Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To citiranje ljudi koji mu zameraju neke stvari, sa razlogom ili bez po TVOM misljenju... samo je dizanje tenzije. Niko ga apsolutno pljuvao nije, niti to dozvoljavam. E sad i to sto ga ti dozivljavas tako kako se ni rodjena deca ne tretiraju, koju cesto kritikujemo, kada to zasluzuju, druga je prica.
    Ignor ili preskakanje postova ljudi koji vas iritiraju je zakon!

    tt
    Last edited by miloolja; 02-01-17, 16:17.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kakva je Novak mašina.

      Ove dine ga niko neće dobiti.

      Comment


      • Pazi Olja kad ljudi idu skroz u kontru od stanja kakvo jeste ja onda okrenem u kontru na drugu stranu, nisam nikoga vredjao jednostavno forum, fan tema naseg Novaka.

        Da, psujem i ja deca kad zasluze, kaznim pa i Novaka kad igra ali u sebi a ne javno i nekoliko puta gore nego sto stvarno jeste stanje.

        Ajde necemo vise.

        Bitna je pobeda u prvom mecu na startu godine i jos bitnije sto Novak uopste nije delovao lose.

        Malo servis skripi ali bice to dobro, nadam se.


        Ps: Goku kraljino

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        Last edited by cacanin; 02-01-17, 16:24.

        Comment


        • Oni idu u jednu stranu i krajnost, ali i ti u drugu. To sto ga kritikujes u 4 zida, tvoj izbor, i ne mozes drugima oduzimati pravo da to rade javno, a to stalno radis. Jedno je kada napises da se ne slazes sa misljenjima vecine, a drugo je kada ides od posta do posta i citiras sve redom....
          Da ne pominjem koliko njih ovde troluje, sto je nekad vise, a nekad manje simpaticno, priznajem. A da ne pricam da ti sigurno ne volis i ne postujes Novaka vise.
          Dakle, jos jednom... samo ignor.

          tt
          Last edited by miloolja; 02-01-17, 16:46.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • 1.
            Novak igra fantasticno za jednog penzionera.

            2.
            Vladane, da ne znam da se zezas i da si kolerican, poslije nekih tvojih komentara bih svasta pomislio...

            3.
            Niko normalan nije mogao pomisliti da ce Novak poslije 6 nedjlje pauze biti u top formi. Osim toga, dobio je jako teski zrijeb. U prvom kolu, kad mu treba neko da mu pomogne uci u ritam, dobija velikog servera protiv kojeg nije nikad igrao. Dakle citanje servisa je na pocetku nikakvo.

            Uz to, Struf ima sve udarce. Vidi se da su mu i mama i tata teniski treneri. Krece se jako dobro za svoju visinu. I udarao je kao lud na pocetku, svako zna kako treba protiv Novaka. Sto je najgore, sve mu je ulazilo u prvih par gemova.

            Dakle, s neba pa u rebra, Novak se suocio sa jako neugodnim protivnikom. Naravno, top igra Novaka mora da pokaze da se Struf losije krece od njega i da nema potrebnu konsistentnost. Ali Novak nije bio, niti je mogao biti, u top formi od prvog gema.

            4.
            Pokazao je nekoliko slabosti. Zurio je da izgubi svoj drugi servis gem. Pala mu je koncetracija kada je brejknuo u 2. setu, servis je daleko od zeljenog... Ipak najvise sto me brine je da nije igrao dobro kriticne poene kad je bio pod velikim pritiskom, tj prvih nekoliko gemova.

            5.
            Vise je onoga sto ohrabruje. Brzina je odlicna, defanziva je odlicna, poslije inicijalnih problema, FH, pogotovo paralela, je bio odlican. Dosta brzo je poceo da cita Strufov servis. To je doprinijelo Strufom padu. Dvije stvari su mi se posebno svidjele.

            Prvo, nije htio da pravi kompromis kad ga nije islo. Isao je do daske iako je promasivao. Tako i treba. On ganja 18 GS-ova a ne gem vise protiv Srufa.

            Drugo, vidjelo se da mu je stalo. S tim sto to uglavnom nije pokazivao kao kolerik lomeci rekete i psujuci. Ja sam vidio relativno hladnu odlucnost sangvinika.

            6.
            Sve u svemu, nije mogao biti bolji start. Daleko bolje nogo da je pobijedio 6:2, 6:2.

            7.
            Marija, stranica o BMI-ju je odlicna. Novak ima najnizi BMI. Zato se najbolje krece. Potom Cilic. On se najbolje krece za igrace preko 195 cm.

            Comment


            • Mene nervira sto je ocigledno da Vajda ne moze da ga prati na svim turnirima ove godine (primera radi nije sa njim ovde i ko zna na koliko jos turnira nece moci da dodje) a on ne radi nista povodom toga.
              Ok nije mu naprasno odgovarao Beker vise - ne ulazim u razloge - i razisli su se. Moje licno misljenje je da je Novaku bilo mnogo da ga placa. Koliko god to cudno i smesno zvucalo, mislim da mu je Beker bio skup i da Novak mnogo paznje posvecuje lovi. Ali to je nebitno, bitno je (barem meni) da nije uradio nista povodom ociglednog nedostatka trenera. Znaci otisao Beker, angazuj nekog drugog - boljeg ako mozes. Ali ne on ne radi nista. E onda se opet vracamo na ovo sa lovom. Kao da mu je zao da dobro plati vrhunskog trenera, pa ne angazuje nikoga.
              Ili mozda misli da moze sve "sam"?

              Sta mislite vi o tome: Da li je Nole tezak na parama ili ne? Mislim naravno da ne mozemo to sa sigurnoscu da znamo, ali kakav utisak imate?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Pitanje je ko sve može i hoće da pristane na Novakove ultimatume. Očigledno je da ne žuri sa traženjem novog trenera ako ga uopšte i traži. Po meni ako misli da se vrati na No. 1 mesto mora da gleda kako će da unapredi svoju igru. Sa Vajdom ne mislim da može nešto da napreduje.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Sta mislite vi o tome: Da li je Nole tezak na parama ili ne? Mislim naravno da ne mozemo to sa sigurnoscu da znamo, ali kakav utisak imate?
                  Ne znam Sandu, ja mislim da on kupuje samo kada su akcije.

                  Comment


                  • Mozda je ovo samo pocetak neke nove serije, dizanje tenisa na jos visi nivo. Trudim se da na to gledam tako, jer kada gledas drugacije onda je mnogo crno.
                    Baby steps drugari, baby steps.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Mene nervira sto je ocigledno da Vajda ne moze da ga prati na svim turnirima ove godine (primera radi nije sa njim ovde i ko zna na koliko jos turnira nece moci da dodje) a on ne radi nista povodom toga.
                      Ok nije mu naprasno odgovarao Beker vise - ne ulazim u razloge - i razisli su se. Moje licno misljenje je da je Novaku bilo mnogo da ga placa. Koliko god to cudno i smesno zvucalo, mislim da mu je Beker bio skup i da Novak mnogo paznje posvecuje lovi. Ali to je nebitno, bitno je (barem meni) da nije uradio nista povodom ociglednog nedostatka trenera. Znaci otisao Beker, angazuj nekog drugog - boljeg ako mozes. Ali ne on ne radi nista. E onda se opet vracamo na ovo sa lovom. Kao da mu je zao da dobro plati vrhunskog trenera, pa ne angazuje nikoga.
                      Ili mozda misli da moze sve "sam"?

                      Sta mislite vi o tome: Da li je Nole tezak na parama ili ne? Mislim naravno da ne mozemo to sa sigurnoscu da znamo, ali kakav utisak imate?
                      Sandu i mene to nervira sto trener nece ici sa TOP igracem na sve turnire ili bar veliku vecinu turnira a dodatno kada je Novak u pitanju, da li sam za Vajdu odgovor je da.
                      Mislim da novac nije imao ama bas nikakvu ulogu na relaciji Boris-Novak.

                      Kakav je na lovi, dzek... pa ne bih rekao da mu je skup trener da je stipsa ili sta vec, mnogo je on pomagao, donirao kao sto znamo svi.

                      Bili su pregovori sa nekim trenerom u Americi, sta se desilo i sa kim pojma nemam.

                      Za Bekera sam saznao pa sam podelio pre raskida.

                      Verujem da ce neko sesti u lozu u toku godine.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ok nije mu naprasno odgovarao Beker vise - ne ulazim u razloge - i razisli su se. Moje licno misljenje je da je Novaku bilo mnogo da ga placa. Koliko god to cudno i smesno zvucalo, mislim da mu je Beker bio skup i da Novak mnogo paznje posvecuje lovi. Ali to je nebitno, bitno je (barem meni) da nije uradio nista povodom ociglednog nedostatka trenera. Znaci otisao Beker, angazuj nekog drugog - boljeg ako mozes. Ali ne on ne radi nista. E onda se opet vracamo na ovo sa lovom. Kao da mu je zao da dobro plati vrhunskog trenera, pa ne angazuje nikoga.
                        Ako je kojim slucajem to razlog onada kazem: "Bravo Nole!"

                        Ako je Novak procijenio da u ovom trenutku Beker trazi vise nego vrijedi, onda je napravio profesionalnu odluku. Kao i svaka druga odluka, profesinalna odluka moze biti dobra i losa. Medjutim, svidja mi se pristup. To bi bio pristup profesionalca.
                        Last edited by NI; 02-01-17, 22:51.

                        Comment


                        • Sandugp
                          Ali zato je galantan na biljke.

                          Koji vrhunski sportista je takođe vegan? Ali samo vrhunski.

                          Comment


                          • Venus Vilijams (ne znam kada je počela, možda kada se tek razbolela, ali znamo kako poslednjih godina igra u tim godinama plus), Bili Džin King i naravno Karl Luis: “I’ve found that a person does not need protein from meat to be a successful athlete, if you nourish [your body] properly, it will be good to you and you will increase its longevity.”
                            Last edited by miloolja; 02-01-17, 19:30.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Panchev9 View Post
                              Sandugp
                              Ali zato je galantan na biljke.

                              Koji vrhunski sportista je takođe vegan? Ali samo vrhunski.
                              Sestre Vilijams od 2008e. ako je to dovoljno vrhunski.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ne bi tako loše za uvodni meč sezone.
                                Bilo je materijala kako za pesimiste tako i za optimiste mada bi u krajnjem zbiru optimisti trebali biti zadovoljniji.
                                Forhend jeste delovao sporije što je u suštini privid zbog previše spina a kada ga je izravnao sve je i vizuelno delovalo brže.
                                Kada je reč o fizičkoj spremi nije se dao primetiti nijedan valjan razlog u prilog njene upitnosti.
                                Jedino brine servis jer negdašnja brzina nije vraćena što može slutiti na hroničan problem sa ramenom.
                                0-4 stići i prestići dobar je put ka povratku mentalnog stanja u status gromade.
                                I još nešto.
                                Novak jeste dao materijala za zezanje i duhovitost na teme tipa guru, zagrliti drvo i sl. ali je to u toj meri postalo masovno i izlizano da po meni prelazi u jeftini populizam.
                                Last edited by pecaros; 02-01-17, 19:50.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X