Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ne putuju jer je Jelena imala poslovnih obaveza u Milanu, a i čini mi se da od kada je Stefan rođen ne idu u Australiju sa njim.
    Da, Stefan ne ide u Australiju. Ali prethodnih godina su bili bar u Dohi sa Novakom, pa je Novak odmah putovao u Australiju i imao je vremena da se navikne na uslove. Ove godine ni to nije bio slucaj. Ko sto rekoh, mogli su zadnja 2 dana turnira da dodju u Dohu i tada da se vide...

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pa video si to odjednom.... hop RG ...i onda tras ... nego šta nego da je odjednom.. nije valjda razočarenje od W sve ovo doneleo koje je usledilo odmah posle French Opena, naravno da nije, a od tada ide sunovrat. Pepe, ma on je tu godinama, Novak se godinama hrani slično, a pogledaj stav na terenu i udarce, izbor njihov. Katastrofa! Sve ceo paket je užasan. Ne može Pepe da ima ovoliki uticaj i ishrana iznenada odmah posle RG, porsto to nije razlog dovoljan za ovakav sunovrat.

      Samo ovo što porodica ne putuje sa njim, neverovatna mi je glupost, naravno njihova stvar, ali ako mu je to važno, ne može bez njih, onda ne razumem, ako mu je opet važno i u mislima je sa njima, onda ne treba sve da muči, sebe ponjaviše, lepo nek ostane kod kuće i da se razilazimo kao što sam još jesenas napisala.
      Sećaš se kada je Jelena pre rođenja Stefanovog govorila kako ne bi volela da odgaja dete po hotelskim sobama?
      Tajming penthouses-a na Manhattanu je pravi...
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ne putuju jer je Jelena imala poslovnih obaveza u Milanu, a i čini mi se da od kada je Stefan rođen ne idu u Australiju sa njim.
        Ma nek imaju svi oni oko njega veće prioritete, who cares... očigeldno niko... prošle godine je dete bilo malo, ove je već nerazumljivo, meni naravno, opet ponavljam, njihova stvar, kao i moja dda li je normalno da se ovoliko unosim u ovo više.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa video si to odjednom.... hop RG ...i onda tras ... nego šta nego da je odjednom.. nije valjda razočarenje od W sve ovo doneleo koje je usledilo odmah posle French Opena, naravno da nije, a od tada ide sunovrat. Pepe, ma on je tu godinama, Novak se godinama hrani slično, a pogledaj stav na terenu i udarce, izbor njihov. Katastrofa! Sve ceo paket je užasan. Ne može Pepe da ima ovoliki uticaj i ishrana iznenada odmah posle RG, porsto to nije razlog dovoljan za ovakav sunovrat.

          Samo ovo što porodica ne putuje sa njim, neverovatna mi je glupost, naravno njihova stvar, ali ako mu je to važno, ne može bez njih, onda ne razumem, ako mu je opet važno i u mislima je sa njima, onda ne treba sve da muči, sebe ponjaviše, lepo nek ostane kod kuće i das e razilazimo kao što sma još jesenas napisala.
          Moje pitanje je bilo kako odjednom? Znam kako je krenuo sunovrat. Ali kako odjednom?
          U roku od mesec dana covek menja pricu, nacin zivota, karakter. Nije sve do Novaka to mora biti jasno.
          Bio je Imaz deo tima ali ne toliko bitan, nakon RG-a ima veoma bitnu ulogu.

          Sve vise mislim da je istina ono sto sam citao po stranim forumima, da je Marko bio I bedaku, da se hteo roknuti zato sto nije mogao da se nosi sa Novakovim uspehom, padanje u depresiju I prenemaganje.
          Stiskaju ga Marko I Jelena, moraju oni ispred svega I to je to.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • ja sam nesto cuo da u poslednje vreme stvari kod kuce nisu bas u najboljem redu, tj da se pravi farsa za slikanje itd, a da nisu bas nesto u ljubavi..
            mozda je to razlog slabijih partija i ne dolazenja na meceve

            Comment


            • Kod svih ostalih vrhunskih sportista, cela familija (bliza porodica) se prilagodjava njima. Zrtvuju, odricu se, cine sve da tom sportisti bude najbolje. Osim kod Novaka, tu se on prilagodjava (ocigledno).
              Ja ne vidim nikakav problem da ih uopste nije video, ako vec oni nisu mogli da dodju do njega. I onako je planirao da posle Australije ne igra nista do IW, tako da bi imao vremena na pretek da provede sa svojima.
              Last edited by Sandugp; 19-01-17, 09:29.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ma nek imaju svi oni oko njega veće prioritete, who cares... očigeldno niko... prošle godine je dete bilo malo, ove je već nerazumljivo, meni naravno, opet ponavljam, njihova stvar, kao i moja dda li je normalno da se ovoliko unosim u ovo više.
                Nisi skontala moju ironiju. Šta god da radi Jela, može da stavi na čekanje još 2-3 godine i bude podrška Novaku.
                Uostalom ako može Mirka sa četvoro može i ona sa jednim u Australiju.
                Mislim da je zapravo to najveće previranje. Da li bataliti karijeru, pritisci porodice ( čitaj žene ) da više vremena provodi kod kuće i sa detetom i eto problema.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Maxx-a View Post
                  Sećaš se kada je Jelena pre rođenja Stefanovog govorila kako ne bi volela da odgaja dete po hotelskim sobama?
                  Tajming penthouses-a na Manhattanu je pravi...
                  Sećam se naravno.

                  Pa jbg SoHo je SoHo.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A možda oni prate Novaka i njegove planove a nama nekima izgleda da su svi drugi krivi
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • E kad' se opanak popapuči pa utripuje da je čizma.
                      Što se tiče Marka , baš me čudi kako je Venus uspela da ne padne u depresiju.
                      Novak oko sebe ima krvopije. Jedina Dijana da ga gleda kao Novaka, ostali vide bankomat.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        A možda oni prate Novaka i njegove planove a nama nekima izgleda da su svi drugi krivi
                        Mozda, ali da je tako zar ne bi dosli u Melburn da pruze podrsku svom dragom? Kao sto Federerova Mirka konstantno dolazi, kao sto Marejeva majka Dzudi konstantno dolazi, kao sto Nadalov trener i stric konstantno (logicno) dolazi, kao sto su ranije uvek bili tu uz njega?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Različiti su ljudi očigledno
                          Nije on više dete,a da svi toliko manipulišu sa njime, barem ja ne bih rekla onako kako participiram inteligenciju. Ako je tako onda me baš razočarao
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Ne verujem ja da iko manipulise njim, ali verujem da ne zele da mu se 100% posvete - barem jos koju godinu. Pa kada zavrsi karijeru onda neka rade sta hoce.
                            Videla si kako je na Rafu uticao razvod roditelja. U najboljem momentu uzima W 2008, uzima pocetkom 2009 Australiju sve je pod njim i onda mu se roditelji razidju - on nestane. Sve do pocetka sezone sljake 2010 se nije vratio kako treba. Ocigledno je tada pronasao svoj mir i vratio balans i krenuo opet u dominaciju.
                            Otkud znamo da Novak nema (ne toliko drasticnih) ali slicnih problema koji mu uticu na fokus i izbacuju ga iz ravnoteze, ne moze da se posveti tenisu 100%.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ali možda je plan da se karijera lagano završava . Porazi kao ovaj sigurno nisu planirani ali nekako imaju paralelu sa svime što se dešava u Novakovoj igri i karijeri još od početka sezone sljake ,ne samo RG.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Moje pitanje je bilo kako odjednom? Znam kako je krenuo sunovrat. Ali kako odjednom?
                                U roku od mesec dana covek menja pricu, nacin zivota, karakter. Nije sve do Novaka to mora biti jasno.
                                Bio je Imaz deo tima ali ne toliko bitan, nakon RG-a ima veoma bitnu ulogu.

                                Sve vise mislim da je istina ono sto sam citao po stranim forumima, da je Marko bio I bedaku, da se hteo roknuti zato sto nije mogao da se nosi sa Novakovim uspehom, padanje u depresiju I prenemaganje.
                                Stiskaju ga Marko I Jelena, moraju oni ispred svega I to je to.
                                Ogovor na ovo ima samo Novak i kako to odjednom. Ja nemam, kao ni ti uostalom... previše je u igri raznih rekla-kazala...guru, vege, žena...bla, bla... mislim da je razlog mnogo jednostavniji da ne želi u dubini duše više da se cima i unosi u ceo taj beli cirkus, naravno nema veze ono što izjavljuje naokolo, sa verovatno nekim tim porodičnim čudnim odlukama, izostancima, problemima...tra la... Napraviše od ovoga kao da je Jelena od juče sa njim i kao da je ispred Novaka još 10 god top karijere, a ne ev 2-3... mada sami su krivi, eno gledam njen post na Inst Mnogo mulja, nedorečenih stvari, mnogo nagađanja, ali jedna je istina danas.. Novak je igrao izuzetno loše (stalno mi pred očima oni nerezonski slajsevi ), mlako, bez one njegove igre i razvalačenja protivnika po uglovima, bez oštirne (kad god je u meču tako igrao Istomin nije imao šanse) i ključno ... sa nedovoljnom željom.
                                U te manipulacije, pogotovu oko brata ne verujem ni malo, sigurno da mu nije svejedno ako mu nije dobro, ali da ovaj imao probleme i to ne sada nego pre ne znam kog vremena.... tako da siguro nema veze sa ovakvim Novakom. Saznaćemo možda jednog dana kada izda neke memoare.

                                Boris Becker: "I sat next to Toni Nadal and Bresnik. We were all bewildered at how absent Novak was."
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X