Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda je Bekeru zaista stalo do tog dečka i iskreno mu je mučno da ga ovakvog gleda.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      On hoce da kaze likuje, jer je po cacaninu svaki ali bukvalno svaki Novakov potez opravdan, pravi i bezgresan. I on jednostavno ne zeli da prizna da i bezgresni Novak ume i te kako da pogresi.
      Hvala na objasnjenu, pretpostavljala sam da je izraz turcizam, a ne stojim najbolje s istim.

      Ako je tako , to onda nije ono sto sam ja zakljucila.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Ma koji ce mu Beker, ni Muratoglu mu nije neophodan, ni Anakon - niko. Ima on Dusana Vemica.

        I kada kaze u intervijuu da ga to spominjanje rekorda sve manje i manje dotice. Pa dok ga je doticalo i dok je kako on kaze bio "zarobljen time" slemovi su se redjali. Sada kada ga sve manje i manje dotice slemova nema. Neka vidi on sta mu je bolje.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ajmo peticiju.. Anakona za trenera..Nećemo ni da pitamo Novaka..Moraće da prihvati..Prvo da ga plaća jer mi nemamo o'kle..

          Comment


          • Ali od svega je najjaci naziv video klipa koji je Olja podelila sa nama "Emotivna izjava Novaka Djokovica"
            Poslusajte molim vas i recite mi ima li tu e od emocija .... ili je sve ravno kao na traci bezlicno. Mozda sam ja lud, ne znam.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ali od svega je najjaci naziv video klipa koji je Olja podelila sa nama "Emotivna izjava Novaka Djokovica"
              Poslusajte molim vas i recite mi ima li tu e od emocija .... ili je sve ravno kao na traci bezlicno. Mozda sam ja lud, ne znam.
              Nisi lud.

              Mozda smo mi emotivni dok slusamo, ali Novak nije emotivan dok prica. Nasuprot, djeluje jako sabrano.

              Comment


              • Nagađanja, nagađanja i ponovo nagađanja jer nam je to jedino preostalo.
                Pošto je nagađati sasvim legitimno hajde da se pridružim tome u ovoj bari Novakovoj.
                Elem, savršeno svestan rizika etiketiranja teoretičarem zavere (za šta šab mi gabri) nagađam da uzrok mentalnog disbalansa leži u nečasnim a zakulisnim radnjama koje se provlače kroz celu karijeru sa kulminacijom sredinom prošle sezone.
                Naravno pošto je reč o nagađanju teško ga je braniti ali ću pokušati.
                Koga zanima izvoljevajte sa demantima i pitanjima
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ali od svega je najjaci naziv video klipa koji je Olja podelila sa nama "Emotivna izjava Novaka Djokovica"
                  Poslusajte molim vas i recite mi ima li tu e od emocija .... ili je sve ravno kao na traci bezlicno. Mozda sam ja lud, ne znam.
                  Ti si inače poznat ko neemotivan osoba, tako da nisi prozvan da ocenjuješ

                  Naslov je stavio Telegraf.. šta se pa čudiš aman i šta očekuješ, svašta od tebe.
                  I nije to suština mog postavljanja već onog šta je rekao srpskim novinarima, a ne kako..
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ti si inače poznat ko neemotivan osoba, tako da nisi prozvan da ocenjuješ

                    Naslov je stavio Telegraf.. šta se pa čudiš aman i šta očekuješ, svašta od tebe.
                    I nije to suština mog postavljanja već onog šta je rekao srpskim novinarima, a ne kako..
                    Ne ulazim ja u sustinu tvog posta, vec u naslov video klipa. Nebitno je potpuno ko ga je postavio, cak je i dobro sto je postavljen.
                    I nista to nije upuceno protiv tebe, vec protiv onoga ko je takav smesan (slobodno mogu da kazem smesan) naslov napisao.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • De, de i ne mislim da je protiv mene.. ali to je isto kao kada Kurir, Informer ili sl (a tu su i Blic i svi ostali portali) stave naslov da bi privukli koji klik više
                      Totalno nebitno.. zapravo jeste bitno...tražite emocije kod Novaka.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne trazimo, dokazujemo da ih nema, barem ja. Dokazujem da mu stalo mrvu nije. A uzasno mi je zao sto je tako.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • I ovo je nagađanje. Ne znaš da li mu je stalo i koliko. Ne možeš da znaš, niti iko može da zna od nas ovako preko TVa, medija, foruma.... To što vidiš je nešto sasvim drugo.
                          Last edited by miloolja; 19-01-17, 19:49.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Niko mu neće zameriti ako se sada povuče psole ovoga ali zašto pobogu nema motivacije da igra, pa toliko je još rekorda ostalo da obori a on se zasitio i neće više da osvaja, samo mu to zameram. Meni je tužno a verujem i većini da gleda ovo što igra, nzm samo da li će se opametiti i krenuti starim putem slave i uspeha.

                            edit: Kako Olja ne znamo da li mu je stalo, pa da mu je stalo on bi ovo preokrenuo očas posla. Daj nemoj da se zavaravamo ovi kao što je danas Istomin mu služe za doručak ali pošto Novak jede travke i ostalu travuljinu a u Istominu ima mesta Novaku je nezanimljiv.
                            Last edited by Lord Aleksoni; 19-01-17, 20:05.

                            Comment


                            • Ala vas je razmaziooooooo....cccccccc... čuj preokrenuo bi začas posla, pa ne ide to Aleksa baš tako. A drugo emocije i želja u nekom poslu jesu važni, ali ne vode uvek do uspeha i pozitivnog preokreta.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Uporedite ove dvije izjave.

                                13. januar


                                http://sportklub.rs/Tenis/Grand-Slam...jos-bolji.html

                                Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je pred početak Australijan Opena da ne samo da veruje da može da odbrani titulu u Melburnu, već i da ostvari nešto što u tenisu nije viđeno skoro pola veka.
                                Ja citam da time najavljuje slem.


                                19. januar



                                Poslije 2 minuta otprilike kaze:

                                "Mi zivimo u drustvu gdje se potencira konstantno nekakv uspjeh. Pravo da vam kazem mene sve manje to tangira."

                                Ja ne znam za veci uspjeh u tenisu od slema. Sto se desilo izmedju 13. i 19. januara? Dobro, Istomin je igrao strasno ali odjednom ga ne zanima uspjeh.

                                Ta promjena misljenja me navodi na pomisao o nekakvom pritisku koji nema direktnu vezu sa tenisom.
                                Last edited by NI; 19-01-17, 20:26.

                                Comment

                                Working...
                                X