Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anakon se bas divi Novaku, ajde da uzmemo njega
    sigpic

    Comment


    • Uglavnom se svi slazemo da mesto trenera moze da popuni bilo ko sem Gmaza

      A videcemo I taj cacaninov boom.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Izvinjavam se Olji i Maxi koje su posle one konferencije u Beogradu (neposredno po US Openu), predvidele ovakav splet okolnosti na osnovu iste, a ja im rekao-napisao da su ishitrene i pucaju nasumicno.
        I pride im napisao da pojma nemaju.
        Znaci izvinite, jer ste ipak bile u pravu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Evo mu Guga, neka siri ljubav i pozitivu i donese kvalitet.
          sigpic

          Comment


          • Požurio si Sandu, ček da pronađem taj tvoj post.
            Last edited by miloolja; 06-12-16, 20:47.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ko od njih praktikuje jogu, vegan ili nešto tome slično njega će postaviti za trenera. Videćete to će odlučiti trenera.
              Moraju se budući trener i Pepe slagati.

              Comment


              • Evo Sandu.. dakle rekao si ipak da nemamo pojma.

                Originally posted by Sandugp View Post
                Brate, kakvi ste vi kraljevi. Covek kaze da mu prvo mesto nije prioritet i vi svi ovde krenete da kukate!!!
                Ne verujem, pa ne moze on sada i da hoce da ne bude prvi. Bice prvi jos neko vreme sigurno, a to je najvise izjavio da skine pritisak i da napravi alibi za neka eventualna preskakanja velikih (citaj mastersa) turnira u buducnosti. A bice on prvi jos bar dve godine - i ako mu to nije prioritet. A mozda i tri.
                Onda odakle vam to da na kraju godine prekida saradnju sa BB?
                To niti je rekao niti igde pise .... zanimljivo vam je to citanje izmedju redova ... pojma nemate.
                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1555652

                I naravno da nije bilo nikakvo čitanje između redova ili igra pogađivke, ja bar nikad ne dajem takve prognoze.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Js jednom se ponizno izvinjavam i nadam se da cete mi moci oprostiti...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Bio bi Radmilo Armenulic dobro rjesenje, iskusan, mudar, prosao sito i reseto. Sve sto biva i sto moze biti, njemu nista nije poznato. Sto god dodje on mu je naredan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro, dobro oprošteno ti je Sandu, ne pekmezi se... i nemoj drugi put da ti se to ponovi...čuj Maxxa i ja nemamo pojma..ccccc

                      A sad nek nam je bog na pomoći!

                      Ne troluj Vladane u ovako teškom trenutku.
                      Last edited by miloolja; 06-12-16, 20:49.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Plot twist

                        Marko Djokovic, Jelena Djokovic, Maja Volk i Pepe Imaz ce naci trenera za Novaka Djokovica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto, Radmilo je kul cikica. A i poseduje znanje tipa - tenisko
                          Sto vise razmisljam sve mi logicnije deluje ova Vladanova izjava.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Boba Zivojinovic mi je isto zanimljivo rjesenje, barem bi ga snabdijevao cdovima Brene i sendvicima. Ima kandidata itekako.
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobra vest i potvrda validnosti cacanovih informacija.
                              Bekeru hvala za učinjeno ali nije ni on bezgrešan u postrolangarovskoj priči. Plus što Novak igeački stagnira celu sezonu i zato je neophodna sveža krv i nova ideja u timu.
                              Biće dobro.
                              sigpic

                              Comment


                              • A Boca Obradovic Tatjana Jecemnica bi se svakako uklopila u sistem.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X