Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Ja zaodovoljan i Novak je vidi se.
    Vi moji dragi forumasi?
    Ni kako vidis igru?

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
    Rutinska pobjeda u teskim uslovima protiv penzionera, doduse dosta neugodnog.

    BH je danas bio top.

    Comment


    • Drago mi je da si video top BH.
      Sledeci mec me zanima, veoma.
      Finale nece biti problem.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Skracena Bh dijagonala, kako volim taj udarac... nekako uvek znaci da veruje u sebe..,

        Kako je inace svilen ,za danasnjie uslove.. jos je i dobro servirao ..
        Generalno servis i dalje brine, nema dovoljno slice-a kojim moze da izbaci protivnika sa terena , a i kad ga izbaci cesto masi lagan FH
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Najvece postovanje za Radeka, 38 godina, a i dalje igra na najvecem nivou. .
          nemoj mi reci da sumnjas da ce Novak u njegovim godinama biti na nivou

          doktor ispalio, dakle sjutra protiv Verdaska lovi 500. atp pobjedu na betonu

          Comment


          • cssr,

            Sto znaci masna jedinica?

            12|30|5|66|223|4|26:23|23:22|24:11|1

            Comment


            • ‚‚Đoković ne krije da mu je Radek Štepanek jedan od prijatelja koje ima na Turu. Zato ga je po završetku meča čvrsto zagrlio i nekoliko sekundi su popričali. ‚‚

              ‚‚ Strane kolege su pitale Novaka šta pomisli kad ugleda Štepaneka koji igra u 38. godini života.

              "Uzbuđen sam uvek kada ga vidim i pomislim da ću i ja imati karijeru dugovečnu kao što je njegova. Uvek kažem sebi: „Kada on može, možeš i ti!“", rekao je Nole. ‚‚

              http://sport.blic.rs/tenis/sa-novako...ampion/w64n2cc

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                jedinica?
                najbolji

                Comment


                • Originally posted by cssr View Post
                  najbolji
                  A ja mislio da je greska, da treba biti 2.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sirina!

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment




                      • ...da ste zivi i zdravi dragi fanovi!

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Gleda te dete, pazi malo šta radiš...

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jel ovo u malog ona folija za umotat sendvič

                            Comment


                            • Hvala Olja, divna slika.
                              Jeste folija, trubica sa kojom sva deca vole da se igraju.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • 1.
                                Jako vazna Novakova pobjeda, a bio je blizu poraza, jako blizu. Upravo ovakve pobjede dizu takmicarski nivo i samouvjerenje. Ova danas vrijedi 10 lakih pobjeda.

                                2.
                                Mec je imao cetiri faze. U prvoj, do 4:2 u 1. setu za Novaka, se vodila mucna borba u kojoj je Nole nekako dosao do brejka. Sve je bilo protiv njega. Klizavi teren, vjetar, u to vrijeme vrlo dobri Verkasko. O Fernandovom servis i pogotovo FH sve znamo. Vrhunski udarci. Kad ga ide vrlo opasan protivnik. Da budu stvari gore, on moze da probije FH-dom kroz vjetar dok Novak ne moze svojim. To je u startu bila dodatna prednost za Verdaska.

                                Osim toga, danas ga je BH jako dobro sluzio. No, najvece iznenadjenje je bio FH defanzivni slajz. Udarac je do ludila dovodio Novaka. Kao da igra protiv Marija po vjetru. Njime bi Fernando otupio Novakov napad.

                                Svejedno, Novak je kroz stisnute zube, nekako stigao do prednosti.

                                3.
                                Onda dolazi kolaps. Tacno se vidjelo da se ponadao da je slomio Fernanda, da ce mu dati pobjedu kao sto mu je dao u trecem setu.

                                Ali Verdasko je digao nivo. Bio bolji u nego u prvoj fazi meca. To je sve skupa bilo previse za Novaka. Nastupio je raspad. U jednom trenutku je mec licio na onaj u MC-u 2010. kada se Novakova igra u 2. setu potpuno raspala. Sest izgubljenih gemova za redom, dva izgublena servis gema sa nulom, izgubljeni set i 0:2 u drugom.

                                Unofficialpage je bio u pravu kad je napisao odlicna igra Verdaska i raspad Novaka. Nije kontradiktorno. Jedno je izazvalo drugo. Rezutat je u tom periodu, 6:0 za Verdaska, to pokazuje.

                                Najgore od svega je bilo sto Novak nije pokazivao da ima volje da se nosi sa svime time. Na trenutak mi je prostrujila misao: "Penzija, on nema motiva, ne moze da igra izjednaceni mec."

                                4.
                                I onda me je dematirao u 4. gemu 2. seta na najbolji moguci nacin. Digao je igru, strasno je digao igru... Doduse i vjetar je bio malo popustio. Od agresivnog returna u prvom poenu, koji je Verdasko sa dosta srece dobio, to je bio mnogo agresivniji, mnogo odlucniji Novak. Vidjelo se da zeli da se bori da nece dati mec. I odmah je uslijedio pad u Verdaskovoj igri. Teze je bilo pogoditi viner.

                                Do TB smo imali odlican mec. Obojica su igrali jako dobro. Razigrani i oskokoljeni Verdasko je bio malo bolji ali se Novak nije predavo, borio se za svaki poen. Tako se ulazi u takmicarsku formu.

                                U TB je Verdasko dosao do 6:2 prednosti. Uz 2-3 Novakove neiznudjene greske. Imao je 5 mec lopti, tri na svoj servis. Dvije je igrao oprezno i izgubio. Jednu je igrao super agresivno i promasio.

                                Trebao je igrati sve tri agresivno. Odnos vinere neiznudjenih mu je bio 1:2. Sanse da jednu pogodi od 3 su bile 70%. No, Novak mu je pomogao da pogrijesi. Nije rizikovao. Protiv veceg sampiona bi to bilo pogubno, ali protiv Verdaska je bilo ispravno. Znak da je Novak jasno mislio.

                                5.
                                U trecem setu je Verdasko kolapsirao, ali tek posto je lako dobio prvi gem. Potom je se Novak pretvorio u zid. Fernando je znao da nema sansi. A ono lupanje i promasivanje je vise bilo opravdanje pred samim sobom nego smislena taktika.

                                6.
                                Mnogo sam opimisticnij poslije ove pobjede. Novak je pokazo da je jos uvijek gladan uspjeha.

                                7.
                                Ako bude jednako vjetrovito kao danas, Novakove sanse sutra su male.
                                Last edited by NI; 06-01-17, 18:46.

                                Comment

                                Working...
                                X