako malodušno.
                                Vratiće se Novak, igra je tu, forma, samo da malo predahne.

                                Lakše mi je ovo podnijeti nego 2013 i prepuštanje niza od pet godina broj1.

                                Comment

                                Working...
                                X