Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7eleven View Post
    Da li je Nole ubacio neke nove momente u igru, ili se to samo meni čini, naime nazmenični BH i FH paralele ne nesto jake ali dovoljno da se protivnik razvuče po terenu.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Ima on to, samo sto je tako tesko igrati. No, danas je to bila neohodnost. Htio je po svaku cijenu pokazati Andiju da je bolji.

    Comment


    • Jedino što mora da popravi u igri ,ako je to uopšte u igri je killer instinct.
      Kada ima protivnika na konopcima- da ga dokrajči.
      Ono što je mene zabrinulo je što je Marej uglavnom dobijao duže razmene.
      P.S. Potvrđeno je da Pepe neće biti na AO , kao što sam već ranije pisala, a i šuška se o trajnom prekidu saradnje ( bar javno ).
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        NI je rekao da ako bude vetra Endi je blagi favorit. Vetra nije bilo.
        Kako blagi kad mu je NI davao 65% naspram 35% za Novaka.

        ;)
        Originally posted by miloolja View Post
        I sta ce mu onaj Vemic, nije mi jasno. Bezizrazajan. Lepo govorim godinama unazad, mene ko motivatora, pa da vidi kako ide sve ko po loju..i nema mrkih pogleda i gestikulacija ka boksu.
        Al stvarno ...kako mogu da sede ko mumije...ja izgoreh

        tt
        Olja Vemic zato i jeste tu, on sluzi da bude miran i stalozen takav je i kada na treningu nesto ne ide.
        Originally posted by torpedo View Post
        Hvala puno.


        NI zato i rekoh za ono pod 7 vidimo se sutra

        Vetar ispod 4ms najavljen a to oni na moru ne mase.

        Bravo za analizu.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ono što je mene zabrinulo je što je Marej uglavnom dobijao duže razmene.
          To je tacno ali...

          Prvo, prednost nije bila velika. Drugo, to je taktika koja ne odgovara Mariju. Njome gubi mec cak ako i dobija poene.

          cacacnin,

          U pravu si. Nisam rekao blagi nego jasni favorit. Uz vrlo jaki vjetar sam racunao da Novak ima male sanse. Ofanziva, kojom je unistio Marija, ne bi bila tako efikasna.

          Nisam se samo u vjetru prevario. Nisam vjerovao da Novak moze ovako da odigra. To je jako blizu njegovog maksimuma.
          Last edited by NI; 07-01-17, 20:39.

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post

            Olja Vemic zato i jeste tu, on sluzi da bude miran i stalozen takav je i kada na treningu nesto ne ide.
            Nije poenta kakv je Vemić, već da mu kao takav ne odgovara, da ponovim.. po senzibilitetu nikako. Nisu ono bile frustracije zbog promašenih ili neostvarnenih poena, već zbog toga što ne reaguju u boksu ili reaguju mlako. Možda u tim trenucima i traži dlaku u jajetu, ali to je i nebitno. Nije poenta što je ovaj miran, pa treba da smiri podivljalog Novaka, poenta je što ne reaguje adekvatno ili kako želi... Počeću još da verujem u Sanduovu teoriju, ma koliko mi blesavo zvučala, da mu žao para. Vemić mu nije potreban, uostalom sećamo se i prošlog njegovog perioda sparingovanja.
            Last edited by miloolja; 07-01-17, 20:47.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nije to moja teorija, to je samo pretpostavka. Koja uopste ne mora da bude tacna, ali je svakako moguca.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ajde de..teorija, pretpostavka...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Jedino što mora da popravi u igri ,ako je to uopšte u igri je killer instinct.
                  Kada ima protivnika na konopcima- da ga dokrajči.
                  Ono što je mene zabrinulo je što je Marej uglavnom dobijao duže razmene.
                  P.S. Potvrđeno je da Pepe neće biti na AO , kao što sam već ranije pisala, a i šuška se o trajnom prekidu saradnje ( bar javno ).


                  Danas smo videli da mu je stalo... To je najbitnije..

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Nije poenta kakv je Vemić, već da mu kao takav ne odgovara, da ponovim.. po senzibilitetu nikako. Nisu ono bile frustracije zbog promašenih ili neostvarnenih poena, već zbog toga što ne reaguju u boksu ili reaguju mlako. Možda u tim trenucima i traži dlaku u jajetu, ali to je i nebitno. Nije poenta što je ovaj miran, pa treba da smiri podivljalog Novaka, poenta je što ne reaguje adekvatno ili kako želi... Počeću još da verujem u Sanduovu teoriju, ma koliko mi blesavo zvučala, da mu žao para. Vemić mu nije potreban, uostalom sećamo se i prošlog njegovog perioda sparingovanja.
                      Ma kakvi zao para evo primer covek koji onako "kiti" muziku ne moze da se kaze zao para za bilo sta a kamoli za posao

                      Olja kad sam igrao i trenirao a po prirodi sam "nercik" sve redom sam terao u PM svi su mi bili krivi... preorem 20 razmena od toga 7 vrhunskih napada i izgubim poen... pa pojeo bi oca i majku....

                      Vemic je takav od samog pocetka igranja tenisa pa i od pocetka prve "saradnje" sa Novakom.
                      Novak to zna i zato je tu gde jeste.

                      Novak gubi par poena gde odlicno napada siri Endija a ovaj mu krade poen strasnom (po meni nikad boljom defanzivom) onda frustracije ka boksu tipa zasto cutite BRE, ustanite jednom...Gris se cepa od smeha a Dule mrtav hladan
                      Ali Novak posle meca sve to anulira zahvali se Vemicu ... takav tip mu treba, znaju se godinama.

                      Originally posted by NI View Post
                      To je tacno ali...

                      Prvo, prednost nije bila velika. Drugo, to je taktika koja ne odgovara Mariju. Njome gubi mec cak ako i dobija poene.

                      cacacnin,

                      U pravu si. Nisam rekao blagi nego jasni favorit. Uz vrlo jaki vjetar sam racunao da Novak ima male sanse. Ofanziva, kojom je unistio Marija, ne bi bila tako efikasna.

                      Nisam se samo u vjetru prevario. Nisam vjerovao da Novak moze ovako da odigra. To je jako blizu njegovog maksimuma.
                      NI po meni nikad bolja defanziva Endija je dovela do gubitka seta i onako dugackog meca.

                      Nisam ni ja verovao da Endi moze ovako da odigra posle prethodnih meceva a pogotovo ne Novak, prevario sam se i dobili smo strasan mec.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • U Melbourne-u vetar iako moze da duva, ne moze biti znacajan faktor u mecu Djokovic Murray, kako do njega moze doci sada samo u F ili ranijih godina eventuralno u SF ,jer do tada se svi mecevi igraju u RL koja je krovom dosta zasticena i kada nije otvoren , nesto kao sada AA. Utoliko jos je veci peh ta povreda kao i gubitak motivacije pred USO16, mogao je vec biti najbolji igrac na hardu svih vremena.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          NI po meni nikad bolja defanziva Endija je dovela do gubitka seta i onako dugackog meca.
                          Varas se. Marijeva ofanziva, kombinovana sa defanzivom, je dovela do gubitka 2. seta. Sama defanziva nije dovoljna. To se vidjelo u 1. setu. Mari jespasavao mec lopte ofnazivom.
                          Last edited by NI; 07-01-17, 23:34.

                          Comment


                          • Danas je nesto pokazao i dokazao i to je vazan iskorak. Ali dobio je jednu bitku, ratovi se dobijaju na Slemovima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Varas se. Marijeva ofanziva, kombinovana sa dfenzivom, je dovela do gubitka 2. seta. Sama defanziva nije dovoljna. To se vidjelo u 1. setu. Mari jespasavao mec lopte ofnazivom.
                              Ima istine.

                              Jeste spasavao ali dosta napada, vinera bilo iz odlicne defanzive

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ono što smo videli je da Murrey dobija sve duže poene.
                                Posle drugog seta se videlo da je svežiji od Noleta koji je imao nekih problema s nogom/nogama. E sad Noletova pobeda iz inata i na iskustvo i na mišiće mi ne daje za pravo da kažem da je favorit za AO
                                Loptica je okrugla Nole se vraća da li je spreman za 5 setova ostaje da se vidi.
                                Definitivno je Murrey ovim mečom skinuo pritisak s sebe od 38 uzastopnih pobeda sto mu i ne treba na AO ali jasno poručuje šta treba žrtvovati.

                                Meni lično ostaje veliki žak za 2016 USOpenom kad je morao da sebe svrsta na posebnu lestvicu u sv. tenisu kao i kod sponzora ali to je već neka druga tema


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X